Ako čo najrýchlejšie predať byt?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý večer,chcela by som sa poradiť.Ako predať rýchlo byt?Predavam ho sama +2 realitky.Podla vás to stačí alebo ho mám ponúkať cez viac realitiek?Ďakujem
Odpovedať
1
2
Ahoj, tu máš super tipy, ako predať byt (platí vlastne aj pre dom) https://www.amazonreality.sk/ako-pred... Inak určite radšej 1 realitka ako viacej realitiek. Bez realitky sa oplatí predať tomu, kto už niekedy predával / kupoval nehnuteľnosť a vie, čo to všetko obnáša ... Inak sa ozaj môže stať, že venujete tomu toľko času a budete tak dlho čakať, že to prevýši províziu realitke.
Odpovedať
@patrik621 Chcela by som či my vieš napisať kolko beru realitky za predaj bytu teda si beru proviziu,možeš aj do pošty.diky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako sam by som isto nehnutelnost nepredaval. Je tam velke riziko, kedze malo kto v takom niecom vie chodit. Ked rychlo, tak musis ist bohuzial asi trocha pod cenu
Odpovedať
My sme cez realitku mali zaujemcu hned na druhy den, a prva obhliadka aj si ho zarezervovala :), (este nieje predany cakame na hrubu stavbu aby sme previedli hypo z bytu na dom) tak snad to klapne bezproblemov...
Odpovedať
Profilova fotka
Ked uz realitku, tak si treba najst poriadnu, ak sa jej samotnej dari, tak sa jej podla mna lahko podari predat jeden byt. Dufam sa tiho zadari predat tak ako si predstavujes
Odpovedať
:-D ja už som aj zabudla na túto diskusiu-temu.😂. Byt som nakoniec predala do 10dni od zadania témy ,bez realitky a za cenu čo som chcela.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@petka456 Dosť sa to mení podľa regiónu. Ale všeobecne to býva 2-5%, pri súčasných cenách teda cca 1500 až 5 000, pri luxusnejších bytoch či drahých novostavbách viac.
Odpovedať
@patrik621 no to je dosť tolke prachy.radšej si to predam sama.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?