Drobnq stavba pod vedením vysokého napätia

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či niekto nevie aká vysoká pokuta alebo postih reálne hrozí ak vlastním pozemok kde je drobná stavba pod vedením 22kV. Drobna stavba je riadne ohlasena (bez stavebného povolenia keďže ide o stavbu do 25m2) len asi nikto neriešil že je pod vedením...obávam sa že keď sa bude robiť nejaka revízia alebo niečo tak to bude distribučná riešiť...a keďže som už vlastníkom ja tak si to zlyznem ja. Stavba je v podste nová a pekná takže búrať ju nechcem. Na druhú stranu tu drobnu stavbu naozaj ani nebolo kde postaviť keďže vedenie ide stredom pozemku...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mcsmekac Nestaval som ju ja ale je v podstate novostavba..vidím po dedine že ľudia majú dokonca rodinné domy pod vedením 22kv ale tie tam vraj boli skorej ako vedenie..
Odpovedať
tiez si myslim, ze nebudu mat na to cas to riesit...je tam ta stavba, vsetko prebehlo papierovo ako malo, takze by uz nemali nic riesit..
Odpovedať
to neexistuje aby distribúcia ťahala vzdušné VN vedenie ponad existujúcu stavbu,musí byť vzdialenosť od krajného vodiča 10m, na stavbu sa robí vždy revízia to by nikdy nenapojili, opak býva pravdou, stavbu stavajú pod VN, ja osobne by som sa tam nezdržiaval , náhoda je blbec
Odpovedať
Profilova fotka
@rado26 Sú určité ochranné pásma od vodiča ak si ich dodržal je to v poriadku ak nie oni nedávajú pokuty ale dajú ti to odstrániť alebo to urobia oni.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?