Menu Forum

Vstavané Led orientačné svietidlo Legrand Céliane na 230 V

5. mar 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
matuntun
Registrovala sa 1. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Senica.
fotoportrét
fotoportrét
matuntun
Registrovala sa 1. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Senica.
 Dobrý deň, máte niekto skúsenosť s týmto svetlom? Chceme ho dať do domu na chodbu, len nevieme či dáva dostatočné osvetlenie. Ďakujem za odpovede .
4. mar 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
voodoo
1
Registroval sa 31. januára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 151 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
voodoo
1
Registroval sa 31. januára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 151 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @matuntun Dostatocne svetlo na co? Tieto od Legrandu som este nazivo nevidel, ale orientacne LED ma aj Niko a sluzia na jemne prisvetlenie schodov a chodieb v noci - urcite nenahradia standardne svetla.
4. mar 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ramoon (36 r.)
CASCA spol.s.r.o.
Roman Ilčík PRO

Interiér - doplnky a dekorácie - Okres Bratislava
47
fotoportrét
fotoportrét
ramoon (36 r.)
CASCA spol.s.r.o.
Roman Ilčík PRO

47
 @matuntun legrand neuvadza svietivost ani spotrebu ale predpokladam ze to bude cca 0.3w ako to ma niko co je nic moc. Doporucujem 1w power led alebo pre efekty 3w power led.
5. mar 2014 o 00:12  •  už býva v dome  •  www.casca.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
voodoo
1
fotoportrét
fotoportrét
voodoo
1
 @ramoon No, ono zase tych 0,3 W ako orientacne uplne postacuje. Samozrejme, je treba mat v tych priestoroch aj hlavne osvetlenie. Ucelom orientacnych je len nepotknutie sa na schodoch, ci nenarazenie do steny. A pri tej spotrebe to moze svietit kludne celu noc...
5. mar 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuntun
fotoportrét
fotoportrét
matuntun
 Vedeli by ste mi poradiť prípadne iný typ osvetlenia, ale do montážnej krabice KO 68. Ďakujem
5. mar 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ramoon (36 r.)
CASCA spol.s.r.o.
Roman Ilčík PRO

47
fotoportrét
fotoportrét
ramoon (36 r.)
CASCA spol.s.r.o.
Roman Ilčík PRO

47
 @matuntun Tie uzasne montazne krabice co tam natlaci kazdy elektrikar je problem. Drviva vatsina svietidiel pouziva svoje montazne krabice. Museli by ste ich vysekat a nahradit. alebo sa zmierit so svietidlami NIKO alebo LEGRAND.
5. mar 2014 o 10:18  •  už býva v dome  •  www.casca.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puxo
31
Registroval sa 28. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 732 príspevkov a 3 inzeráty. Má 4 priateľov. Okres Myjava.
fotoportrét
fotoportrét
puxo
31
Registroval sa 28. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 732 príspevkov a 3 inzeráty. Má 4 priateľov. Okres Myjava.
 @matuntun ja mám konkrétne v dome orientačné svietidlá z tohto katalógu
http://www.svietidla-km.sk/katalogy/led-svietidla-km.pdf
ja mám zo strany 2 prvé a posledné - prvé sú 0,3W a tie posledné raz toľko 0,6W, takže záleží na čo a kde to potrebuješ a aký priestor by to malo osvetliť (ak chceš príď sa pozrieť ako svietia)
majú tam aj viac druhov na strane 3 a 4
tie zapustené išli do montážnej krabice D60x40 mm
dúfam, že ti to pomohlo
5. mar 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuntun
fotoportrét
fotoportrét
matuntun
 Ďakujem, pozriem link.
5. mar 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuntun
fotoportrét
fotoportrét
matuntun
 A čo tak svietidla od Kanluxu-Taxi?tie krabice mame KPR 68 hlboke,
5. mar 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to