Svetlo nad pracovnou doskou bez vrchnej skrinky

Ahojte. Chcem sa opýtať, ci niekto riešil svetlo v kuchyni bez hornej skrinky. Kuchyňa je do Lka. Jedna sa pracovnú dosku pod oknom. Z boku bude svietiť led svetlo spod vrchnej linky, za mnou bude stropne svietidlo. Chyba mi niečo pod tým oknom. Ďakujem za každý nápad. :-)
Odpovedať

Odpovedať
smerovatelna nastenna lampa na stenu vedla okna alebo zavesne svietidla na dlhych snurach spustenych zo stropu aby svietili pod ruky, nie do oci
Odpovedať
My máme na chalupe poriešené svetlo led pásom do elka🙂
Odpovedať
Aby sa dalo otvárať okno, tak na stenu vedľa okna, alebo bodové či lineárne na strop.
Odpovedať
@ebenka tak vedľa okna na stenu si môžeš dať ešte nejaké svietidlo
Odpovedať
Mozno blbost pisem, ale mozno by sa zmestilo pod parapetnu dosku dat LED pasik. Zalezi od toho, ako je vysoko to okno nad pracovnou doskou a ako je ta parapetna doska. Ale bolo by to hadam nenapadne ale funkcne. Takto by som riesil osvetlenie toho stola. Tam vzadu by podla mna uplne postacoval ten LED pas na boku.
Odpovedať
@petobeky nebudem mať parlamentnú dosku. Pracovná bude rovno v okne namiesto parlamentnej. Ale tak bz som si to nejako predstavovala. Možno napr kefka v liste. Ale to by asi bolo drahé.
Odpovedať
Ja som mamine takto robil dodatocne svetlo k pracovnej doske. Nad obklad na stene som dal listu s LED pasom. Teba by to mozno ani nevyslo ovela viac. Ak ratam, ze ta stena tam nie je nejaka extra dlha. Plus je tam moznost napojit to na ten isty LED pas, co budes mat tam pod skrinkou na boku. Takze jedno trafo, jeden vypinac. O kusok viac kablu, ale to nie je extra naklad. A lista, tak ta mozno aj bude navyse z tej, ktora bude pod tou skrinkou. Vsak predava sa to v nejakych dlzkach, tak mozno z toho by sa vyuzil "odpad".
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?