Poradíte dodávateľa na svetlovody?

Profilova fotka
potrbujem poradit robim rekonstrukciu domu a rad by som v obyvacke mal svetlovody cca 2m dlhe s prechodom cez strechu a hladam dodavatela spolahliveho a tiez ma zaujima cena.
Odpovedať
ja mam svetlovod velux priemer 25 cm 310 eur , 30 cm priemer stoji okolo 500 e ale mal som tesarov ty si stym nevedele dat rady tak mi stoji na povale . :-S je to drahy spas tych 310 e je bez papiera
Odpovedať
Profilova fotka
Zasielam orientačne cenovú ponuku, ktorú mi zaslali na základe požiadavky na presvetlenie obývacej miestnosti svetlovodom SOLATUBE. Podotýkam, že je ozaj orientačná, pretože závisí aj od materiálu, z ktorého je strop vyhotovený, keďže tam musia spraviť otvor a tiež cenu ovplyvňuje dĺžka tubusu. Odporúčam zaslať dopyt s konkrétnymi údajmi - majú na to šikovný formulár. Ku kvalite vyhotovenia sa vyjadriť zatiaľ neviem, lebo stále zvažujem aj iné alternatívy presvetlenia. Dopravné náklady boli vyrátané na cca 50 km. CP obsahuje: cenu za svetlovod 643,64 EUR s DPH cenu za montáž + doprav náklady 250,56 EUR s DPH Dodacie podmienky: do 3 dní po zadaní objednávky Záručné podmienky: 5 rokov na svetlovod 2 roky na montáž V prípade nejasností , alebo doplnení ma neváhajte kontaktovať. Prajem pekný deň. Silvia Vargová Sola System Slovakia s.r.o. Pravenec 271/A, 972 16 Tel. : 046/ 544 10 81 Fax.: 046/ 544 10 82 mobil: 0903 258 118 e-mail : solatube@solatube.sk
Odpovedať
Len tak na okraj-nepoznám menej efektívny spôsob presvetlenia ako tubusové svetlovody. Vysoká cena ,drahá montáž a slabé presvetlenie. Navyše som videl taký svetlovod po dvoch rokoch majiteľ nadával,v zime sa tam zrážala vlhkosť a kvapkala na difúzer pretože tubus nebol dostatočne zateplený. A tak efektne ako to vypadá na reklamách to je len keď pekne svieti a vtedy keď potrebujete svetlo najviac,teda v zime vám zapadá snehom alebo slnko nevidíte 2týždne. Montujem streš.okná ale tento výstrelok neodporúčam. :-) :-) Ale každý podľa chuti.....
Odpovedať
dobry vecer, my mame svetlovody - zatial ziadne negativa, je to od firmy solatube - drahsi variant ale sme velmi spokojni, sestra ich ma uz asi 5 rokov, vtedy to bola uplna novinka a tiez ziadne problemy, ani zrazanie vody, ale za to prijemne presvetlena chodba i obyvacka
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?