Osvetlenie v obyvacke

Dobru den prosim vas zhanam nejaku lampu do obyvacky. Okolo mame bodovky a do stredu chceme nejaku lampu. Prosim inspirujte ma 🙏
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme davat tento zazrak 😇
Odpovedať
Ja som sa zamilovala do tohoto...
Odpovedať
@zipsuliak odkial ste kupili? Vsade vidim len strieborne 😇🙏 dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@anickarastie original stoji 2500€ tak som si to nasiel na aliexpresse 🤣za 145€ aj s dovozom 🙂 doslo ani nie za mesiac 🙂
Odpovedať
@zipsuliak supeeeer, my sme tiez kopec veci objednali z ali, len teraz skrz to clo a dph neviem ako to prebieha, no dakujem pozriem sa nato 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@anickarastie doplácali sme 2€ 😄 takže pohoda 😄 aj keby tam bolo clo a DPH stále by to bolo podstatne lacnejšie ako dizajnový originál 😄 (samozrejme mi je jasné že ten je urobený z oveľa lepších materiálov ale to nám nevadí)
Odpovedať
@zipsuliak budem asi drza ak si poprosim link? 🤣 nasla som len s cennou cez 200 euro 🙏
Odpovedať
@lucuskaaa tie su proste nadherne. velmi dobre to vyzera. super
Odpovedať
@janeth ďakujeme ❤️
Odpovedať
Profilova fotka
@anickarastie 😅 “drzan jeden, drzy jeden” 😅 tu je link 😉 https://m.aliexpress.com/item/3294658...
Odpovedať
Profilova fotka
@zipsuliak link co si pridal mi nejde otvorit 😬 Ale teda chvalim, luster vyzera dobre a pozeral som aj album, tak sa vam to uz pekne crta 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@sverdik teraz som nanho skusil kliknut a mne to otvori normalne 🤔 neviem cim to moze byt 😞 Dakujeme 🙂 dnes som akurat dokoncil pokladanie podlahy 😇 konecne 🙈🤣
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sverdik mne sa link otvorí, ale v obrovskom okne 😄 @zipsuliak Asi je rozdiel otvoriť ten link v mobile a na PC..
Odpovedať
@sverdik @zipsuliak a nedá sa mi zmenšiť
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?