Osvetlenie obývačka a kuchyňa

Čaute, potreboval by som poradiť s osvetlením kuchyne a obývačky.Budeme mat vysoký strop, na pláne som nakreslil ako to budeme zariadene . Len zo svetlami neviem či použiť viac svetiel, aby tam bolo dostatok svetla, alebo použiť aj nejaké podovky .Prosím poradte ako by ste to riešili. Medzi kuchyňu a ostrovčekom chcem svetlo v koľajnici aj na stôl chcem dať svetlo a ostatné neviem. 🙂
Odpovedať
Ja by som dala luster (lampu) na dostatočne dlhej šnúre nad jedálenský stôl a nejaké svietidlo nad budúci konferenčný stolík, tak aby nebolo nezmyselne vysoko. Vysoký strop by som o svietila LED pásmi v liste na hrane medzi stenami a stropom. Okrem toho nejaká stojaca lampa, podsvietenie telky Len taka poznámka na okraj, tie zariaďovacie predmety sú tam v nejakej mierke? Lebo jedálenský stôl mi príde ako detský v pomerne k linke a gaucovke
Odpovedať
Vacsina predajni specializovana na svietidla, robi aj projekty a poradenstvo. Skus zobrat tieto fotky a ist tam na konzultaciu, maju to inak v oku, ako my laici. Keby si zo ziliny odporucim ti super predajnu, ale skus sa popytat vo svojom okoli
Odpovedať
lustre len nad koferenčný a jedálenský stôl a ostatné nejaké panely, prípadne bodovky, nám v tomto dosť poradili keď sme šli svetlá kupovať do takej predajne, tam sme im vysvetlili že nemáme celkom predstavu a ešte si s nami aj nad to sadli a poradili kde by čo malo byť
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?