Nákup svietidiel na svet-svietidiel.sk

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, neplanujete niekto nakup svietidiel na svet-svietidiel? mam dobropis na sumu spolu 420eur, posuniem za 300eur. Mate niekto zaujem? viem to rozdelit aj na mensie...
Odpovedať
Profilova fotka
ale co ved, nakoniec sme sa so zenou nejako dohodli a uz to je 🙂 mozeme veselo pokracovat s dalsim vyberom svietidiel ako budeme postupne postupovat pri zariadovani domu 😄
Odpovedať
no a ake ste teda vybrali? ako ti radili nejaky klasicky luster, alebo nieco zo steny nastavitelne? a ja ze ked uz ste tam boli tak ste si rovno vyhliadli aj dalsie svetla pre dalsie miestnosti, ci to u vas tak nefunguje? 😄
Odpovedať
Po akej dobe vas vlastne nejake svetlo, ktore mate doma omrzi a zacnete uvazovat ze by ste si kupili nove? Lebo uz dlhsi cas uvazujem, co mame take male s dvomi ziarovkami nad postelou, to je hroza, ze by som to vymenila ale neviem, ci sa viac oplati kupit nejake stropne svietidlo alebo naopak nocne lampy.
Odpovedať
tak to je asi individualne, ak ti tak prekaza tak si vyber nejake ine a je to, ved to stare si ked tak mozes odlozit a mozno ho casom vyuzijes niekde inde. no ak ti taketo zo steny bolo pohodlne, tak myslim ze by ti nocne lampy zavadzali ci?
Odpovedať
Profilova fotka
a to mate nejaky chybny kus alebo ti len vizualne prekaza? lebo suhlasim, ze pokial je to ok, tak si ho nechaj a teda porozhliadni sa po niecom inom.
Odpovedať
Profilova fotka
@kebabstar vies co luster taky pekny sme si vybrali, zena ho fotila, vypytam fotku a ukazem 🙂 zhodli sme sa ze kedze mame jedalensky stol ako svet asi by nam nestacilo svetlo len zo steny. ale co si 😄 to u nas je zdlhavy proces a vsetko treba poriadne premysliet 😄
Odpovedať
Kopin tak zase nocne stoliky mame vacsie, takze na to by priestor bol, toho by som sa asi neobavala, ze by som si nezvykla 🙂 Skrekyno vies co aj aj, Vizualne sa nam k nicomu nehodia, a ani kvalita svetla nie je taka, ze ked si chcem citat ze by som nejako extra videla, to boli len take provizorne riesenia mam taky pocit.
Odpovedať
no tak potom kde je problem? 🙂 ved uz tu odznelo, kde by si sa mohla inspirovat, ci uz na nete alebo ist pozriet do predajne, podla mna si staci len vybrat, zhodit hento zo steny a ked tak dat nocne lampy.
Odpovedať
Profilova fotka
@ziit ved a uz si skusala niekde pozerat? tolko moznosti co sa da povyberat ako svietidlo na nocny stolik ze az. a na druhej strane, hned ako by som prisiel na to ze kvalita svetla nie je taka aku si predstavujem, tak neriesim a kupim nove ved to nie je cenovo neviem aka draha polozka.
Odpovedať
Profilova fotka
@ziit tak mna by napriklad zaujimalo, ci tak mate tahanu aj elektriku aby si si take nocne lampy vedela zapojit. chapes, ked si napisala, ze mate svetlo nad postelou, ze ak to tam uz bolo asi treba zistit ako to ide a ako mate zasuvky.
Odpovedať
pripnem sa sem, kedze potrebujem poradit a trosku inspiracie, co sa tyka vyberu svetla do spalne a do detskej izby 🙂 aku mate skusenost, co je dobre riesit ake typy? skor nieco vacsie staticke, alebo nejake stropne svietenia? 🙂
Odpovedať
@tamari87 Skoro v každom okresnom meste je "špeciálka" na svietidlá, čo tak začať tam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tamari87 no tak to je velmi siroky pojem ze svietidla do obyvacky a do detskej. a to na komplet idete riesit alebo chcete len takym stylom ze nejake nocne lampy a podobne?
Odpovedať
@tamari89 no do detskej asi take, aby to nezhodili 🙂 takze bud stropne alebo nejake zo steny nastavitelne ci? neviem aku mate predstavu a rozpocet a kolko toho vlastne chcete mat.
Odpovedať
Tamari89 a mňa by ešte zaujímalo, či to chcete riešiť tak, aby tie svetlá ladili v každej z týchto miestností alebo je vám to jedno a vyslovene aby to spĺňalo potrebné funkcie aj pre vás aj pre deti 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
tak podla mna by do detskej nejake skor bodove ak sa dalo a ked tak nejake nocne lampy, lebo predsa len ak ide o mensie deti, a budu aj vyskakovat pri lustri by som sa obaval, no a do spalne to je na vas, tam by som to uz tak pocitovo skor riesil co by sa mi pacilo a hodilo.
Odpovedať
no tak neviem ci to chceme tak nasilu ladit, aby bolo vsetko rovnake skor mi ide aj o funkcnost mozno teda trochu estetiky a hlavne cenu, ak to ma byt aj v detskej nech to svieti dobre, kvalitne ale mozno nieco co prezije nalet deti 😄 k nam do spalne mi je to vlastne asi jedno ci nejake stropne alebo lustre by to boli.
Odpovedať
hej jasne, ved pri detoch je to take, ze clovek berie do uvahy aby to aj vydrzalo a tamari87 kde ste uz boli pozerat pripadne sa inspirovat? my ked sme zhanali svietidla tak nam poradili Eglo 🙂 aj sme boli v showroome pozriet. a vidis mozete zobrat deti na vylet a nech sa podielaju na vybere 🙂
Odpovedať
@kebabstar hej? tak dik za info, navrhnem manzelovi nech pozrieme. ale som skor aj ten typ, ze asi najprv pozriem na nete vsetky ponuky a z toho si ja vyberam 🙂 lebo v takychto predajniach som nerozhodna a veru by som povyberala kadeco 😄
Odpovedať
no vidis to 😄 tak daj potom vediet ake ste vybrali ked tak, mozno aj pre inspiraciu. teraz ale aj co si vsimam tak su moderne tie lustre odkial visi viacero ziaroviek. aky mate na to nazor? 🙂
Odpovedať
@tamari89 mozno pre inspiraciu, osobne by som do stolnych lamp isla do takehoto niecoho dizajnoveho a nadcasoveho 🙂 https://www.eglo.sk/produkt/stolove-s.... ci vy mate nejaku konkretnu predstavu co hladate? lebo si pisala ze na nocne stoliky, tak reku ako to mate 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
no pre deti by som nejake titanove svetla 😄 aby ich nerozbili, sak ale tak stane sa no, nechtiac do niecoho vrazis a je to, ale ked uz tak im vymysliet skot stropne bud pekne alebo viac prakticke, na ktore nebudu vediet dociahnut 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
no inak mna by asi slak trafil, lebo som dal nove osvetlenie a decka by sa hrali a by to nejako rozbili 😄 ako sak nevravim daju sa najst aj fajn cenove alternativy ale predsa len. ved ste videli, clovek je nerozhodny zvazuje co a ako kde by sa ake svietenie hodilo a zrazu bum a je potom 😄
Odpovedať
ved hej, ale tak ked sa to detom dovoli oni sa v principe len hraju 😄 a vlastne ako ste postupili, aj ste nejake vybrali alebo? hadam to nie je take narocne, pripadne presne ako tu odznelo, zobrat deti a nech si vyberu aj ony.
Odpovedať
no ved som aj popozerala stranku 🙂 inak vdaka za tip 🙂 podla mna pri detoch netreba mat ziadne titanove svietidla, lebo povedzme si aj my dospeli vieme byt niekedy "velmi sikovni" 😄
Odpovedať
@tamari87 no a teda uz ste aj nejake vybrali, ked si napisala, ze ste pozerali? 🙂 boli ste aj osobne ci len cez web? 🙂 inak to je pravda, kolkokrat sa uz aj mne podarilo tolko veci nechtiac rozbit doma alebo odbit, hroza.
Odpovedať
Mi to príde tak že sa už nemôžem na túto tému baviť, lebo stále nemáme poriešené dve hosťovské a to keby manžel videl, čo som zase dokúpila a samozrejme či to bolo potrebné 😄 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@ziit teraz ale je to take co si vsimam u viacerych ze riesia bud vystavbu domu, alebo prerabky bytov alebo taketo zariadovacky 🙂 ten kovid asi len umoznil ludom si mozno viac setrit ak nechodili na dovolenky a takto mohli peniaze investovat do domacnosti 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
vobec by som to neriesil, ak potrebujes osvetlenie tak to je taka vec, ze to by sa asi nemalo vynechat no nie? 😄 ved aj my sme tak postupne vsetko riesili, nad jedalensky stol a ideme dalej 😄 ale tiez nam vsetko dlho trva 😄
Odpovedať
@lukino77 a vy este nemate nieco poriesene? lebo viem alebo teda si spominam na zaciatku si pisal, ze zacinate jedalnou aby ste nesedeli po tme pri jedle 😄 a ze potom postupne budete riesit aj ostatne, ale vobec neviem ze ako to dopadlo, ci ste vybrali aj dalsie alebo co 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?