Kde v Poľsku kúpim svietidlá a doplnky?

ahojte, chystám sa do Poľska, počula som, že sa tam v obchodoch dajú kúpiť pekné svietidlá a doplnky do bytu.Len neviem, kde to hľadať, vie mi niekto poradiť v ktorom meste a v akom obchode, prípadne obchodnom centre???
Odpovedať
My sme len nedávno dokončili dom sťahovali sme sa týžden pred Vianocami veľa vecí sme kúpili v Poľsku. Od nábytku cez závesy lustre atd. My chodíme do Noweho Targu je to od nás asi 40 km .
Odpovedať
Ja nemam dobre skusenosti s kvalitou. Luster z Polska sme museli doma dat prekablovat elektrikarovi,lebo nefungoval, garnizam chybali uchytky na stenu, museli sme zohanat ,kto nam ich dorobit,aby sa dali pouzit... Takze radsej neriskujem a kupim u nas.
Odpovedať
na výstave nábytku v nitre 3/4 všetkých vystavovaných nábytkov bolo urobené v Poľsku. Aj značkové nábytky. :-p
Odpovedať
ahoj. tak ja som kupila v novom targu koberce shaggy 60x100 smotanové 10 eur za kus, kvalitou sú veľmi dobré, švagrine ich majú už dlhšie ako my a tiež sa na nich nič nepára a sú v pohode, treba si poriadne tie výrobky popozerať, švagrina aj kolegyňa má aj nábytok z BRW a sú spokojné ;-) a súhlasím s @evula49 väčšina nábytku na Slovensku je z poľska, šak aj do ikei, aska, decodomu či jysku sa tovar vyrába v poľsku, a nemôžu sa veľmi slovenskí výrobcovia čudovať lebo si rozmyslíme či si kupime obyvačkovú stenu za 300 eur od poliaka alebo 1000 eur od slováka aj keď v nižšej kvalite ale keď sa mi zničí nie je nám to až tak ľúto a kupime si potom zas niečo nové a modernejšie. v podstate mi to je ľúto ale realita je taká. |-|
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?