Menu Forum

Zostalo nám 1000 kg hlinenej omietky - Nitriansky kraj

10. okt 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
Registrovala sa 23. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 156 príspevkov a 1 inzerát. Má 3 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
Registrovala sa 23. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 156 príspevkov a 1 inzerát. Má 3 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
 Zostala nám hrubá vnútorná hlinená omietka od Picas.cz 1 celý vak - 1000kg ak by niekto potreboval sme kraj Nitra okres NZ.
11. júl o 17:09  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
beginner7
Registroval sa 15. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 282 príspevkov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
beginner7
Registroval sa 15. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 282 príspevkov. Okres Levice.
 @ivetmar Akú ste mali spotrebu tej hlinenej omietky na 1 m2? Pri akej hrúbke omietky?
11. júl o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
 hruba +jemná omietka bola 2,5cm až 3cm ,hrubá omietka je s rezankou my máme omietku Econom spýtam sa majstra aká bola spotreba
13. júl o 08:06  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
 na 233m2 sme dávali hlinene omietky spolu aj na stropy a použili sme 4000kg hrubej+1200kg jemnej hrubú sme dali 1,5cm +jemná tak do 3cm
13. júl o 08:23  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
 pripájam foto
13. júl o 10:57  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eduardcho
Registroval sa 14. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 21 príspevkov. Okres Šaľa.
  • Už bývam v dome
    okres Šaľa
fotoportrét
fotoportrét
eduardcho
Registroval sa 14. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 21 príspevkov. Okres Šaľa.
  • Už bývam v dome
    okres Šaľa
 @ivetmar ahoj mozes mi prosim ta napisat co vas priviedlo k tomu aby ste isli do hlinenej omietky? emoticon kludne aj IP mozes emoticon vdaka
13. júl o 13:28  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
12tenista
Registroval sa 13. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 11 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
12tenista
Registroval sa 13. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 11 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Staviam dom
 nad hlinenou omietkou rozmyslam aj ja no akosi o tom este nie som pevne rozhodnuty ci ano ci nie
13. júl o 13:39  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marceliccito
Registroval sa 18. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 18 príspevkov. Okres Trnava.
  • Staviam dom
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
marceliccito
Registroval sa 18. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 18 príspevkov. Okres Trnava.
  • Staviam dom
    okres Trnava
 @ivetmar kto vam omietky robil? mam pocit ze trend hlinenych omietok sa opat vracia spat
13. júl o 14:15  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
 @eduardcho chcela som pre náš dom čo najviac prírodných materialov ale sú 3krát drahšie ako bežné materiály tak čo peňaženka pustí emoticon pustili sme sa radšej do menšieho domu a nebudú u nás drahé kachličky ani nič luxusné emoticon luxus je pre nás prírodný matreial čo sa dáemoticon
13. júl o 15:27  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
 @marceliccito omietky nám nakoniec robil náš murár kamarát čo nám robil hrubú stavbu a robí bežné omietky, ja som zháňala majstra na hlinene omietky už na jar ale do jesene už všetci majú robotu obvolala som z Arturu všetkých čo s tým robia
13. júl o 15:35  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
 naša omietka posunutá ďalšiemu investorovi do Šale,ktorý má rád prírodné materiály emoticon
28. júl o 13:20  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marceliccito
  • Staviam dom
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
marceliccito
  • Staviam dom
    okres Trnava
 @ivetmar tak na to ze to bezne nerobieva, to dobre vyzera emoticon
5. aug o 12:18  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
 ďakujem teším sa ako malá vonia to u nás po prírode emoticon doporučujem...
8. aug o 20:00  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajabax
Registrovala sa 22. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 27 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
jajabax
Registrovala sa 22. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 27 príspevkov.
 prosim vas, kde ste kupovali tie tehly co mate na fotke? dakujem za info
10. okt o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeffka (39 r.)
2
Registrovala sa 6. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 591 príspevkov. Má 5 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Snívam o dome
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
eeffka (39 r.)
2
Registrovala sa 6. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 591 príspevkov. Má 5 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Snívam o dome
    okres Košice
 @jajabax ja myslim ze ich vyrobili z tej omietky, "akoze"
10. okt o 14:50  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radoslavc
1
Registroval sa 15. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 815 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
radoslavc
1
Registroval sa 15. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 815 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Považská Bystrica
 krasa, avsak to ze je to take predrazene znamena ze je toho na trhu malo...pritom vyroba tychto materialov je udajne jednoducha a materialy su lahkodostupne...len postupy si treba oprasit od prastarych rodicov...avsak tisicrocne skusenosti ziadny "moderny vyrobca" nepreserie....ludia sa vzdy vratia k tomu zdravemu a prirodnemu...i ked raz mozno aj tesne pred uplnym vyhynutim...
10. okt o 14:56  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jamk1
57
Registroval sa 22. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1621 príspevkov, 67 albumov a 5 inzerátov. Má 17 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
jamk1
57
Registroval sa 22. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1621 príspevkov, 67 albumov a 5 inzerátov. Má 17 priateľov.
 @radoslavc Hlinená omietka je nielen krásna a má vynikajúce vlastnosti, ale čo z toho, ak sú tie vlastnosti prírodného materiálu zase len zdegradované tým, že dom je postavený z nejakej nejakej "blbosti" obalený nepriedyšne do igelitovej fólie???? Potom tá fantastická hlinená omietka stráca svoju podstatu a stáva sa len predraženým dekoračným doplnkom. Súhlasím . krásnym, ale aj tak... nie sú to zbytočne vyhodené peniaze? emoticon
10. okt o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
 @jajabax tehly sú z nepálenej hliny kúpené v tehelni Preselany máme z nich všetky nenosné steny v dome sú neomietnuté také ako sme ich kúpili sú lepené hlinou,nepálené tehly a hlinená omietka 3cm má schopnosť reagovať na zvýšenie a vzápetí zníženie vlhkosti v dome zostala nám taká menšia paleta ak niekto potrebuje sme okr.NZ plánujem ich dať asi ešte pod drevenú podlahu ale ešte sme sa nerozhodli
10. okt o 20:13  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
ivetmar
1
  • Staviam dom
    okres Nové Zámky
 @jamk1 dom je murovaný nemáme ho obalený igelitom emoticon, ale každý chceme čosi iné staviame malý dom pre nás zase velký dom sú zbytočne vyhodené peniaze,
10. okt o 20:32  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radoslavc
1
  • Staviam dom
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
radoslavc
1
  • Staviam dom
    okres Považská Bystrica
 @jamk1 tym igelitom co myslite?
10. okt o 22:04  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to