Menu Forum

Zla skusenost s murarom David Kevezda 0917665905

6. jún 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lukasso
Registroval sa 23. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
lukasso
 Ahojte, chcel by som vas varovat pred tymto "majstrom". Rekonstruujeme stary dom a nanestastie sme sa dostali k tomuto "majstrovi", ktory mal robit vnutorne stierky - nahrubo vyrovnat, sietku a stierku v kuchyni a kupelni. Na vsetko bola jeho odpoved: jasne, to spravime, ale ked prislo na pracu tak sa vyhovaral ze to sa tak nerobi, ze nemozu pouzit moj material, ze to sa dorovna potom a podobne. Po prvej vrstve sietky som bezne nasiel po prilozeni vodovahy 2-3 cm rozdiely, dokonca na jednom mieste bol rozdiel 2 cm na 0.5 m!!!! Vsetko vyrovnavali na 3x a za kazdym sa tvarili ze uz je to hotove, pripadne vzdy skusili vetu: na to este pojde vrstva. Moj nachystany material velmi nechceli pouzivat a stale ma ukecavali ze lepidlo nie je dobre na lepenie sietky a ze on vie zohnat za dobru cenu a potom pri plateni zrazu oznamil ze kupoval drahsie. Ohladom ceny za pracu najskor ze nam spravi cenu a na konci to uz zamozrejme neplatilo. Kazdy kto sa trochu vyzna a dosiel pozriet iba krutil hlavou ked to videl a ked som im povedal cenu tak ani jeden by mu nezaplatil. Vsade nechali strasny bordel a ohorkov zostalo tolko ze museli viacej fajcit ako robit. Proste cele zle, sladke recicicky, vela ukecavania a robota o nicom
3. jún o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tistsro
Maliarske prace,zateplovanie,Sadrokarton,stavebne prace
PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
tistsro
Maliarske prace,zateplovanie,Sadrokarton,stavebne prace
PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Trnava
 Bola zmluva o dielo?
4. jún o 14:45  •  www.tist.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
godfather
2
Registroval sa 5. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 965 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
godfather
2
Registroval sa 5. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 965 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @lukasso a este nam skus napisat, aky si mal dovod rozhodnut sa prave pre tohto majstra?
4. jún o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lukasso
fotoportrét
fotoportrét
lukasso
 @tistsro Nie, ziadnu zmluvu sme neriesili, bola to fuska iba
6. jún o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lukasso
fotoportrét
fotoportrét
lukasso
 @godfather No podcenili sme trochu pripravu pre rekonstrukciu co sa tyka hladania majstrov a nevedeli sme zohnat niekoho o kom by sme mali overene ako robi. Tak sme sa pytali v okoli a nejak padlo jeho meno a teda sme to riskli.
6. jún o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to