Strojové omietky - treba robiť ešte aj stierky?

Zobraz úvodný príspevok
Chcem sa opýtať ohľadom strojových omietok.Chcem si dať robiť strojové omietky a chcem sa opýtať či sa robia do finálnej podoby alebo treba ešte robiť nejaké stierky.Mám tehlu porotherm. Aké ceny sa pohybujú? Ďakujem
Odpovedať
@nika115 @nanana123 @adidasko1 @ochino @ludkastofi @ecc @fogy @sutambe dobry den, viete mi prosim poslat kontakt na pana jakubaseka? Viem, ze su dvaja jakbasekovia, jeden z bj a jeden z po, vobec sa nepoznaju a obaja robia potery. Mame dohodnuhty uduci tyzden s p.jakubasekom a neviem ci mam toho dobreho alebo toho o ktorom pisete. Email:cekanova.miroslava@gmail.com Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@strojove_omietky_sap poprosim kontakt dakujem
Odpovedať
Dobrý deň , chcel by som sa vyjadriť ku komentárom a dať veci na správnu mieru . Najprv začnem od toho že áno občas je problém s komunikáciou kedže momentálne mame vo firme okolo 120 lúdi a vážne mam čo robiť . Stane sa že niečo mi vypadne , zabudnem zavolať alebo sa niečo posunie o par dni . Kto počká určite sa dočká . Teraz druha vec ta dôležitejšia - chcel by som upozorniť na lúdi respektíve firmičky mafrestav a jaroslav jakubasek ktorý sa podšivaju pod našu firmu a občas sa im podari ukradnúť nám zákazku vďaka rovnakému menu a tvrdeniam že oni sú stavebníctvo jakubasek . Stavebnictvo jakubasek je len jedno ktoré ma webovu stranku a sme pod kontaktom 0948 092 258 ktoré je aj na stránke . Viac nemám čo dodať S pozdravom David Jakubasek majitel firmy .
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Je to finálne. Po omietkach stačí už len vymaľovať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@milos56890589 podla foto to nevyzera ale, skoda ze si tu nebol pred rokom :-) PS tu ti ludia nedopraju a budu sa ti vyhrazat, ze nemas zaplateny profi profil :-p
Odpovedať
@zuzkatomas možem poprosiť kontakt.ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@patris309 Strojové omietky sadrové 0904865584
Odpovedať
Zdravím Vás, ako sa prosím Vás pohybujú ceny v okolí Senca. Mali by sme záujem o vápenno cementové omietky. Máte aj nejakú dobrú firmu ako odporúčanie?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrá skúsenosť s Jakubaskom z Prešova, Mafrestav mi robil omietky aj potery aj maľovanie.
Odpovedať
@semankm001 prosím ta netroluj tu si trapny. Napiš meno a adresu . Pridem sa pozrieť.
Odpovedať
@matej_jakubasek odpadnem, po tom ako ste mi asi 3 roky dozadu naslubovali hory doly a 150 terminov aj s Vasim bratmi som zbytocne prisiel o cele leto. Tak na tychto si ludia davajte dobry pozor, hladajte inde.
Odpovedať
Profilova fotka
@jozefsv Pred tromi rokmi asi ťažko som vám niečo nasľuboval,kedže naša firma funguje zhruba 2 roky 🙂 možnosť overiť aj cez google,ale dobrý pokus trol 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ako vidíte Jakubaškovcov je viac. My máme svojích ľudí,svoj spôsob práce,svoj spôsob prezentácie. Firma Mafrestav bola založená utorok, 19. februára 2019,predtým som v žiadnej firme nikdy nefiguroval. Možnosť overiť na finstate 🙂 pekný deň všetkým
Odpovedať
Profilova fotka
Odporúčam pozrieť recenzie na viacerích portáloch aby ste sa dostali k správnym tel.číslam a aby ste neskončili oklamaný alebo s nedokončenou stavbou,kedže nepodnikáme spolu a už vôbec nie rovnakým štýlom.Každý nech si spraví úsudok sám. Pekný večer 🙂
Odpovedať
@matej_jakubasek my chces povedat ze niesi z bardejova a tvoji bratia tiez nerobia omietky a potery s poliakmi? Kolko jakubaskov z bardejova to robi?
Odpovedať
Ahojte, odbočím tuto od doťahovačiek pánov nado mnou a hodím niečo k téme. Mám strojové omietky Baumit MPI25. Teda, celý stroj je len o tom že zamieša hmotu z vreca a hadicou to tlačí, majster si to len nafŕka na stenu a potom ďalej už je to ručná robota. Rozhodol som sa pre tieto omietky lebo si nepotrpím na hladký povrch a sadrové omietky som nechcel. Z omietok som trochu smutný. Síce sú relatívne rovné, nejaké bubny sa našli, ale objavili sa až keď sa robili stropy. Aspoň pri nábytkoch a zárubniach sú omietky rovné. Tu by som ešte odporučil dať si presieťkovať všetky kúty izieb, všetky drážky so zasekanými káblami atď. Kvôli praskaniu. Mám zatiaľ jediné miesto v ktorom sa stretáva hrubá nosná stena s priečkou, sieťka tam nie je a objavila sa tam prasklina. Problém je ale so zrnitosťou ktorá sa ukázala až po vymaľovaní. Pred maľovaním som na radu majstrov omietky zľahka prešiel zmetákom. Po ometaní boli hladšie. Tvrdili mi, aké to bude super po vymaľovaní. Maľovanie som dal striekané bezvzduchovou pumpou. Sadrokartónové stropy sú krásne, ale na takto drsné steny to odporučiť nemôžem. Valček spraví lepšiu robotu. Nižšie prikladám foto, je to síce extrém, takto drsné steny nemám v celom dome, ale postupne keď treba niekde vymaľovať tak si tie steny postupne stierkujem. Je to robota navyše, ale už som si v tom našiel taký gryf že to ide skoro samo. Prikladám foto na porovnanie pôvodný stav versus vystierkovaná stena..
Odpovedať
Zdravím chcem sa opýtať má tu niekto aj reálnu skúsenosť s firmou mafrestav ?
Odpovedať
@nanana123 môžem sa opýtať či vám robili partia od stavebníctvo jakubasek alebo mafrestav?
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím,Ak sa rozhodujete ktorú firmu si vybrať,prehliadnite si náš facebook s reálnymi ľuďmi,recenziami a zobrazením výsledkov práce. Mafrestav
Odpovedať
Profilova fotka
@jozefsv Je nás viac
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?