Skúsenosti - ZAKUTANSKY SK, s. r. o. Košice

Dobrý večer. Chcem sa opýtať či tu niekto ma skusenosti s firmou ZAKUTANSKY SK . Na buduci týžden nám budu robit strojove sadrove omietky. dakujem
Odpovedať
Pekny vecer prajem. Ja mam s touto firmou dobre skusenosti. Objednal som si ich na sadrove omietky v rodinom dome.Dodržali termin nastupu ! dodržali cenu na ktorej sme sa dohodli + kvalita prace perfektna. 560m2 strepali za 5 dni čo si mzslim ze je super a my sme mohli pokračovat s dalsimi pracami na dome.Cenu na m2 maju 10€ a majitel velmi nechce zjednavat na cene . Ja som bol spokojny aj s kvalitou aj s cenou. Myslim ze najdem aj fotky niekde...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Nám Zakuťanský robil tiež maximálna spokojnosť. Rýchle jednanie taktiež realizácia po chlapoch zostalo čisto takže maximálna spokojnosť
Odpovedať
Profilova fotka
@helena44hela Dobrý deň, ako ste boli spokojní s prácou firmy Zakutanský? Rozmýšlam, či ich osloviť na poter a omietky. Ďakujem
Odpovedať
@joffrey pekný den prajem , práca super, poter bol urobený do troch hodin ostalo to pekne hladké a rovne ja sa tomu velmi nevyznám ale manžel povedal že to je dobre urobene .... Najprv sme chceli len omietky ale p.Zakutansky nám dal dobru cenu aj na poter tak prečo nie? a omietky boli pekne urobene to musim uznať. Robily nám to s materialom Dolina nidy to je polsky ale steny su pekne hladké a rovne aj maliar sam povedal že tu nema velmi co vyspravovať. Páčil sa nám aj prístup že na tom na čom sa dohodlo to aj platilo!! a nato velký pozor pretože pri hrubej stavbe sme sa takto popálili a majstri každý den nám dávali nový cenník atd... takže ked to zhrniem myslím že nemam čo zle povedať len odporučiť dalej. Dakujem
Odpovedať
Čavte . Chcem sa podeliť o skúsenosť s firmou ZAKUTANSKY SK . Poviem pravdu objednal som si Poliakov na dom ale pre koronavirus nemohli prísť ... čo v konečnom dôsledku bola asi moja výhra 😄 našiel som firmu ZAKUTANSKY na FB a prezrel som si ich fotky prace a vyzeralo to v pohode ale viete fotky su vždy len fotky . Stretol som sa s p. Zakutanskym ktorí ochotne večer o 20:00 prisiel na stavbu a prešli sme si vsetko co som od neho vlastne chcel . Uz ked povedal ze chlapci môžu prísť hneď zajtra lebo jedna stavba sa im presunula o týžden trosku som mal pochyby ci hovorí pravdu a ci nema ludi ktorich nikto nechce .... no mýlil som sa bola to ozaj pravda. Ked povedal ze ma ludi z Ukrajiny som váhal ci im to dám robit ! Ale poďme uz k výsledku 🙂 chlapci prisli Ukrajinci ale neskutočne šikovný ,milý,slušný proste perfektný ludia a citil som sa tak dobre pri nich ze som trávil na stavbe vela času snimi 🙂 ohladom prace mi padala sánka 🙁 boli zohratý nehádali sa tam krásne im išla robota a cely dom bol hotový za neskutočne dva dni !!! Chcem fakt poďakovať tejto firme aký maju prístup k zákazníkovi a hlavne akú maju kvalitu prace 🙂 na konci mi p. Zakutansky povedal ze ked som bol spokojny mam to povedat ostatným ľudom a ked som nebol spokojny nech to poviem jemu a určite sa bude snažiť to napraviť . Týmto chcem verejne povedat ze som spokojny bol a rad odporučím ostatným . Prikladám pár fotiek ale poviem pravdu lepsie to je vidieť v skutočnosti ako na fotke . Pekny večer
Odpovedať
Profilova fotka
Tak máme od Zákuťanského aj poter aj omietky. Partie, čo pre neho robia sú v pohode. Práce boli urobené rýchlo a pekne. Treba si však vopred dôsledne upresniť s pánom Zákuťanským čo koľko bude stáť a či a v akých prípadoch bude chcieť za niečo priplácať. Vyhnete sa zbytočným, hlúpym naťahovačkám po ukončení prác. Ja som sa poučil na vlastnej chybe a od teraz pri každej jednej práci, ktorú nám bude niekto robiť na dome budem žiadať ponuku písomne.
Odpovedať
Ahojte,pripajam nase skusenosti s touto firmou - boli sme velmi spokojni!!! Omietky krasne,hladke,extremne rychlo spravene,co sa vsak nijako neodrazilo na kvalite. Vsetko najprv napenetrovali a po zaschnuti zacali striekat sadrove omietky. Vsetko na com sme sa dohodli bolo dodrzane,aj cena. Mozeme len a len odporucat pristup samotneho majitela firmy a pracu robotnikov. SUPER!
Odpovedať
Rožnava Firma je velmi rýchla!!! Naša požiadavka bola urobiť strojove omietky co najrýchlejšie ako sa len dá pretože banka na nás už velmi tlačila. p.Zakutansky nám sľúbil že niečo vymysli ako nám pomôcť a tak sa aj stalo 🙂 Štvrtok sme prví krát telefonovali a v piatok poobede prišlo 6 omietkárov ktorí pracovali extrémne dlho do noci od piatka do nedele (klobúk dole ) a výsledok ? rychlá a krasná práca ktorú dokonca náš stavebný dozor pochválil a povedal takto ma vyzerať sadrová omietka 🙂 Aj keď sme sa s p.Zakutanskym ani nestretli tak aspoň takto chceme poďakovať za jeho prácu,organizaciu,rýchlosť a samozrejme kvalitu zabalenu do rozumnej ceny. Odporúčame a prajeme vela úspechov S pozdravom Jaro
Odpovedať
Kvalitu finalnej sadrovej omietky odporucam skontrolovat po zapade slnka - nasvietit steny mobilom, prip.halogenom 😉 tam sa vsetko ukaze, na dennom svetle nie, resp. ano, ked zasvieti dobre slnko.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, čítam samé chvály. Ak sa smiem opýtať aký materiál používali? Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Chcem napisat tiez moju skusenost. Dlho som hladal niekoho na omietky, nakolko osm este presne nevedel kedy budeme hotovi s dokoncenim elektriky. Pondelok som prisiel domov zo zahranicia a robili sme elektriku, kde medzi tym som zavolal panovi Zakutanskemu ci maju volny termin . Povedal ze momentalne jedna partia pracuje, ze sa mu mam ozvat, ked budeme hotovi my s elektikou, vravim si aha tak skoro to asi nebude. Elektiku sme dokoncili v piatok doobedu a tak som zavolal naspat a povedal som ze my sme hotovi, ze si mozme dohodnut termin na omietky. Pan Zakutansky povedal momentik zavolam vam naspat. Presli 2minuty a volal spat s otazkou ci mozu chlapy prist hned, ze dokoncili akurat stavbu a maju volno. Ostal som v soku (samozrejme ma to prekvapilo, lebo som to necakal tak z voleja 😄 ) povedal osm ze jasne nie je problem. Do 2 Hodin prisla dodavka, Dvere sa rozleteli a chlapci lietali 😄 Cumel som ako puk. Bola to skvela partia mladych chlapcov ukrajincou. Boli styria a prisli v piatok poobede okolo 4. Zoznamili sme sa a chlapci sa vrhli do prace, ked som sa spytal kedy asi by to bolo hotove ostal som zase v soku. Odpoved bola v nedelu poobede bude vsetko hotove. Neveril som, ale povedal som si okey 😄 . Este v piatok navozili material na sadrove omietky, zalozili vsade rohovniky a napenetrovali 3/4 domu a spravili 1 izbu na komplet. Neveril som. V nedelu okolo pol 5 mi zvonil telefon ze maju hotovo, nakolko som bol na rodinnej oslave tak som tam nebol s nimi a hned po telefonate som sadal do auta a siel na stavbu. Fakt bolo vsetko hotove a ciste 🙂 takze mozem len a len vrelo odporucit tuto firmu. Cena bola tiez priatelna a spokojnost to je hlavne. pridavam par fotiek
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Od firmy p. Zakutanskeho sme si vybrali kvalitnu drahsiu sadrovu omietku zn Rigips, pri odovzdavani diela nam pan Zakutansky viackrat zopakoval, ze v pripade prasklin, ktore sa bezne vytvoria pocas procesu schnutia mame zavolat a dobehnu to opravit. Tak im volame uz tri mesiace. Z dnesneho telefonatu vyplynulo: 1) vyspravil by to ich maliar, ak by sme si ho zvolili (ten bol na obhliadku a hovoril ze zadarmo to robit nebude, dokonca hovoril ze omietky su znacne nerovne a treba ich opravit aby nater chyby nezvyraznil) ... Ich vlastny maliar. 2) po otazke, ci davali sietovinu aj okolo okien, pan Zakutansky nevie, lebo nebol pri robotnikoch, a ako moze vediet ci praskliny nevznikli kvoli zlej statike. 3) pan Zakutansky tvrdi ze aj ked robil na svojom dome zaklady tak popraskali, ze vsetko praska...Takze vazeni, take praskliny (akou je napr ta na prilozenej fotke z nasho domceka) su v stavebnictve uplne normalne a bud sa na ne budete vo vasom novom dome pozerat alebo si ich mozete dat na vlastne naklady opravit, pretoze v tomto pripade sa nedovolate nijakej reklamacie. Uz aj kvoli tomu, ze pan Zakutansky nevie hovor slusne ukoncit, ale zlozi Vam telefon. Inak pan maliar, ktoreho sme si vybrali hned vedel ze ide o omietky od tejto firmy, nemusela som ani nic hovorit. Podla jeho slov u nas nie je jeden meter rovnej hladkej omietky... Neviem, kde sa stala chyba, ked je tu tolko pozitivnych ohlasov na tuto firmu, ci zmenili strategiu a zacali robit klasicky na tuto dobu rychlo a nekvalitne, alebo ich ludia "robia do vysky platu", kazdopadne sme s nimi okrem posledneho telefonatu vychadzali v slusnosti a s trpezlivostou, preto sme velmi sklamani. Drzime vsetkym palce v budovani ich domovov, vraj pri tretom uz budeme vediet co a ako 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kati_ma Dobrý deň ,nezvykneme sa často vyjadrovať ale skúsime vam ešte raz vysvetlit ako sa veci vlastne majú . Presne ako píšete bolo vam povedané že vzniknu praskliny to znamená typu “vlasočnica” ktoré bežne zákazníkom prídeme vyspravit . Zázračne na vašej stavbe vznikli nieže praskliny ale TRHLINY a to na špaletach okolo okien . Jedna sa teda o nosné steny !! Bežne omietka nemá dôvod takto streliť iba ak je na nu tlak alebo nemá dostatočnú hrubku čo vo vašom prípade to určite nieje . Za ďalšie už len blbosť ktoru píšete je na zamyslenie že nás maliar prišiel a povedal že omietky sú celé zle urobene …. Každý nech si urobí vlastný názor viac sa ktomu asi netreba vyjadrovať . Ďalej pani zlata keď preberala omietky bola maximálne spokojná všetko bolo tip top asi 5 mesiacov a zrazu je maximálne nespokojná keď jej dom trochu sadol a omietka strelila …. ( omietka a poter je niekoľko ton váha navyše ) tak mi vysvetlite z akého dôvodu Vám mame opravovať omietky ktorých poškodenie nevzniklo našou vinou ? Poďme ku kvalite Pani si objednala strojové sadrové omietky navrhli sme znacku Rigips čo je top na trhu opakujem ešte raz omietky !!!! Tie sme odovzdali rovné hladké !! Inak by ste asi za nich nezaplatila !! Prirodzený proces pri gletovani omietky je že zrno miestami sa dostane na povrch čo je tiež úplne v poriadku . Ďalej sa postupuje tak ze pred malovanim sa omietky vyspravuju buď na určitých bodoch alebo kto chce kvalitu povrchu Q4 ide do celoplošného strierkovania Rigips rimano final a treba si prečítať čo je to za výrobok načo slúži a aké výsledky sa snim dosahujú nakoľko pani nemá ani paru čo je omietka čo je stierka čo je kvalita Q4 atd …. Samozrejmosť na Slovensku je urobiť top kvalitu v jednom ťahu za minimum výdavkov . Vážime si každého zákazníka snažíme sa vyhovieť ale keď niekto nechape postupom musíme sa brániť . Veríme že vaš negatívny komentár na našu spoločnosť nebude mat zlý dopad pre ľudí ktorí hľadajú kvalitne odvedenú prácu . S úctou Zakutansky
Odpovedať
@zakutansky_sk Pan Zakutansky, jednak tie vlasocnice hned po odovzdani nevznikaju, vznikaju procesom schnutia, takze to ze clovek caka a nestazuje sa hned pri odovzdani je myslim vporiadku a racionalne. Vlasocnice po mesiaci vznikli, a s nimi aj tato prasklina, pri ktorej mozeme dedukovat ako vznikla alebo nevznikla, kazdopadne ste neprisli poriesit ani tie vlasocnice.... Ale dakujem za odpisanie.
Odpovedať
Aj nám realizovali omietky a boli a sme spokojný . Nestarali sme sa o nič dokonca aj vyspravne prace urobili chlapci 🙂 Okrem dvoch zásuviek ktoré zastriekali s omietkou bolo všetko úplne ok . Samozrejme tie zásuvky našli a vyškrabali takze nič sa nestalo . Spokojný zákazník Kežmarok
Odpovedať
@kati_ma tato prasklina mohla skor vzniknut z kotvy okna. Kupte si finish tmel na sadrokarton, male trhliny nim vyspravte a zabruste. Vacsie odlupnut a nanovo natiahnut a vyspravit.
Odpovedať
No podľa mňa ste mali okolo okna vypenene alebo proste tam bola len pena a oni na to natiahli sadrovú ak nedali sieťku tak vám to všade popraská máte sa na, čo tešiť.
Odpovedať
@marek_skonc vysvetlí mi niekto prečo ešte stále niektoré firmy čo omietajú nepoužívajú zaslepovacie viečka na krabice od Koposu alebo iné? Čo to ešte stále vypchávajú novinami?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobry večer. Nebudem tu opisovať konkretne moj problem z firmou zakutansky. Nakoľko som si ho priamo ja nenajal ale firma ktora mi realizovala stavbu. Len ak by niekto mal zaujem si najať tuto firmu tak vám kludne spristupnim priestory na obhliadku aj o pol noci priamo v prešove. Reklamovať ich pracu ? Tak skor na lamparni. A stretnuť sa s panom Zakutanskym ? On nema čas. Hlavne že ma vaše peniaze. Nakoniec menšia rada. Premerajte si metre ktore vam boli naučtovane a hlavne overte si odchilku krivosti stien. Da sa vidieť ked je zapad slnka alebo zasvietit halogen.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Pozdravujem sme v štádiu hľadania niekoho, kto nám zrealizuje omietky v dome a nakoľko sme z Košic uvažovali sme práve nad spomínaným pánom...Realizoval niekomu prednedávnom tento pán strojové omietky, aká bola Vaša spokojnosť s ich prácou a termínom prace??? Dakujem za odpovede...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobrý deň, mne robili vápencocementove omietky cca 830m. Nebol žiaden problém, príšli dohodli sme sa pomerali metre a koľko materiálu bude treba. Meškali týždeň alebo dva (presne nepamätám pre mna nepodstatné) s príchodom ale to je normálne, hlavne že komunikovali. Zavolali a povedali že budú meškat, niektorí sa ani neozvú 🙂. Čo sa týka kvality práce musím ich pochváliť šikovný chlapíci nemal som snimi žiadne starosti. Špalety, rovné plochy, rohy, stropy SUPER práca. Ak sa aj vyskytla chyba opravila sa. U mňa bola partia troch slovákov. Môžem len odporúčať. Ak by nejaké info môžte napísat maila rád pošlem aj foto vikino@centrum.sk.
Odpovedať
Profilova fotka
Zakutansky nikdy viac, dajte si pozor co všetko nasľubuje a ked sa vysyktnú nejaké problémy, tak na reklamáciu alebo nejakú opravu môžete zabudnúť, hlavne že mááá zaplatené, potom sa už nestará.....výhovorky a doookola omieľa jedno a to isté....skrátka bieda
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Pridavam aj ja moju skusenosť.Pracujem z nemecku a pomaly prerabam chatu v poprade🙂 zavolal som na omietky najpr niejakych ludi ktori sa tvarili ze su omietkari 😠 Ludia dopadlo to katasrofalne !!!!! doveroval som im a poslal som im peniaze a ked som sa vratil z nemecka som fakt myslel ze sa rozrevem .Na spalety kde maju ist rohovniky tak tam dali dosku a takto ovakovali .... 😢 ludia to ste nevideli daco take . Ok potom som sa vybral hladat firmu na omietky a nasiel som firmu ZAKUTANSKY 🙂 ako keby sa na mna slnko usmialo . Stretli sme sa s panom Zakutanskym priamo na stavbe v poprade kde presiel si celu chatu a polutoval ma ze aj ked jeho firma je dohladatelna napriek tomu ludia natrafia na takych majstrov ako boli u mna... Ubezpecil ma že toto sa mi urcite nestane ked mu to dam zrealizovat 🙂 a tak aj bolo .Prisla partia ktora si prešla stavbu a hned vyberali stroj z auta a zacinali makat. Za 4 dni bola chata urobena na TIP TOP . Osadene rohovniky APU listy na oknach ,penetracia no proste tak ako ma robota vyzerat. Bol som velmi spokojny jednak s pristupom pana Zakutanskeho a taktiez s pracou ktoru u mna zanechali . Ja osobne chcem podakovať ze este stale existuju seriozny ludia a seriozne firmy . Mozem firmu ZAKUTANSKY odporučať kto potrebuje strojove omietky. Pekny den priatelia
Odpovedať
Profilova fotka
@janrebej to vážne sa zaregistruješ iba na to, aby si dal ako prvé takúto úžasnú recenziu??? Súdny človek pochopí že to všetko je asi inak.
Odpovedať
@jankazb ano urobil som si registraciu z dovodu ze pan Zakutansky mi vravel o tejto stranke kde zakaznici pisu recenzie. Na celu pracu ktoru mi urobili som dostal 80eur zlavu ak im napisem recenziu ci uz pozitivnu alebo negativnu. 🙂 takze takto nespochybnujte moje slova 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?