Sieťka lepidlo v zime

Ahojte. Máme s manželom otázku. Je možné v takomto počasí keď je vonku -5 a vnútri 0 , dom nie je vykurovany, okná už máme, ťahať na Ytong sieťku a lepidlo. Ďakujeme pekne za odpoveď 🙂
Odpovedať
Nie, treba si precitat technicky list k lepidlu, tam su napisane podmienky. A naco vobec sietku a lepidlo na ten ytong z interieru davat?
Odpovedať
To si si trosku pomýlila. Ty chceš robiť vnutorne omietky ze ? Alebo exterier fasádu musíš sa lepšie vyjadriť. Každopádne lepidlo pod 5 stupnov nepoužívať máš to aj na vreci napisane
Odpovedať
mam take podozrenie ze sa mysli kleber-sietka-kleber-sietka-sietka-sietka-kleber vo vnutri. @vlado1992
Odpovedať
😉
Odpovedať
@jjanajj ked spominate aj teplotu v dome, predpokladam ze to idete robit v interieri. Nenechajte sa odradit provokatemi vyssie, sietka na ytong neni blbost. Su omietky pre ktore je to doporuceny postup. Napr ja som daval Baumit Baukleber, na vreci stoji: "Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a zrenia materiálu klesnúť pod +5°C"
Odpovedať
@filip_pe a co som napísal ty provokatér to iste co ty
Odpovedať
@vlado1992 klidek, ty jediny si nestrasil ani nezavadzal. Mal som pisat konkretne, nicky tych ostatnych. peace 😛
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@filip_pe ďakujeme už máme hotovo cca asi mesiac a robili sme to v zime
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?