Sádrové omietky Kamir alebo Bastav SL

Ahojte,ma prosim niekto z vas skusenosti so sadrovymi omietkami od firiem Bastav SL alebo Kamir? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja firmu Kamir neodporucam. Mame od nich sice vapenno cemenrove omietky dorobili ich este len teraz praca je ok ale pristup k celej veci onicom. Naprv nam pred pracov doviezli material nikto nam nic nepovedal ze nieco vezi az volal sofer zo stavebnin ze nam vezie material po pol hodinovom vysvetlovani ze sme si nic neobjednali nam az potim zavolal pan z firmy ze je to na omietky. Boli sme dohodnuty ze sa plati 9€ za m2 s pracou a materialom. Po skonceni prac na pan volal kolko vyslo m2 a ze nam chyblo este 50 vriec materialu co neskor doviezli bez toho aby nas upozornili a ze tych 50 mechov treba doplatit este pomimo tych m2. My sme si ten material mohli zohnat o polovicu lacnejsie keby nas informovali ze za dalsi matwrial sa bude doplacat. Oni tvrdia ze to na zaciatku spominali. Manzel si je isty ze nie lebo nam medzizym prisla lepsia ponuka tak urcite by sme vzali tamtu keby sme to vedeli. Tak nas nakoniec m2 po zaplateni mateeialu navysie vyasiel 9,80€ a nie 9€ ako sme boli dohodnuty. Po vyzvani zeby nam vystavili fakturu a peniaze chceme poslat na ucwt tak si mame doplatit 25% z celej sumy cize DPH. Za mna uz z tohto principu tuto firmu neodporucam. Takto sa s ludmi nejedna. Mame novostavbu vravel ze tam islo strasne vela omietky niekde az 2 cm. Mame porfix. Ako viem niesu najrovnejsie ale odchylka 2 cm je podla mna veeelmi vela. Takze ja tuto firmu neodporucam vobec
Odpovedať
@certik4511 Dakujem velmi pekne za radu,prave sme v procese kedy si uz musime niekoho zavolat,takze ste mi velmi pomohli. S vasimi argumentami uplne suhlasim. Vedeli by ste mi odporucit niekoho normalneho? Pisali ste ze ste este mali daku ponuku 🙂 Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@certik4511 Ked su krive steny a vyrovnavaju to 1 cm omietkou tak miestami 2 cm omietky nie je problem.. Dan ste mali platit 20% ale myslim ze ste sa asi nakoniec dohodli ze to vyplatite na ruku.. 10 Euro je standardna cena za m2,nic extra..
Odpovedať
Profilova fotka
@dart9 ano mozno to je standartna cena ale nie vtedy ak sa dohodnete na uolne inej sume. Ak sa dohodnete na sume ktore je za material a pracu stanovena predom tak je nemyslitelne aby ste si nakoniec este doplacali material. @88kvietocek88 boli sme prdtym dohodnuty z firmou jakubasek ty nam robili aj poter. Dostali velku zakazku medzi tym tak by sme cakali 3 mesiace lenze nas suril cas tak sme isli do tejto firmy.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Ja som s "firmou" Kamir mal dosť zlú skúsenosť. Suril ma čas a Jakubašek ignoroval plánovanú zákazku u mňa tak som narýchlo vybavil Kamir. Pán bol ochotný, ústretový, milý, dohodli sme termín, cenu 9€, postup-prednastrek a omietka. Meškali so začiatkom 3 týždne a navyše poslal partiu rómov. Povedal som si že fajn, chcú pracovať nebudem predpojatý len kvôli ich etnickej príslušnosti. Prvý deň prišli a chceli penetrovať steny, ja mám ale tehlu, preto som chcel prednastrek no tvrdili že šéf im tak prikázal. Hneď som mu volal, ten ma začal presviedčať že nech si dám penetrák... po cca 10 min presviedčania nakoniec zložil s tým, že dobre,bude sa špricovať, ale je to moja chyba a preto bude realizácia dlhšie trvať a oni budú mať sklz. Tvrdili mi, že dom spravia za 4-5 dní, no zabralo im to viac ako 3 týždne. Tí chlapi ani len nevedeli zapojiť omietací stroj! 2 stroje pokazili, kým prišli na to jak funguje. Čiže ďalší sklz lebo sa čakalo na nové stroje. Samotná robota hotová katastrofa, rohovníky osadené krivo, každý deň po práci som musel všetko premeriavať a hovoriť im, čo treba prerobiť. Všetky kúty mi urobili na hrubšie, čiže pravý uhol žiadny, odchýlky na metri aj 1cm a praskliny doslova na každej špalete a stene. Nehovoriac o tom, že mi poškrabali vchodové dvere a odmietli to opraviť alebo nahradiť škodu. Prosím ľudia,nedajte sa oklamať sladkými rečami ich šéfa, sú to fušeri jak z učebnice.
Odpovedať
A nahodou firmu Mikbau nepoznate? Dakujem
Odpovedať
Mne firma kamir robila sadrove omietky. Ja si ich pochvalujem. Mám tehlu ale vymurovane to nebolo najlepšie. Pri dohadovani bola cena 9€ a vrecia navyše. Neviem koľko to nakoniec bolo, ale bol som spokojný. Žiaden prednastrek nebol. Penetrovali to nejakou žltou, oranžovou penetraciou. Steny hladucke. Krásne. Dom mi urobili za asi týždeň. Dom má podlahovú plochu 110 M2 koľko M2 omietok to bolo to už neviem. Dávali rohovniky. Hladké to bolo neskutočne. Ako sklo. Materiál doviezli pár dní vopred. No boli to nejaké stavebniny. Ako pamätám si, že prístup toho šoféra bol strašný, ale to som nejak prežil... Ja odporúčam.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
A ma niekto poter od BASTAV? ..ze aku maju pracu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Nam firma Kamir robila aj omietky aj poter. Pracu predbezne naplanovali na 4dni pri dome 120m2 a nakoniec to stihli spravit za 3dni. Nebol ziaden problem, vsetko pekne rovne, penetracia, sietka, kde mala ist... Poter to iste podla dohody bez problemov. Sme maximálne spokojní a urcite odporucame. A nam sa tiež stalo ze volal sofer, ze nam vezie piesok, kde presne je stavba, ale tak mna napadlo ze to bude asi na omietky, co samozrejme v telefone potvrdili 🙂
Odpovedať
Osobná skúsenosť s BASTAV chlapcoch zo SL osobne poznám aj majiteľa,odporučám 10z10, robili nám potery aj omietky na viacerých stavbách všetko podľa dohody,časový sklz v sezóne nieje nič výnimočné,
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@88kvietocek88 Dobrý den, aku firmu ste nakoniec oslovili?
Odpovedať
@1234lubka Zakutansky a boli sme spokojni
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@88kvietocek88 dakujem, viete posunut kontakt do ss?
Odpovedať
@1234lubka samozrejme 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak nam nakoniec prisla poter robit firma Bastav. Minulý tyzden s nimi manzel volal. Mali prísť v utorok, no poslali správu ze prídu v stredu ráno. Aj prišli, urobili co trebalo, upratali. Zaplatili sme a odisli. Nebol žiaden problém
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ja mozem firmu Kamir len a len odporucit dorobili nam teraz vapenno cementove omietky. Steny su pekne rovne kvalita prace super ak sa doplaca za material tak to v pripade ak si davate celoplosne sietku tym padom toho materialu ide ovela viac ale aspon mate pekne steny. Jedine co mozem vytknut bola komunikacia a nedostatocna informovanost mna ako zakaznika.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ja som mal firmu Kamir a neodporucam.... vsade prepucovane jamy krive vsetko...musel som im kupit rohovy pucak lebo mi povesali ze taku vec nepoznaju...a preto robia rohy len do obluka...boli to dvaja mlady ukrajinci...a vsetko si po nich prerabam a opravujem pomaly stenu po stene...firma vhodna na statne zakazky... omietky na zakladnych školach a v kulturnych domoch... lebo len tam som videl taku kvalitu... pracovnici ani po sebe nevedeli opravit ked som im ukazoval co je zle .... a platil som 11.50/ m2 Baumit MPI....kto mozte tejto firme sa urcite vyhnite...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Taktiež firmu Kamir neodporúčam. Robili mi BAUMIT MPI 25, cca 350 m2 za tri dni, ponáhľali sa, asi chceli urobiť rýchlostný rekord a tak to aj vyzerá. Steny sa ešte predtým premerali, že sú super rovné, dohodli sme sa na 1 cm hrúbke omietky. Začali v piatok ráno a v pondelok ráno mi volali, že tam mám okamžite prísť, prevziať dielo a vyplatiť. Tak som neplánovane odišiel z roboty, cestou som ešte vybral hotovosť, lebo nenosím toľko peňazí každý deň. Keď som došiel na stavbu, tak že si mám pozrieť či je to ok, že idú merať plochu. Tak som popozeral, prvykrát som videl mokré omietky, na pár otázok mi povedali, že to bude dobré keď to vyschne. Neskôr, ako sa robili ďalšie práce, tak sa vynárali problémy s omietkami. Miesto dohodnutej hrúbky 1 cm je takmer všade 1.5 cm až 2 cm. Kvôli tomu sa museli prispôsobiť parapety okien, nie sú rovnako široké. Po príchode elektrikárov som sa dozvedel, že otvory okolo inštalačných krabičiek sú veľké, vypínače a zásuvky dieru neprekryjú. Na viacero miestach preliačiny, tie sa ukázali po vymaľovaní. Pri kladení podlahy sa ukázala krivosť omietky, neviem ako dáme soklové lišty, miestami rozdiel aj 1 cm na dĺžke 10 cm. Na viacero miestach nie je omietka v rovine, ale ide do oblúka. Myslel som si, že ak je krivá stena, tak sa omietkou zrovná. My to máme opačne, mali sme rovné steny, tak nám ich omietkou pokrivili.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Osobne 100% spokojnosť s firmou Kamir, dobre odvedená práca a cena ako sme sa vopred dohodli. Omietky mi realizovali v RD cca 400m2 vápeno-cement a dopadlo to presne podľa predstáv. Taktiež musím podotknúť super prístup. Termín realizácie mi presunuli na skôr lebo sa im uvoľnil termín. Vrelo odporúčam!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Za mna firma Kamir, chcel by som podakovat firme Kamir za kvalitne urobene sadrove strojove omietky. Firma preukazala vysoku uroven profesionality a kvality pocas celej realizacie. Ich tími boli stale dobre organizovane a boli stale k dispozicii pre pripadne otazky. Strojove omietky ktore firma urobila su uzasne, hladke a vo velmi dobrej kvalite. Dakujem este raz.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ja som bol s pracou firmy KAMIR na konci dna spokojny. Praca na sadrovych omietkach bola kvalitna. Komunikacia mala rezervy a doslo k par nedorozumeniam.. ale boli ferovi a vzniknute problemy doriesili... takze fajn. Na kvalitu som mal vysoke naroky, som architekt, a jednalo sa o moj vlasnty dom, kde som dbal na mnozstvo detailov.. napriklad skryte zarubne. Tie spravili fantasticky. Pouzival som tiez skryte soklove listy (od firmy dorsis.cz). Co sa tyka rozporuplnych recenzii, domnievam sa ze spocivaju v roznej kvalite/pristupe jednotlivych partii.
Odpovedať
Realizujeme najkvalitnejšie strojové omietky BAUMIT. Ako dlhoročný partner firmy BAUMIT na rozdiel od iných firiem navrhujeme vhodný omietkový systém pre novostavby, ale aj rekonštrukcie na základe skúsenosti a odporúčania. Sme neustále v kontakte s tech.poradenstvom v BA a dodržujeme pri konzultácií návrh omietkového systému hlavne pri rekonštrukciách budov. Slovenská firma ,skúsenosti viac ako 20 rokov.Možnosť obhliadok aj počas realizácie omietok pri našich partiách. Svet a technológie sa inovujú a omietky tiež...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?