Ručné omietky (nie strojové) cca 700 m2 - cena - odporúčania .

Profilova fotka
Hľadám partiu na zhotovenie ručných omietok na RD z Ytongu 45 cm (kleber,sieťka,omietka MVR hrubozrnná ) . Prosím nepíšte mi strojové . Akú ste mal kto cenu za m2 ,prípadne hodinu výkonu (Samozrejme beriem radšej m2) . Jedná sa mi o cenu za prácu . Materiál by som dodal svoj . V prípade dobrej ceny a samozrejme kvality ,možná dohoda aj na vonkajšie omietky . Dom sa stavia v Zlatých Moravciach ( foto v albumoch ) .Srdečná vďaka za komentáre a ponuky . :-D
Odpovedať
Mali sme cenu 2,5€ sietka lepidlo, 3,5€ omietka. Isli sme ale radcej do strojovych.....pri pouziti mvr uni netreba sietku.
Odpovedať
sietku treba vždy ...iba amater by ju nedal ,,,aby stlačil cenu dole ,viem z vlastnej skusenosti ,,,,,robim to už par rokov,,,,,ked sa niekde len zabudne preložit sietka ,,,,tak su tam skoro vzdy uz aj mikropraskliny,,,,a tie predsa nikto nechce ja ked beriem zakazku tak 2,5 sietka a 3 omietka len tak pre info vela zdaru
Odpovedať
@opall neporadim, ale aj tak by ma zaujimalo... preco nie strojove?
Odpovedať
možn preto ,,,,,že je tam skoro jedna štvrtina materialu na zemi,,,,,ked sa preškrabava,,,,,a to su pe niaze
Odpovedať
@lojiko ale zase tej roboty a casu naviac... to hadam asi tiez nebude zadarmo.
Odpovedať
dohodnuta cena sa sa vzdy dohaduje od m2,,,,,ked si najmem niekoho,,,,od hodiny moj nazor robi len ten,,,,co nepozna cenu svojej prace,,,,a nemusi sa ponahlat,,,,,platenie od metraže je kazdopadne pre investora vyhodnejsie
Odpovedať
Profilova fotka
Nám robia práve teraz ručné omietky na tehlu - cena 4 eur/m2 + materiál zabezpečujem ja
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?