Ponuka omietky na Rimano Ten + sieťka + Rigips Štuk

Profilova fotka
Čaute, riešim omietky a mimo klasiky strojových mpi25, cemix 073 som dostal ponuku na Rimano... Podotýkam, že sadrové hladké nechcem, ale toto ma zaujalo, cena do tých 10 eur m2. Postup: Penetracia : Rikombi Grund/ riedit/ Vyrovnanie stien : Rimano Ten s osadenim sietky Vertex priamo do omietky Final vrstva : Rigips Stuk spracovany filcovanim v hrubke do 1,5 mm so zrnom 0,5mm Mám porfix. Okres Zvolen. Je to dobrá cena(cena komplet práca, materiál 10 eur m2) ? Bol u mňa chlap priamo z rigips, že majú partie co robia. Ma to zaujalo a musím sa rozhodnúť 🤔 Mal aj vzorku a veľmi sa mi páčila. Alternatívu mam, cemix 073 strojové s full sieťkou cca 11-12 eur m2. Ďakujem za informácie!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Foto vzorky..
Odpovedať
@predatorzv nejde ani tak o material nedajboze vzorku ako o partiu ktora ti to pride skurvit ]-( Cize pozlatko si dostal uz treba pockat len na vysledok! Prepac nedalo mi, pisem od srdca, lebo i moje MPI25 na pikacu zahladili a ani farba to nespravila skor vykreslila nedostatky. Bud pri realizacii a poukazuj na nedostatky, lebo sa na to budes do konca zivota pozerat!
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba Toto práve viem, že môžeš mať 100% materiál a výsledok nemusí byť dobrý... Hádam od rigips vedia, koho doporučujú a majú to overené, no ale si ma teda nepotešil. Aby som tam striehol, ako sokol pri tom. 🤔
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?