Omietky puchov

poraďte niekoho spoľahlivého na strojové omietky v Púchove za rady vopred dakujem
Odpovedať
@vlado1992 bauteam pb, p. Behrik, pekna robota
Odpovedať
@kejsix dik aj tebe robili ?
Odpovedať
@vlado1992 mne robili anhydrid a spoko, dohoda platila, ziadne zalohy... omietky som po nich videl na par stavbach a celkom solidne
Odpovedať
@vlado1992 napises prosim neskor koho si nasiel a ako si bol spokojny? My budeme tiež hladat niekoho, ostatnych pracantov uz mame na vsetko recenzie a zajednanych, len omietky nie. Vdaka
Odpovedať
Melissapia a odkiaľ si ?potom ti pošlem kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež sa zaujímam o strojové omietky. Som z Púchova. Aké firmy prichádzajú do úvahy. Diki
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Moj znamy robi Zilinu a severne Slovensko za cca 8.50e za m2 s materialom a praca. Sadrove strojové omietky. Krasna robota. U nas robili a robia teraz pravidelne susedom.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne robil omietky Zajostav z PB.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Dobrý deň, aj ja by som sa rád pridal do tohto vlákna. Neviete náhodou v akých cenách sa asi pohybujú omietky v tejto inflačnej dobe? Firmy okolie Púchov. Ďakujem.
Odpovedať
@kjotaka 12-15Eur/m2 som mal ponuky.Strojove,Baumit,so sietkou,dvojvrstvove,vepennocementove....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Pozdravujem, rad by som to tu obnovil, nejakych omietkarov z okolia Ilavy, Puchova? Plus, po com sa hybu ceny dnes?
Odpovedať
Zdravim, dal som na odporucanie vyssie a oslovil som pana Behrika, firma Bauteam z Povazskej Bystrice na vyhotovenie vnutornej omietky. Boli sme dohodnuti niekolko mesiacov dopredu. Pripominal som sa priebezne aby som upresnil termin. Ked uz bolo si dva tyzdne pred datumom vyhotovenia tak to zacal posuvat. Ked som mu vytkol, ze uz meska tak sa urazil, zbalil si veci a odisiel este predtym ako zacal. Aby som nezabudol zacal si este vymyslat veci, ktore mali byt spravene a preco nemoze on robit. Odporucam vyhnut sa mu oblukom.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od lordxor:

Mne robil omietky Zajostav z PB.
@lordxor Dobry den, boli ste spokojny s omietkamy? Akurat mi volal pan a ma prist na obhliadku. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
S omietkarmi to je ako kupovat macku vo vreci. Ja som bol so zenou pozriet jednu stavbu hodinu po tom ako sa zbalili omietkari. Reku fajn bereme. A kunam prisla uplne ina partia. Omietky celkom fajn ale musel som ich kontrolovat. Rohovniky nakrivo aj volnym okom. A niektore defekty vidiet az po uplnom vyschnuti omietok. Ako napriklad vzduchove bubliny na stene a zrovna v obyvacke kde sa na to budem pozerat cely zivot. Celkove dojmi su ale dobre. Mal som vela metrov a dnes keby viem tak by som este tahal cenu dole. Ale co sa tyka jednania klobuk dole. Co sme si povedali, tak to dodrzali.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?