Najskôr potery (anhydrit) až potom omietky - Váš názor?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zvažujeme zmenu štandardného postupu realizácie poter vs. omietky (v tehlovom dome) - štandard je teda, že sa najskôr urobia omietky, potom poter (anhydrit/cementový) - my však chceme realizáciu urobit opačne z časového dôvodu, tzn. najskôr urobiť anhydritové potery na kúrenie a až následne sadrové omietky - Váš názor? Prípadne odporúčanie prečo nie/áno?
Odpovedať
1
2

Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba tak uz mas nasuchane hej? super ;) zapusteny sokel je super ;) je zarucene ze ti bude vsade licovat ;)
Odpovedať
@rkorba akú omietku si dal?
Odpovedať
@lipton734 ahoj akú pásku si dával do rohov? Dával si ju len na spoj ipa - tehla? alebo aj kútoch miestností na tehla-tehla?
Odpovedať
@rkorba ahoj, vedel by si mi posunúť do správy č. na anhydrit + aj cenu? Omietky mi práve dokončujú. Dankenšon
Odpovedať
@miroslav33 najlacnejsiu mpi25 @jblaze vsade rovnaka hrubka a soklik mi nebude odskakovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba tiez idem do zapusteneho soklika ;) super super
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Caute robil som najpr poter potom omietky diletaciu na poter som pouzil 1cm EPS omietku mi tahali az k poteru. Moja otazka znie ci mam este krbobruskou oddelit omietku od poteru ked mam niekde viac omietky ako jeden centimeter
Odpovedať
@matkope ja by som to oddelil, ale zarovno poteru... trebars pilkou, tu mozes ohnut.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@pripad001
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Máte niečo overené na zakrytie anhydrytu pred strojovými omietkami ? Fólie sa asi budú šmýkať. Mal niekto geotextíliu ?
Odpovedať
Profilova fotka
@purplesticks Ja som mal po obvode miestnosti rozložené maliarske rúno (filc a na spodku folia). Keď prišli robiť omietky, tak poprvé nadávali keď penetrovali steny - potkýnali sa na tom, krčilo sa im to pod nohami. Keď išli robiť omietky dal som to preč. Spadnutú omietku z poteru potom oškrabali. Takže zbytočne podľa mňa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?