Kto v Trnavskom kraji robí strojové sádrové omietky?

Zobraz úvodný príspevok
Vedel by mi niekto poslat kontakt na overenu partiu, ktora robi strojove sadrove omietky? Trnavsky kraj.
Odpovedať
Ja mam zas opacnu skusenost s ometkami od Glozmeka...Som naozaj velmi spokojny, majstri mi dali mriezku aj do rohov miestnosti ked som ich o to poprosil a zadarmo, mozno zalezi od partie.
Odpovedať
Za mna ptgips,pekne odvedena robota,prijatelna cena,ferovy pristup. Sice som mal aj lacnejsie ponuky no radsej doplatim par stovak ako sa pozerat dokonca zivota na odfusoowanu robotu...pozri foto v albume
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@dodogrup dobry den,chcem sa informovat na tie strojove omietky,kolko by cca trvalo urobit dom (100m2), prip.ako ste na tom.teraz casovo
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzi1409 dobrý den prajem, bungalov trvá tak 5 prac. dní, vačší dom o niečo dlhšie, záleží aj na tom, či sa robia aj stropy...Z časového hľadiska máme objednávky na oktober , niečo už aj v novembri, ale stáva sa, že domy nie sú pripravené na omietky, mešká sa bud s oknami, elektrinou, v tom prípade sa preskočia a ide sa na kompletne pripravené domy, vždy sa dá dohodnúť, v prípade záujmu si dohodneme obhliadku stavby a osobne sa môžeme porozprávať. Pekný den prajem Mikuláš
Odpovedať
Poznáte niekto firmu http://omietkar.webnode.sk/??
Odpovedať
zdravím vás, kto mi poradí firmu/majstrov na strojovú fasádnu omietku? okolie sereď. ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@jmomietky Zdravím môžem poprosiť kontakt na omietkárov ? Ďakujem
Odpovedať
@shadow39 Aj tu na MS.. volajú sa PTgips
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte, nejaka fajn omietkarska firma s dobrymi skusenostami? dakujem (tt kraj)
Odpovedať
Profilova fotka
@iwory1987 Ahoj. Hladas niekoho na sadrove omietky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Neodporúčam pána Ľuboša Vnuka z V. Kostolian!!! Stalo ma to veľa nervov, času,peňazí.... ,,keď nezažiješ, nepochopíš.. "
Odpovedať
@oklamanypodvedeny nie si jediný, kto nadáva, v okolí PN je naňho nabrúsených veľa ľudí. Nechápem, ako môže taký ,,slubmajster" fungovať.. :-|
Odpovedať
Firma DODOgroup je len slubotechna...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Dal som sa recenzie a rady od známych s vybral som si firmu Glozmek. Mne sa páčia viac cementovo vápenné omietky, tak mi robili tie. Išlo o rekonštrukciu RD a tak s tým mali viac práce, ale osobne som spokojný a môžem každému odporućiť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Prevedenie sadrovej omietky jednej nemenovanej firmy z Opoja.Vraj iba zle vymalovane. Budeme to asi musiet dat vymalovat znova a poriadne 🙂 Takze pozor na maliarov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?