Baumit KlimaWhite

Ma niekto skusenosti s omietkami Baumit KlimaWhite? Chcem ich, ale vsetci ma od toho odhovaraju.
Odpovedať
Profilova fotka
My ich mame, preco vas odhovaraju ? Tazsie na ne farba chyta ale zatial ich mame len par mesiacov, neviem posudit..
Odpovedať
@sisiatko12 ze zbytocne vyhodene peniaze, ze to je to iste ako 25-ka. A ako zle chyta farba? Odtien nechyti? Alebo sa zle natiera?
Odpovedať
Profilova fotka
@sadell tazko sa natiera, na 3 aj 4 krat sme museli, ale ktovie co je na tom pravdy, aj o inych vyrobkoch sa hovori, ze zbytocne drahe, ale asi to opodstatnenie mat bude, ale vapenne obycajne su tiez vraj dobre 🙂 my sme do toho zainvestovali a neviem ci je to nimi, ale vlhkost v dome nie je vysoka, nato ze mame novostavbu uvidime po case..
Odpovedať
@sisiatko12 mate aj rekuperaciu?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ale zapli sme ju az pred 3 tyzdnami.
Odpovedať
@sisiatko12 ahoj, ako to myslíš že sa ťažko natiera? Myslíš to tak že ťažko chytá odtieň? My chceme do celého domu aplikovať iba bielu KlimaColor farbu. Mám očakávať "aplikačné problémy"?
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejmisuta my máme úplne obyčajnú farbu nie klíma color len klíma omietky.
Odpovedať
@sisiatko12 da sa to takto urobit. Ale v podstate zabijete tie vlastnosti omietok.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@sisiatko12 ahoj, davali ste na omietky, pod farbu, aj penetrak? Akurat sa rozhodujeme, ci ho dat.
Odpovedať
Profilova fotka
@sadell ahoj ano
Odpovedať
@sadell my sme nedávali (ale nedávali sme KlimaWhite neviem ako sa tá omietka správa) a v pohode 2 vrstvy farby pekne kryli bez fľakov 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Baumit KlimaWhite má faktor difúzneho odporu cca. 10 μ Mpi 25 má viac ako 25 takže rozdiel tam je veľký v paropriepustnosti. Ja by som pod to nedával penetrák. Je to lepidlo, neprepustí paru.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
@sisiatko12 Mozem sa spytat, ktoVam ich robil. viete odporucit niekoho, kludne aj do spravy. Dakujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?