Ako opravit zle vyburany otvor okolo zarubne

prosim co dat do spar vedla zarubne. Cement? burala nam otvor firma, nasla som ju na facebooku, no ale muz sa hneval, lebo nedali preklad... musi si predsa len robit vsetko sam, chcela som ho usetrit. ale toto este nerobil, budu tam sadrokartonove steny a za dverami bude kupelna. ako mame opravit okolie zarubne? dakujem vopred. viem ze je to strasne...:)
Odpovedať
ved to je ocelova zarubna, naco preklad ?teraz som u nas v starom dome take vyburaval a preklad tam nebol ...bolo to tam 50 rokov ... vyplneto to penou alebo pracnejsie, betonom alebo maltou a vacsie kusy tehly napr. ... ale celkovo to vyzera na hulvata urobene 😄 hore tam mohli natlacit maltu kazdopadne, preklad vas az tak trapit nemusi, predpokladam ze to je priecka, nie nosna, aj keby ano ...stale to nieje az taky problem ...
Odpovedať
@shadowmilan dakujem, nie je to nosna priecka. takze kusky tehiel s maltou a ptom s penou. dobre to by sme mohli zvladnut ja a muz!🙂
Odpovedať
niecim to vyplnte, co oko nevidi, srdce neboli 🙂 aj pena bude ok kedze -> aj tak tam budu sadrokarton steny ako ste pisali 🙂 (predpokladam kvoli rovnosti 🙂 ) mna by len zaujimal detail ako to vyriesite pri tej zarubni, to budete lepit na buchty alebo konstruckia ?nebude potom odskok od zarubne ? nemala byt potom o to sirsia ?
Odpovedať
Profilova fotka
ano ako vravi kolega, malta kusky tehal ci skridla, co tam vojde a potom ked to uschne pripadne dopenit
Odpovedať
@denkatn Ja by som to dal do "roviny" celú zárubňu,dal zboku dosky-šalung a zhora zalial betónom a máš to na veky.. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?