Aká je cena realizácie omietok za m2?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcel by som sa informovat ako sa pohybuju ceny za robotu sietkovanie + omietky. Mam ponuku za cca 6E/m2 bez materialu. Jedna sa o natahovanie do celeho domu 10x12,5m obytna polocha 102m2. Co poviete?
Odpovedať
@abobo bol si s nimi spokojný ?? Ja ties chcem dávať strojové omietky na Ytong..omietky spolu do sieťkou..vieš mi dať kontakt dik
Odpovedať
6 € za stvorak je v pohode cena
Odpovedať
Profilova fotka
@marecek7291 mne robili omietky v 2015 uz kontakt nenajdem
Odpovedať
Zapad, 10e/m2, sadrove, ratio glatt L+sietka
Odpovedať
My sme robili v decembri strojove omietky a musim povedat, ze chlapi su velki profesionali. Presne takto si predstavujem stavbarov...pride, pozrie, da cenu a povie...vy sa o nic nestarajte, my si vsetko pripravime, donesieme a urobime. Tak aj bolo. Ja som iba chodila pozerat a vetrat vlhkost. Cena na trenciansky kraj vyborna, rychlost paradna, chlapi robili ako draci, ziadne prestoje, hodinove prestavky, ba este chceli robit aj v noci do rana aby to dorobili podla planu ( nebojte..nie na ukor kvality). Ja som sa bala, ze zapadnu v bahne a oni prisli este aj so svojim traktorom 😀
Odpovedať
@jankapf mozem poprosit kontakt? dakujem.
Odpovedať
@piti255 zdravim takze odporucam baumit mpi25 cena 7.7e s materialom do 1.5cm sietka 3e skúste 0905661828 su šikovný mozem len odporucit
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@marek2914 joj chlope ta si si pomylil inzertne noviny s MS ty si najprv precitaj o com to tu je a potom ponukaj sluzby, po 1. IT-ckar vie vsetko najlepsie, ked nie manualne tak aspon poriadne obkecat a zhodit pracu manualne pracujuceho cloveka, 2. nikdy to neurobis tak dobre ako VS vzdelany clovek, hoc to nikdy nerobil, ale teoriu ovlada na vybornu a po 3. za stvorak tvojej roboty doplat okrem materialu plus min. 5,- eur a hned budes mat roboty vyse hlavy :-D :-D :-D
Odpovedať
@kavar to ja nerobím ja odporúčam partiu ty vysokoskolak :-) :-D
Odpovedať
@jankapf dobrý deň môžem poprosiť kontakt..ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@jankapf dobrý deň, je to už viac ako rok, ale môžem aj ja poprosiť kontakt? Ďakujem!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@nicicka ahoj môžem ta poprosit o kontakt na Poliakov, môj email je Rastislav.zemcak@gmail.com
Odpovedať
@jankapf mozem poprosit kontakt, dakujem
Odpovedať
Ahojte, tí čo teraz robíte alebo riešite vnútorné omietky, aké sú ceny u vás za m2? A volíte sádrové či vápenno cementové? V mojom prípade na Ytong.
Odpovedať
@erik8989 práve nám realizujú vápenno cementové za 13 Eur m² so sieťkou Baumit MPI 25...Tiež mame stavbu z ytongu...
Odpovedať
@martin6699 my máme ponuky na sádrové v podobnej cene, nechceli ste radšej sádrové?
Odpovedať
Nieee odrádzala nás hladkosť a viac sa nám pačí ,,klasika"...Veľa sme čítali rozmýšlali, dokonca boli pozerať tie aj tie no nakoniec vyhrali vapenno cementové...Nechal som to pre pokoj v rodine na manželku 😉😉
Odpovedať
@martin6699 Prosim ta aka firma Vam realizuje omietky a aka je spokojnost a kvalitou. Kludne aj do spravy, dakujem. Aktualne to riesime a neviem najst dobru firmu.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali vapenno cementove za 10e/m2 a sadrove 11e/m2 s materialom a dovozom.Ale mame ytong,tak bolo treba sietky,tak +2eura m2 takze 12 a 13eur
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Dobrý deň @jankapf môžem Vás poprosiť o kontakt? Za ústretovosť vopred ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Akože super ceny, my čo sme oslovili v okolí partie, tak vapenno-cementové bez sieťky za 12€/m2...
Odpovedať
U mňa dnes končia sadrové omietky. (PL) 9,5€/m2, so sieťkou + 2€.
Odpovedať
@purplesticks prosim ta mozes objasnit co vsetko je zahrnute v tej cene? ako firma pocitala vyplne vacsich dier, penetraciu, spalety, rohovniky apod?
Odpovedať
@stavkluc v cene za stenu 9,5€/m2 je všetko (doprava, materiál +- 15mm, rohovníky, APU lišty, fólie, pásky, penetrácia, čistenie, upratanie stavby) Ja som mal cenu 11,5€/m2 steny, lebo som chcel všade sieťku. Okná sa počítajú ako steny, čiže 9,5€/m2. Int. dvere sa počítajú len z jednej strany.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?