žalúzie vs. rolety den/noc cena?

19. apr 2021390
  • @melanie9  Tak kamarátka je svetlocitlivá. Síce neviem, aké sú tie roletky, čo má, ale tie, čo mám ja mám v kancelárii "home officu" mi zatienia aj priame slnko, čo mi pečie do očí z juhu.

Logicky tie roletky deň-noc nie sú dizajnované na to, aby urobili v miestnosti úplnú tmu a tienili na 100%, ale to nie je chyba roletiek, že kamarátka potrebuje pre spánok absolútnu tmu.

• @melanie9  veru to treba vyberať kto čo od tienidla očakáva, veľa ľudí si dá biele deň noc lebo sú pekne a čudujú sa že nerobia tmu 😃 jasne že biele nikdy neurobia tmu 😃 my mame deň noc v obývačke a kuchyni a presne plnia účel, dovnútra nevidno, clonia slnko, mame aj hrubšiu latku tmavosivu čiže tienenie pre nás postačujúce. V spálni mame ale klasické žalúzie vnútorne a aj tak mám pocit že bude potrebný záves pre väčšiu tmu 😃

• @chrobak7  ano, to som jej aj ja povedala, ze je moc citliva 😃 ... dobre si napisal, suhlasim, ze mozno rolety za to ani nemozu, len ona je moc citliva.. no napisala som to na margo toho, ze mi o tom spominala ale zase verim, ze su rozne znacky tienenia den/noc a isto su aj kvalitnejsie a aj menej kvalitne... isto vela zalezi aj od toho!...

• Sponzor fóra
  • @dally55  takze tiez mas rada uplnu tmu pri spani 😃 ...

• @melanie9  je to tak, ze su mnohi vyrobcovia veskerej tieniacej techniky a tym padom su aj rozne kvality. Preto moze byt, ze tvojej kamaratke vyhovuju rolety den/noc. No rozumiem, ked je len v podnajme, tak nemoze moc vystrkovat rozky, lebo by si to musela hradit sama. Do buducna bude aspon vediet, ked bude mat svoj byt alebo dom 🙂

• @wavrinecova12  toto iste som jej aj ja povedala, ze aspon bude vediet, co jej nevyhovuje...uz bude mudrejsia, ked si do svojho bude vyberat tienenie 😃 ...

• @melanie9  vsak jasne, ako sa hovori, na vlastnych chybach sa uci najlepsie a ona uz aspon bude vediet 🙂 A ozik ked sa uz bavime o tieneni, vy mate ake?

• @wavrinecova12  my mame rolety, ako dobre su ale uz tiez teraz by som volila asi nieco ine...no ja som zase taky typ cloveka, ktory by najradsej po par rokoch vsetko menil, len z financneho hladiska to nie je mozne 😃 😬 ...

• @melanie9  fuuuha, tak s tebou to ten tvoj drahy nema lahke 😃 Aaaa rolety mate exterierove alebo interierove?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém