Vonkajšie žalúzie

Prosim vas ake mate vonkajšie zaluzie? A hlavne akej farby velmi sa mi pacia šedé ale citala som ze je na nich hned vidno prach...
Odpovedať
@20nikuska2 ahoj, máme vonkajšie žalúzie, máme ich antracitové. Ladili sme ich k oknám a taktiež k streche. Čo sa týka prachu, tak je pravda, že to je vidieť, to nebudem popierať, keďže na tmavom ti vždy vidieť viac ako na bledom. Ale údržba nie je nejako náročná, keďže vonkajšie žalúzie môžeš aj vyvapkovať a máš ich čisté. Mne sa veľmi páčia tieto naše antracitové žalúzie, nemenila by som 🙂
Odpovedať
@20nikuska2 mám šedé okná a objednal som strieborné žalúzie (ževraj nie je tak špina vidieť) od isotry cez pána z trenčianskej turnej sun schield alebo tak, pozrite za týždeň dva album keď mi namontujú...vyšli najlacnejšie z ponúk čo som dostal
Odpovedať
@pepo344 jeeej, tak máme od rovnakého výrobcu, lebo aj my máme od nich žalúzie 😉 🙂
Odpovedať
@lucciinkka 🙂 len aby Vam ich došiel tento pan aj opravit ked sa niečo pokazi. Nechcem vas strašit ale je to lempel . myslim sun schield
Odpovedať
@123kiko máš s ním zle skúsenosti?
Odpovedať
@pepo344 ja ano.. Dodaval som mu pohony na zaluzie. Respektive firme od ktorej nakupuke hotove vyrobky.. Pride namontuje ale servis ho uz nezaujima. Dodavatelov meni kazdu chvilu lebo sa ludia stazuju. Fakt bacha
Odpovedať
@20nikuska2 my mame Ksystem, antracit, spokojni sme. ake ano, su stale spinave to je pravda.
Odpovedať
@123kiko takže ty nie si jeho zákazník ale dodávateľ ak som dobre pochopil, nepočul som ešte zákazníka čo sa sťažoval, bývam od neho 10min tak hádam problém nebude ;)
Odpovedať
my mame tiez tmave zaluzie, ale nie antracit, ale farbu DB 703 od Climaxu, montovala nam ich firma Hamax z Malinova. Pravdou je, ze na nich vidiet prach a byvame aj pri celkom rusnej ceste, ale tiez by som nemenila paci sa mi kontrast k bielej omietke domu :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
máme Climax farba DB 703, prach uvidíš na každých...
Odpovedať
@pepo344 presne. Dodavatel co chodil po nom riesit problemy.. Ale samozrejme kazdy si moze vybrat a doverovat komu chce.. Len som povedal moju skusenost od zakaznikov kde som chodil miesto p. Jezika.
Odpovedať
Ďakujem mame antracit okna strecha tiež tak aj žalúzie pojde do tej farby 😊 uz len vybrat odkial kúpime
Odpovedať
Článok sa načítava...
@123kiko zatiaľ som nič riešiť nemusela, takže sa neviem k tomuto vyjadriť. Pevne dúfam, že žiadny problém nebudem mať a tým pádom nebudem mať dôvod pána volať. Ale samozrejme, to len čas ukáže.
Odpovedať
Profilova fotka
@20nikuska2 dobre ste sa rozhodli, budete to mat pekne 😉 Vidim, ze tu je uz spomenuta znacka Isotra a som tomu aj rada, lebo oni maju vyrabaju kvalitne tienenie. Odporucam 😉 🙂
Odpovedať
@matka_bob aj vy máte od nich nejaké tienenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucciinkka ano mame 😉 Plisse rolety mame od nich 🙂 Chceli sme nieco ine, nie len klasicke zaluzie a ked som videla u kamaratky plisse rolety, tak bolo rozhodnute 🙂 Strasne sa mi pacia 😉 🙂
Odpovedať
@matka_bob super, to je najdôležitejšie, že sa tebe páčia a že si si dobre vybrala. Tak nech čo najdlhšie slúžia. Ahoj
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Prosím vás, máte niekto vonkajšie žalúzie značky Jacko? Vyzerajú takmer identicky ako tie od firmy Climax. Dokonca mi bolo povedané, že je to to isté, motory sú taktiež Somfy. Vyrábajú sa na Slovensku. Len ma zaujíma praktická skúsenosť. Dostali sme na ne totižto takmer až o 20% nižšiu cenu, v porovnaní s nanjnižšou ponukou na žalúzie Climax.
Odpovedať
@fighter ono na oko vyzerajú v podstate všetky rovnako, keď si to tak porovnáš. Tým sa nedá asi nejak riadiť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?