Rozdiel v CP aj 3500 (kto je lacný a kto zase drahý)

Zdravím dostal som CP na ten istý dom 1.alupast slovaktual cca 5500 2. rehau geneo (niekolko firiem od cca 7000-9000) je slovaktual istota? pretože rozdiel 3500 na RD je podla mna dost a preto neviem či je lacný na ukor kvalily alebo tí ostatní su drahí? ps skusenosti s alu cliplmi od slovaktuálu, a s kvalitou montáže máte? vďaka
Odpovedať
Ja mám Slovaktual a ja som spokojná u nás práveže patrili k drahšim x-) a montáž super x-)
Odpovedať
@planer380 nenapisal si nic na zaklade coho by sa dali okna porovnat, zisti presne profily, skla, vymedzovavacie ramiky skiel..
Odpovedať
skus napisat nieco o samotnych profiloch, ktore tie firmy pouzivaju... geneo je super trieda... slovaktual ma vela profilov... od takych, co nedas ani na sklenik az po celkom dobre... osobne by som siel a aj idem do geneo... na moj dom 12 300Eur....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj,co sa tyka skusenosti s montazou tak slovaktual v kazdom meste je ako ina firma.spokojnost v BA neznamena spokojnost v KE.Mne montovali chlapci z PB okna na byte aj dome,ziaden problem,vsetko islo jak pomasle.Az prisla montaz zaluzii kt robili na 5krat ako Pat a Mat.
Odpovedať
ja mam ponuku od esoplast, 6kom profil 87mm 3sklo so sklenými vláknami, montaz na pasky, u-0,7 vratane vchodových dveri, vonkajsie/vnutorne parapety, exterierove hlinikove zateplene rolety v elektrike za cca 10tis. ak by som dala HS portal na jedny francuzske okna tak cca 13500... mam tam trojo francúzskych okien, jedno rohove normalne, dve klasickej veľkosti, vchodove dvere, a male okienka do obsluznych miestnosti s nepriehladnym sklom... esoplast mi daval okna uz na sucasny dom, uplna spokojnost! aj po 6tich rokoch bez zavady
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?