Rosenie okien

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravím Prosím Vás všetkých pekne o radu alebo nejakú skúsenosť ci je toto normálne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@ruren prepáčte nevšimol som si vek.... Ale ten koment bol tak na 20 r 🙂 🙂 🙂 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
😛 @ruren a asik si myslím že fotky ste ani nevideli a ste múdry 😛
Odpovedať
Profilova fotka
@mimms prečo si sa pýtal na tu hrúbku rámu? 🙂 🙂 🙂 diki
Odpovedať
@mino_crchlan Keď máš hlboko do vrecka tak, tak si nakúp dostatok utierok a nevyplakávaj tu. Už je to nudná téma.
Odpovedať
Profilova fotka
@ruren nie nadarmo máš recenzie že si vyryvacny pako 🤔 😛 😛 😛
Odpovedať
Profilova fotka
@mino_crchlan čisto laicky by som podľa fotiek povedal že ten rám je čistý šmejd alebo má nejakú inštalačnú vadu že tam prúdi studený vzduch, komory sú deravé a spojené s vonkajším prostredím alebo chýba izolačná pena..... proste je tam chyba.....ale voda je aj na skle.....pri týchto teplotách ???..... Asi by som skúsil presným teplomerom merať povrchové teploty rámu....predpokladám že výrobca okien garantuje tepelnoizolčné vlastnosti okenného rámu (Uf ) a teoreticky by sa mala dať z vonkajšej teploty vypočítať vnútorná povrchová teplota rámu..... Pre relatívnu vlhkosť 58% a teplotu 23°C je rosný bod 14,3°C..... Týmto spôsobom máte slušný nábeh na pleseň minimálne v mieste šípky....normálne okno v suchej stavbe takto nemôže vyzerať. Prvé by som slušne podebatoval s dodávateľom....
Odpovedať
Profilova fotka
@eagleowl ďakujem 🙂 aj mne to tak príde že je tam určite niečo zlé neviem nechápem tomu.... Taka kvalitná značka a dopadlo to takto 😠 😠 a tou izolacnou penou myslíš normálne pur penu áno?? Lebo to bolo v poriadku bol som pri montáži a dokonca aj tie pásky mam....
Odpovedať
Profilova fotka
@mino_crchlan ...penou mám na mysli montážnu penu.....
Odpovedať
Profilova fotka
@eagleowl no to bolo poriadne zapenene kdesi až moc 🙂 🙂 a ešte aj polystyrén keď sa robil tak som zakladal 1,5 2 cm na rám
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?