Menu Forum

Poradíte firmu na hliníkové okná výšky 2600 mm?

11. jún 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
rleitner
Registroval sa 12. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
rleitner
Registroval sa 12. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov. Okres Bratislava.
 Vie niekto doporučiť hliníkové okná a posuvné dvere výšky 2600mm a širky až 2000mm na novostavbu RD? Ďakujem za doporučenia.
19. feb 2013 o 15:59  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
strojmont (34 r.)
Strojmont Vladimír Krútel
Vladimir Krutel PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Senec
2

“Nasu ponuku sme rozsirili o znacku Hormann, ktora predstavuje spicku vo svete garazovych bran”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
strojmont (34 r.)
Strojmont Vladimír Krútel
Vladimir Krutel PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Senec
2

“Nasu ponuku sme rozsirili o znacku Hormann, ktora predstavuje spicku vo svete garazovych bran”
(Pred 3 rokmi)

Pozri si profil INOUTIC Eforte, je to plastovy profil a z vonkajsej strany sa obklada hlinikom. Ma vsetky izolacne vlastnosti plastu a vyzera ako hlinik. Taky rozmer sa robi bezne.
20. feb 2013 o 07:22  •  www.branybernolakovo.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
20. feb 2013 o 08:42 • mmprirodnydomcom
fotoportrét
fotoportrét
dallas84 (31 r.)
Registroval sa 29. januára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 28 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Už bývam v dome
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dallas84 (31 r.)
Registroval sa 29. januára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 28 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Už bývam v dome
    okres Trenčín
 Napr. EUROECHNIK, STAKOS, Oknoplus, TEXOPARTNER, nie je to až take velké, aby sa to nedalo spraviť. S týmito firmami mám skusenosti, ale nie na RD ale velkých priemyselných stavbach.
23. feb 2013 o 16:15  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
papca
Registrovala sa 16. marca 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
papca
Registrovala sa 16. marca 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok.
 ahoj, ako si prosim Ta dopadol s tymi oknami? nam taku vysku nechceli vyrobit, ze vraj musime dat hore svetlik, ze im to nepovoluju normy. Jedina moznost bola posuvne dvere, ale tie su pomaly dvojnasobne take drahe ako otvarave.
11. jún 2013 o 15:55  •  Páči sa mi to