Okná Rakystav - Oknoplast

Ahoj, chcem vás poprosiť o radu ohľadne okien ktoré z týchto okien sú kvalitnejšie ? ďakujem 1)6-komorový profil. - Rakystav 85 mm stavebná hĺbka. Powerdur Inside® (plastové profily vystužené skleným vláknom). Bonding Inside® (technológia lepenia skla). Safetec inside® (systém pevného stredového dorazu). Voliteľné Foam Inside® (profil vyplnený penou) - V oknách Rakystav to teraz máte bez príplatku. Do triedy ochrany proti vlámaniu RC2. Zvuková izolácia do 46 dB (trieda zvukovej izolácie 4). Hrúbka zasklenia do 51 mm. K dispozícii v širokej škále dekoračných fólií. Jednostranná laminacia Antrazitgra Sanstruktur 436-7003 von / biela du Izolačné 3-sklo s keoficientm Ug = 0,6 W/m2K s teplým čiernym plastovým ramčekom TGI 2) Oknoplast Technické parametre systému WINERGETIC PREMIUM - luxusný zaoblený dizajn krídla - špeciálne patentované izolačné trojsklo: 4Xglass (Ug=0,5 W/m2 - je monžné zaskliť aj štvorsklom s kryptónom vhodné pre pasívne domy s Ug=0,3 W/m2k - teplný rámik WARMATEC zvyšuje teplotu okraja skla až o 2 oC - akustická izolácia Rw na úrovni protihlukového okna až 36 dB - súčiniteľ prestupu tepla celého okna: Uw=0,75 W/m2k - priepustnosť vzduchu: trieda 4 potvrdzuje maximálnu tesnosť tohto okenného systému - súčiniteľ priepustnosti svetla až na úrovni Lt 74% (s 3 sklom 4XGLASS) - mohutný a elegantný 7- komorový profil rámu a 8-komorový profil krídla zn. VEKA, je vyrobený v triede A - autorský patentovaný systém viacnásobne ohýbaných oceľových výstuží umožňuje realizáciu moderných, veľkých presklení, a to bez obáv o trvácnosť okna
Odpovedať
Mám od rakystavu a nikdy viac.
Odpovedať
@ricir Môžem sa opýtať s čím ste neboli spokojný a z ktorou predajňou ste riešili kúpu. Mi teraz riešime okná do našej novostavby rozhodujeme sa medzi Incon, Hesta a Rakystav ten nás zatiaľ najviac oslovil.
Odpovedať
@mstanek V Prešove som to dojednával. A problémov bolo viacej. Poškodené rámy aj sklá a následne riešenie reklamácie. A pred pár týždňami mi sami prasklo jedno sklo na terasovych dverách. 3 mesiace čo skončila záruka. Síce za to asi nemôžu ale zase som si na ten rakystav spomenul
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?