Okná Drevár - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Má niekto skúsenosti s firmou drevár aké su od nich okna. Majú dobre tepelnoizolačný vlastnosti a po stránke kvality sú aké? Ďakujem
Odpovedať
@exponent no teda 🙂. zaujimave 🙂. Prikladam fotku staru cca 3 roky, tesne po nastahovani, strasne sa mi pacilo ranne slnko cez tie rohove okna 🙂.
Odpovedať
@kreola Nadhera. Prijemna atmosfera.🤗
Odpovedať
Profilova fotka
@exponent ta kupelna je paradna. Netrvalo vam doma, kym ste si zvykli, ze pri tom kupani ste ako vo vyklade? 😄
Odpovedať
@kristian3367 Dakujeme za pochvalu. My sme si zvykli a susedia tiez. 🤣 Ale vazne, posielam foto ako to vyzera zvonku. Takze v pohode v pravom slova zmysle. Je to vana cisto na relax. Mame este aj "normalnu" kupelnu.
Odpovedať
@borisss okna sme objednali ale žiaľ už druhý týždeň meškajú s montážou, vraj globálny výpadok skiel .. čo nám dosť narušilo celu výstavbu resp úplne prerušilo keďže staviame drevodom, firma sa zbalila a vráti sa po namontovaní … každý dážď nám spôsobuje stres 😄 mame tam naťahane všetky rozvody, uskladnený material a dom bez okien 🙈 nabuduci týždeň by mali prísť tak potom dám info 🙂 ale teda kvalite verím .. uvidíme
Odpovedať
@exponent dakujem ti za komentar a za rady, budem teda na to mysliet, ze bude lepsie ten portal takto z vonku vyriesit, myslim, ze to sa aj polovicke bude viacej pozdavat 😉 pri tychto portaloch sa da aj nieco take ako vetracka alebo to vobec nie?
Odpovedať
@borisss HS-portal sa da zavriet v akejkolvek polohe. Pre vetranie sa otvori na par milimetrov a klucka sa pretoci do polohy zatvorene. Portal pevne drzi, vetra sa cez medzeru a cez tu medzeru nikto neprestrci ruku do vnutra a neotvori.
Odpovedať
@opatriciao toto som niekde zachytil, niekto pisal, ze uz niekolko mesiacov cakaju na okna. zeby dalsi material, ktory vypadol a bude sa zase vyckavat na nieco dalsie?
Odpovedať
Profilova fotka
@exponent tieto vchodove dvere sme aj my davali a je to dobra vec, co sa tyka klucov, to proste u nas bola vecne patalia, kde sa dali, kde zostali, ci sme nezabudli a odkedy mame na otlacok prsta, tak problemy su fuc 😄
Odpovedať
@svehlik My mame zatial len predpripravu, chceli by sme to ale nechat dorobit. Mate te InteliDoor od firmy DREVAR?
Odpovedať
Profilova fotka
@exponent ano ano, tie konkretne. davali sme si od nich vsetky okna urobit a ked sme videli, ze aj vchodove dvere maju a ze aj takato moznost je, tak sme to vsetko jednym vrzom dohodli.
Odpovedať
Nemame dobru skusenost. Ani s kvalitou ani zakaznickym servisom. Od zaciatku boli problemy, aj sa ich snazili riesit, no po case uz som prestala aj ja reklamovat, lebo sa toho nabalilo privela a uz som na to nemala energiu. Okna aj dvere su pekne, no to je asi tak vsetko. Kazdu chvilu je u nas firma (nie drevar uz) ktora nam musi nastavovat balkony, lebo sa nedaju zatvarat po par mesiacoch, magneticky zamok na vchodovych je uz vymeneny, cez hs portal fuka tak ze sa hybu zaclony (dotah opravovany 3 krat). Ked ich neurgujete, zabudnu. Dnes na jednej fb skupine zrovna prebieha diskusia o nich, pani ma problem s reklamaciu, prasklo jej sklo, ked neboli doma. Pridavam aj nase foto, co som tam davala, len tak pre zaujimavost ako jeden z mala ukazovatelov kvalitnej roboty.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@svehlik My mame tieto.
Odpovedať
@exponent my sme si dali aj intelidoor prídu s oknami snáď nabuduci týždeň .. ale napríklad my už sme si nemohli dať iba predprípravu lebo maju už nejaké intelidoor 2 verziu a tam už bolo nutne sa rozhodnúť či áno alebo nie, ale teda myslím že to by ešte mali mat aj tie prvé na domontovanie
Odpovedať
@opatriciao Hej, maju ich. Len sa musime k tomu dokopat. 😀
Odpovedať
Profilova fotka
@misscelaneous dobrý deň, smiem sa spýtať aká diskusia na FB? Zvažujem objednávku od f. Drevar. Chcel by som sa dozvedieť viac
Odpovedať
@pavol_kovac uz je medzicasom prispevok vymazany. :/
Odpovedať
Profilova fotka
@misscelaneous neviete o čo tam išlo?
Odpovedať
@pavol_kovac ak sa nemýlim, boli na dovolenke, v dome nikto nebol a keď sa vrátili, mali prasknuté sklo. Nechceli im uznať reklamáciu.
Odpovedať
Profilova fotka
@exponent vyzeraju dobre, nas pri tomto type dveri oslovilo to, ze su take nadcasove, ze ten hlinik je pekny, jednoduchy a nie je to take, ze sa to zunuje, dobre to vyzera.
Odpovedať
Profilova fotka
@bellatrix27 toto sa moze stat a to bez ohladu na to ake su to okna. Viem, ze nieco podobne aj kamarat riesil pred casom, vznikol tepelny sok a tym to sklo prasklo, to aj sklar povedal, ze to sa moze stat, ale ze to nie je chyba okna. Potom to komunikoval aj s firmou a mu to vyreklamovali, vymenili a pohoda.
Odpovedať
Profilova fotka
@ris66 ak islo o novostavbu, tak kludne mohlo byt, ze ak to este nejak sada, ta stavba, tak to na okno spravilo nejaky tlak a sklo to prosto nezvladlo.
Odpovedať
Profilova fotka
@bigger225 tak kadeco sa moze stat, to je proste fakt, hlavne je aby sa to dalo do poriadku, aby to okno bolo komplet a dalo sa pouzivat.
Odpovedať
Profilova fotka
@ris66 to si myslim, ze nemoze byt zase taky problem to nejak vyspravit. vsak asi bude akoze nutne to sklo vymenit, ze sa to nebude dat opravit. ale ked je firma skusena, tak maju aj na toto isto nejake finty, ze to za kratky cas vymenia.
Odpovedať
@ris66 veď ja nevravím, že sa to nestane v iných firmách. Ale ak sa nemýlim, tak mali problém s reklamáciou okien. Neviem ci im ju vôbec chceli uznať
Odpovedať
Profilova fotka
@bigger225 keď praskne v okne sklo je to neopravitelne. Sklo sa musí vymeniť. Čítal som na nete o tom veľa. Prasknutie môže vzniknúť z viacerých dôvodov. Niektoré Zakaznik môže zapríčiniť a niektoré nie
Odpovedať
@exponent to je potom dobre riesenie, nevedel som si to predstavit ako to takto funguje, ze ci sa aj v noci moze nechat, ci sa to nebude dat jednoducho zvonku otvorit, ale tak toto ma tesi a zase vlastne aj pes bude na dvore byvat, takze by nemal byt problem 😄 portaly su nejako aj obmedzovane velkostou, ze kolko je maximum, minimum?
Odpovedať
@borisss Asi to bude limitovane skôr velkostou skla ako velkostou hliniko-dreveneho ramu. Ale tuto otazku najlepsie zodpovie vyrobca. Nas najväcsi deleny HS-portal ma velkost 3400 x 2550 mm a 2x sklo 1700 x 2550mm, jedno sklo vo fixe a druhe v posuvnych dverach. Panoramaticky HS-portal nedeleny mame o velkosti 2650 x 2550 mm, sklo 2650 x 2550 mm.
Odpovedať
@exponent okej, to sa na to informujem, povypytujem, len tolko otazok, co mam v hlave, myslel som, ze nebude take komplikovane sa v oknach nejako zorientovat, ale teda je 😄 najma ked to nie je stoeurova zalezitost 😄 nie je problem pri tych velkych portaloch nejako zeby v zime bolo chlad citit alebo nieco hej?
Odpovedať
@borisss Oprava: vyska 2560 mm. 😉
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?