Odkiaľ zohnať najlepšie plastové okná a dvere?

Ahojte, s manzelom staviame RD a sme vo faze vyberu okien a terasovych a vchodovych dverí,... Chceli by sme plastove 3sklo na okna v dome a 2sklo na pivnicne okna, terasove dvere mame 3x2m tiez by sme chceli 3sklo a sklopnoposuvne ALE sme v tom trochu bludne, co sa vyberu firmy týka, viete nam poradiť odkial su najlpesie okna a dvere v pohodlnom pomere kvalita/cena?
Odpovedať
Mozem sa opýtat odkial ste ? Lebo okná kupite aj v BA aj v KE
Odpovedať
Profilova fotka
@daradus Dobrý deň, pozrite si prosím náš web, s výberom Vám radi pomôžeme a poradíme. Vaše nové okná a dvere tak dostanete priamo od slovenského výrobcu s certifikátom kvality.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabikamatus2529 v profile ma, ze Martin 😉
Odpovedať
@svitokf Profil mi nechcelo otvorit neviem preco tak preto som pisala verejne pod prispevok 🙂
Odpovedať
@daradus ja som kupoval v poľsku a som spokojny
Odpovedať
@fernando to je dobrá rada, ako keby si povedal, že nakupoval som na slovensku a som spokojný
Odpovedať
@foox
Odpovedať
@foox a ty si mu čo poradil
Odpovedať
@fernando Ake kde a za kolko?
Odpovedať
Nový Targ .a zakolko?ja som ich kupoval pred 15 rokmi.na slov koruny 60 000.na Slovensku mi dávali cenové ponuky 120 000 A viac.riadny rozdiel .Ale aj teraz sa tam vyplatí .a čo sa tyka kvality nevidím v Tom problem.
Odpovedať
@fernando neporadil som mu nič, neviem kde kúpiť najsamnajlepšie plastové okná na svete. Kúpil som v TT za cenu dohodnutú, v záruke mi museli vymeniť všetky sklá - nepodarený výrobok. Ale inak som spokojný. Zato tvoja rada z pred 15 rokov má cenu zlata. ;-)
Odpovedať
@foox nech sa on ozve písal som jemu nie tebe radšej moc.takych mám rád prázdne reči žiadna rada.len kritizovať inych
Odpovedať
Článok sa načítava...
@fernando oprava radšej mlc
Odpovedať
@fernando prepáč nevedel som, že toto fórum je iba tvoje. :-) už mlčím :-D
Odpovedať
@daradus v Martine a v Žiline máš firiem a firiem. Rozpošli dopyt a uvidíš, kto čo poskytne a za akú cenu. Ja som pred rokom tiež vyberal a rozhodol som sa pre RI Okna Martin.
Odpovedať
@daradus lepsie by bolo, keby obehas predajne, ktore sprostredkuvaju predaj okien priamo v meste. Oni vam aj poradia pri vybere a spravia aj cenovu kalkulaciu na okna. My mame napriklad Slovaktual okna a sme s nimi spokojni.
Odpovedať
Profilova fotka
@fernando myslíš, že ešte furt sa oplatia okná z Poľska? Veď už práve že veľa vecí sa viac oplatí tu ako z Poľska, lebo už ani poliaci nechcú robiť za taký nízky peniaze. Oni Vám to prišli aj namontovať tie okná?
Odpovedať
@fiel som presvedčený že sa to ešte stále oplatí.zaujimam sa lebo syn začal stavať dom takže stále sondujem..zakladal som si ich sám .známy kupoval jedno okno do garáže rozdiel 50€.
Odpovedať
Profilova fotka
@fernando tak v tom prípade ako keby som nič nenapísal.
Odpovedať
@fiel v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
@fernando ešte ma ale predsa len nepadla jedna vec, ako je to s dovozom? Doviezli ti ich, hej?
Odpovedať
Profilova fotka
@daradus Doporučil by som Slovenského výrobcu Hesta 🙂
Odpovedať
@fiel vtedy som si ich doviezol sám ale teraz to je na dohode .
Odpovedať
Alfaplast, Prievidza Slovensky vyrobca, bezproblemove jednanie, spolahlivost. Ak budete chciet, dam Vam kontakt na znameho odtial. Ale fakt je teraz velmi vela firiem s oknami, staci si len vybrat 🙂
Odpovedať
@daradus pozeraj hlavne na stavebnu hlbku okna (6 komorove minimalne 80mm), trojsklo povinne (teraz je akcia v slovaktual trojsklo za cenu dvojskla) +system troch tesneni. Pri kazdom.okne mas Uw Ug Uf (index.prechodu tepla). Cim nizsie tym lepsie. Pozeral by som.po overenych firmach a doplat si montaz na pasky.
Odpovedať
@patrik194 dakujem velmi pekne v tomto som trochu stratena, co presne skratky znamenaju a aka dtavebna hlbka je 'ideal', preto som sa najma pytala, ako som pisala 3sklo by sme chceli za kazdych okolnosti... Uz som poslala niekolko ziadosti na nacenenie tak uvidime co pride 😊 Este raz dakujem
Odpovedať
@daradus Ide o prestup tepla, v jednoduchosti, cim je nizsia hodnota tym trva teplu/zime dlhsie kym prejde danym materialom. Uf (frame) - ram UG (glass) - sklo Uw (window) - cele okno (priemer skla a ramu) My mame od LMJ Salamander v Nitre. Salamander Blue Evolution 92 . A vyzeraju super co do vyzoru a aj fukcnosti.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Neriešil niekto nezávislý aktualne cenové ponuky na plastové okná,dvere kde čo vyšlo lepšie,ako cena ....? (Incon,Slovaktual,oknoplast ...)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den robíme nemecký systém REHAU, nie je problém urobiť nezáväznú cenovú ponuku. Pozrite naše referencie na https://www.modrastrecha.sk/catalog/v... . Ak chcete pošlite špecifikáciu na borkovic@fenestra-zm.sk.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?