Máte skúsenosti s Fenestra Zlaté Moravce?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, máte niekto skúsenosti s obchodným zástupcom Fenestry zo Zlatých Moraviec? Je to p. František Havetta. Dal veľmi zujímavú cenovú ponuku na Rehau Geneo, až "príliš zaujímavú". Tak neviem, či to bude ok, alebo ostatní pracujú s neskutočnými maržami. Jeden je o 2 tis. eur drhaší, druhí o 4. :-o V zivnostenskom registri mi naslo dvoch živnostníkov s týmto menom (obidvaja s okresu ZM), jeden z nich dĺži socpoist 4300 eur, ale nie je to tento, i keď mi trochu vadí, že živnostenské oprávnenie má len od 1. feb. 2010... Inak, zatial sa mi s ním dobre komunikovalo, ochotní a pod.
Odpovedať
@extraoblek Ešte by som rád upozornil ,že týmto konaním porušujú STN 73 3134 a tým aj ustanovenia stavebného zákona. Okná síce budete mať kvalitné ale ak sa upustíte od pásiek vystavujete sa možným problémom a to npr. vnikaniu vzdušnej vlhkosti do purpeny a s tým spojené riziko vzniku plesní. Naši montážnici používajú na montáž osvedčené a kvalitné produkty illbruck alebo Soudal.
Odpovedať
@koki63 1500x1400, 1725x1400, 1730x2250, 3500x2250, 900x2250, 1500x750. Montáž požadovaná na pásky.
Odpovedať
@kala Aké bludy píšem?
Odpovedať
@rasto464 nie na Vás bolo myslené ale všeobecne aké bludy tu ľudia píšu
Odpovedať
Profilova fotka
pristup pana Havettu je fakt pofesionalny, je to obchodnik ako ma byt a aj produkt ktory predava je kvalitny. mozeme iba odporucit.......ak teda fenestru, tak iba od Havettu:-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@canco máš rekord, suverénne najdlhší príspevok, čo som čítal na MS 8-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Väčšinou sem chodím len čítať, ale tentoraz popíšem vlastnú skúsenosť. Bývame už druhý rok ale okná z Fenestry máme namontované už tri roky. Profil geneo, aluminium, aj menšie aj väčšie formáty ako aj sklopno posuvné + vchodové dvere. Pri našom rozhodovaní nebola na prvom mieste cena ale kvalita použitých materiálov ako aj výroby. Komunikácia, objednávka ok, s p. Turzovou. Úprimne musím priznať že pri dodávke sa pritrafil škrabanec na vchodových dverách. Telefonicky nahlásené spomínanej pani a do dvoch týždňov vymenené krídlo. Prišli, namontovali, nastavili. Spokojnosť. Neskôr sme objavili ešte štrbinu medzi zasklievacími lištami. Rovnako sme závadu tel. nahlásili p. Turzovej. Potom nás kontaktoval už len technik keď prišli lišty vymeniť. Neverím, že niekto vyrába absolútne bez chýb. Ale dôležité je aj riešenie. Rozumiem, že špecifické situácie si vyžadujú špecifický prístup. No z našej skúsenosti môžme len odporučiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
No musím aj ja zareagovať na túto tému. Mám Rehau Geneo 6 komorový profil. Všade 3 sklo. Montáž na pásky od Fenestry. 8 otváracích okien, 4 fix okná, 2 terasové dvere a 1 vchodové dvere. Po montáži sa objavili nejaké nedostatky ale boli odstránené v 30 daňovej lehote. Tak ako samostatne okná a dvere sú podľa mňa určite TOP čo je dnes na SK trhu. Veľký problém vydím v montážnikoch, tu už firma ako celok veľmi stráca (zlá zručnosť a malá prax) Po prvej zime sa mi objavilo niekoľko veľmi nekvalitných spojov medzi oknami a páskami. PS: @jozo4359 @jurino223 ak sa niekto zaregistrujte v marci/2018 a hnet chváli je také čudné :-S
Odpovedať
som dlhoročný, tradičný zákazník tejto značky, tejto firmy...pokryli mi dodávku dverí, okien a štulpových balkónových dverí, týchto dokonca 6 ks...pokryli aj dodávku na RD mojím svokrovcom a po naozaj dobrých skúsenostiach, dodávali material komplet aj na moju firmu...vždy som jednal s p. Turzovou, iba a len s ňou...vždy mi odborne, kvalitne a presne všetko vysvetlila...čítal som príspevok aj od používateľa ktorý má v obľube písať slohové práce a moja skúsenosť s firmou, aj pani Turzovou je zásadne odlišná...je zásadne pozitívna...pri dodaní vchodových dverí na náš RD bola jedna lišta poškodená...závada bola obratom odstránená...časom nám sadla stavba, aj na firme a bolo treba nastaviť okná a dvere...vždy som komunikoval s p. Turzovou a vždy prebehlo všetko v poriadku...moja skúsenosť je iba pozitívna a firmu aj personál možem iba doporučiť!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@doncico ako si sa dozvedel o tejto debate, hm, žeby ti pani Turzová zavolala, aby si zaintervenoval? Nick založený dnes...stačí mi
Odpovedať
@jurino223 Tak najskôr napíšete ,že ako ste spokojný s ich oknami a potom to zahlobíte že jej ešte pomôžete. Ja Vám poviem prečo tak rýchlo k Vám nabehli , pretože ste právnik a nikto sa nechce s takými ľuďmi ako ste vy naťahovať tak to urobili v spokojnosti. Vy ako právnik sa máte držať dôkazov a nie toho ,kto je Vám bližší alebo sympatickejší. Keď už ale dotyčnú Pani chcete tak zastávať a ignorujete to čo napísal užívateľ z vlastnej skúsenosti, ktorá sa asi zakladá na dôkazoch , tak sa jej rovno opýtajte ako vlastne mohlo k takému pochybeniu dôjsť. Vymožiteľnosť práv občana je skoro nulová v tomto štáte a nikto nemá chuť sa ťahať po súdoch / a platiť právnika / 5 rokov.
Odpovedať
@doncico @jozo4359 @jurino223 vy se taki nenapadni, ze to az oci kole =-) @janamartish
Odpovedať
@doncico Koľko Vás vyšli okná na vašu firmu?
Odpovedať
napísali ste svoju skúsenosť a na tom nie je nič zlé. robim s oknami už nejaký ten rôčik... priznať si pochybenie je ťažke, trpí tým ego oboch zúčastnených strán a peňaženka zákazníka alebo firmy. pre právnika: ide o diskusné fórum a nie o súdnu sieň. toto do tejto diskusie vôbec nepatrí: "Vy asi neviete, akých vecí ste sa dopustili pri písaní Vášho negatívneho mega príspevku o firme Fenestra a pani Turzovej" otvor š:2380xv:2950 na balkonove dvere (bez bočných, horných a spodných rozširovacích profilov) je velmi velky. chyba sa stala v tom, že sa predávajúci nechali dotlačiť zákazníkom do štulpových dverí. istú mieru zodpovednosti máte aj vy ako zákazník. je dosť pravdepodobné, že keby vám neboli vyhoveli, dali by ste vyrobiť okná inde. :) fenestra vyrába kvalitné okná. všetky výrobky však majú svoje hraničné velkosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 vďaka za označenie a pozvanie do tejto debaty. Príspevky z profilov @jozo4359 @jurino223 som z diskusie zmazala, pretože boli písané jednou osobou. Takéto príspevky považujeme za nedôveryhodné, zavádzajúce, s cieľom manipulovať diskusiu. Ostatné príspevky zatiaľ nechávam, nepodarilo sa mi na nich nájsť nič nedôveryhodné a nechcem bez dôkazov mazať možno skutočné skúsenosti. Je na každom čitateľovi, aby si vždy prečítal viaceré príspevky a rozhodoval sa na základe viacerých postrehov, nie len podľa jedného, dvoch. A je na každom z nás, ako sa postaví k príspevkom, ktorých autori sa registrovali v deň pridania príspevku a k príspevkom, ktoré napísali dlhoroční členovia Modrej strechy. Bohužiaľ, my admini nedokážeme stopercentne zaručiť objektívnosť a pravdivosť príspevkov na stránke, takže každý sa musí k prijatým informáciám postaviť podľa vlastného uváženia :)
Odpovedať
Profilova fotka
No vážení tak moja skúsenosť s Fenestrou sa posunula o krok ďalej 8-) 22.marca som pridal príspevok o montáži okien a dverí. Tak po reklamácii do 30 dní došli. Čo sa dalo opravili, a čo nie tak vymenili. Fenestru radím do dobrých firiem ktoré si plnia svoje povinnosti. Za mňa palec hore 👍
Odpovedať
nám montovali rehau geneo minulý rok. pri montáži nastali nejaké chyby, ale všetko sa k našej spokojnosti vyreklamovalo. A okná sú fakt krásne a pôsobia veľmi kvalitne. Odporúčam
Odpovedať
@pivec suhlasim. ked sme zadavali objednavku, paradny pristup, vsetko nam vysvetlili. Ale ako to uz byva, ked sme nieco vyreklamovali, trvalo to, komunikacia bola tazsia. A ked sme robili malu doobjednavku, tak skor negativna skusenost. 2 mesiace cakacka na sita vo farbe a velmi pomala komunikacia (spatna vazba na maily alebo telefonaty) :-( ale s oknami sme zatial spokojni (len dufame ze nebudeme musiet reklamovat :-)
Odpovedať
Ja som si dala spraviť Fenestrou okná a k tomu aj siete proti hmyzu. S oknami spokojnosť, ale čo sa sietí týka..Po niekoľkých mesiacoch sa začali trhať na viacerých miestach. Podala som reklamáciu, Fenestra ma alibisticky odkázala na výrobcu sietí, pritom oni boli zmluvný dodávateľ. Naveľa mi siete vymenili (reklamáciu som podala v marci, siete dodali v auguste!). No novododané siete sa opäť po niekoľkých mesiacoch začali trhať (viď foto), opäť som zažiadala o reklamáciu tentokrát však s vrátením peňazí. Fenestra ma rázne odmietla s tým,že mi diery vyzobávajú vtáky a nech si čistím okná. Zvláštne,že susedia majú siete roky a na ne vtáky nechodia...Toľko k sieťam a k službám Fenestry.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@banjo1 aká je šírka hs portálu ?
Odpovedať
Profilova fotka
@dawid69 400 cm, výška 235
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@yaninca
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Dobry den chcela by som sa spytat tych ktory mate okna a dvere od firmy fenestra ci ste spokojny.dala som si k nim vypracovat cenovu ponuku a dostali sme aj velmi dobru cenovu ponuku.ake mate skusenosti? Bojim sa aby sme nenatrafili na nejake Polske okna.dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Chcem sa podeliť o pozitívnu skúsenosť s Fenestra Zlaté Moravce a obchodným zástupcom p. Gajdošíkom. Zákazku som mal realizovanú ešte v roku 2019, ktorá bola vybavená k mojej spokojnosti. Čo je však zaujímavejšie pre zákazníka, je moja aktuálna skúsenosť s vybavením záručného a pozáručného servisu. Po troch rokoch užívania bolo potrebné prednastaviť balkónové dvere a niektoré okná. Všetko bolo vykonané bezplatne v rámci pozitívneho prístupu k zákazníkovi. Takže pokiaľ hľadáte firmu, ktorá sa postará o vaše potreby aj po rokoch, tak Fenestra Z.M. je správna voľba. Pozdravuje Luboš z Nitry.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?