Má niekto dvojdielne balkónové okno(dvere) šírky cca 110-120cm ?

Má niekto reálne foto dvojdielneho balkón. okna(dveri) šírky cca 110-120cm prosím ? Len pre predstavivosť nakoľko jednodielne o tejto šírke mi zdať pritazke.... ;-)
Odpovedať
My osobne máme 1 m široké okná balkónové a v pohode ešte by som si dala o 10 cm väčšie..... Švagor má 1.2m nemá ho predelené a okno je ťažké a ani to neukáže pekne ale je to vec vkusu
Odpovedať
Profilova fotka
@radok terasove ...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
@bronatom ďakujem, tieto majú 110-120;CM šírku ?vyzerajú teda širšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme francúzske 2metrove okná delené 1:1. A v pohode. Ale je pravda,že sú ťažké ako sviňa 😂😂😂
Odpovedať
@carolinka ok diky , ALE ja potrebujem vidieť celk.šírku dvojdielneho 110 až 120 CM a nie 200 CM. :-) Väčšie-širšie nieje problém si predstaviť.
Odpovedať
@radok cele zle keby ti ich dokazali spravit normalne otvarave pri takej sirke ale urcite nie predelene!
Odpovedať
@rkorba pri tej šírke ťažké však?a prečo nie napr.120- tky predelene -,rozdelene ?
Odpovedať
@radok spytaj sa svojho dodavatela okien on ti zo skusenosti najlepsie poradi a budes mudrejsi.
Odpovedať
Profilova fotka
@radok hej, 130 maju ;)
Odpovedať
@bronatom sú pekné ,som si myslel že majú viac :-)
Odpovedať
@radok veľké na terasu. Jedno je pevné a dve sú otváracie ako dvere, nie posuv. Výška 2,3m a šírka celého je 3m. Takže každé má meter
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My máme 150cm
Odpovedať
@esi23 dik ale ja potrebujem vidieť v realite dvojdielne čo má 110-120 CM šírku :-) (Okna do izieb)
Odpovedať
Profilova fotka
@radok na izbách máme tiež 150 tak nič :blush:
Odpovedať
@esi23 a nebanujete prosím s odstupom času ,že ste nedali do izieb/spálňa,detské.../ radšej klasic.okna?
Odpovedať
@btus potrebujem ale vidieť dvojdielne užšie 110-120 šírku 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@radok na izbaách máme klasické okná 150x150 cm s falošným stredovým stĺpikom
Odpovedať
110 cm je podla mna velmi úzke..zober si ze ešte rám ti z toho zobere a ostaneti kolko na jedny dvere..45cm ? to neni ani estetické ani praktické. My máme 150 cm predelené na dve a to je tak akurát. Jedine že by jedna strana bola užišia a dvere širšie.. :-)
Odpovedať
@mmmm89 áno jediné že jedna strana užšia ,len to chcem vidieť :-)
Odpovedať
@bronatom a tie väčšie majú koľko prosím? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@radok tak my ich mame ako aj vystup na terasu, takze je to fajn ;)
Odpovedať
@esi23 takže bez stĺpika :-) Len ja potrebujem vidieť ako vypadá/fotka /užšieho 110-120 CM balkon.okna.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?