Má niekto 250cm vysoké otváravé okná ?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, hladal som diskusiu na podobnu temu, nic som nenasiel, ak o nejakej viete, tak prosim admina zrusit a presmerovat na existujuce vlakno... Mame otvory na " francuzske okna " 250cm vysoke a 100cm siroke a vo viacerych firmach ma nepotesili, ked mi oznamili, ze otvaravo sklopne plastove okna na tuto vysku nedokazu vyrobit, nakolko je velka sanca, ze kovanie a ram by neudrzali vahu trojskla, napriek vystuham ..ma niekto podobne vysoke plastove okna ? pri hlinikoch by nemal byt problem, tam stale cakam na cenove ponuky...dakujem za kazdy postreh a radu...
Odpovedať
1
2
@katha37 prepac az teraz som tu, chcete este to foto?
Odpovedať
@mistro ahoj,my mame tiez taketo okna a aj v detskych izbach.mam z toho triasku ci si to deti nebudu otvarat a rozmyslam ci ich nerozdelim a bude sa otvarat iba vrch.hm?
Odpovedať
@silvik27 ahoj...neporadím, lebo deti nemám... Ale iste je nejaká detská poistka na kľučku, resp. okno a keď budú také veľké, aby na to dosiahli, tak budú už aj dostatočne rozumne, aby vedeli, kedy okno otvárať a kedy nie...
Odpovedať
Ja mam 240x100 Salamander blue evolution 92mm.Idem reklamovat sú ako luk....
Odpovedať
@propik69 dakujeme za info. Mne montuju na buduci tyzden trocal 88+ 250cm, tak som zvedavy.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 12 mesiacoch
@fridex84 ako ste boli s Fy Hege spokojny ?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?