Kto robí kvalitné vonkajšie žalúzie?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte ,chcem sa spýtať, či by ste my vedeli odporučiť nejakú kvalitnú a spoľahlivú firmu na vonkajšie žalúzie? Dakujem :-)
Odpovedať
Má niekto prosím skúsenosti s posuvnými okenicami?
Odpovedať
@dofi12 Exterier sú TOP, čo sa týka ponuky, kvality, ale aj poradenstva... 🙂
Odpovedať
Pri výbere dodávateľa vonkajších žalúzií odporúčam pozerať na realizácie. Nie ktoré si podnikateľ, ktorý pracuje z domu, vytlačí a stiahne z internetu neznámo kde, ale také realizácie, ktoré sú verejne známe. Ako výrobca vieme väčšinu závad odstrániť na mieste. Keďže máme vlastné školiace centrum, dokáže na mieste odstrániť závadu aj väčšina predajcov značky K-system, nakoľko sa pravidelne zúčastňujú školení. Nezabúdajte na to, že keď kupujete, každý sa chváli tým, že je najlepší. So žalúziami kupujete aj služby. Až tam sa ukáže samotná pravda. Keď po dvoch rokoch nebude váš dodávateľ ochotný realizovať pre vás pozáručný servis, zostanú vám oči pre plač. Na kvalitu sa čaká - firma, ktorá má kvalitný produkt a služby má zvyčajne vyťažené montážne kapacity aj na viac ako dva týždne dopredu.
Odpovedať
@lukas832 ahoj, urobil ti nakoniec niekto zaluzie bez fasady?
Odpovedať
@moschin0 nie nenašiel som nikoho
Odpovedať
@lukas832 vdaka za info. Tiez nad tym uvazujeme, ale firmy to nechcu urobit.
Odpovedať
Ahojte čo poviete ne ext. žalúzie blirol predávané cez eshop modernebyvanie ? Vychádza mi tam celkom dobrá cena. Len čo to je za výroba/kvalita... Dá sa ušetriť na krycom plechu? Teda zobrať žalúzie s motorom, uchytiť do steny cez XPS/PIR a prekrytie urobiť napr. tiež z XPS? To len v prípade že sa zmestí do zateplenia. Niečo ako náhrada zaomietacieho boxu.
Odpovedať
Zdravím, čo je podľa vás lepšie? Somfy alebo Elero? Viem že Elero je o čosi drahší (rozdiel 200 EUR pri 4 žalúziach) ale že vraj tichší a dokáže zastaviť pri strete s prekážkou. Somfy je zas na Slovensku bežnejší. Budeme mať len diaľkový ovládač.
Odpovedať
@pytagoras1 je jedno ci elero alebo somfy, my zákazníkom montujeme stále motory SOMFY bud io alebo wt protect ktoré majú v sebe stavaný nárazový snimac pri strete s prekážkou. Od elera montujeme výhradne elektroprislusentvo keďže majú viac komfortne funkcie ako somfy a cenovo výhodnejšie. Somfy poskytuje 5 ročnú záruku priamo od výrobcu
Odpovedať
@moschin0 Robili sme tak 3 domy bez fasády...už asi nikdy viac..keď sa zaluzia namontuje pred fasádou cize zaomietacie vodiace nohy tým pádom je jasne stanovená šírka žalúzie....ešte ani raz pri zateplovani to firma ktorá zateplovala neustrehla a zaomietaciu nohu bud posunula alebo utopila do spalety. Pri takomto systéme aj pol centimetra urobí z funkčnej žalúzie nefunkčnu. Najviac mi bolo ľúto majiteľov ktorý si tak vydupkali od nás montaz 19tich kusov zaluzii a po dokončení fasády boli dobre ovládateľné 2ks 🙄
Odpovedať
Ahojte, viete mi odporucit firmu z PO na externe zaluzie? Chceme si spravit predpriravu na externe zaluzie, potom spravit fasadu a tak montovat zaluzie do boxov. Dakujem
Odpovedať
Ahojte, tiež hľadám firmu na vonkajšie žalúzie v Trnave, prípadne dáke foto 🙂 ... Budeme sa sťahovať od Žiliny a nechcem všetky firmy ťahať odtiaľ. Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ivanodr my máme Rolvex v obci Cifer, výborná kvalita a rozumná cena
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ivanodr V Trnave má spoločnosť K-system množstvo realizácií. Dopyt môžete adresovať na poradimevam@ksystem.eu.
Odpovedať
@elka017 v Prešove Vám môžeme odporúčať firmu Vexta ofice pán Vagaský. Firma má za sebou dlhú históriu, nielen množstvo realizácií ale aj množstvo spokojných zákazníkov.
Odpovedať
@pytagoras1 Dobrý deň, v spoločnosti K-system je elero v niektorých prípadoch lacnejšie ako Somfy. Cena nie je dobre porovnateľná, keďže do ceny určite rátate aj ovládače a tie majú rozdielne funkcie a parametre. V nákupe základných motorov sú elero lacnejšie. Elero sú tichšie a majú v ponuke aj výrazne rýchlejšie motory ako Somfy. Zásadný rozdiel je v tom, že elero či už motory alebo ovládače sú vyrábané v Nemecku a Somfy v Asii. Elero taktiež poskytuje 5 ročnú záruku. V prípade potreby si vyžiadajte cenovú ponuku na najbližšej prevádzke v Štúdiu tieniacej techniky K-system. Kontakty nájdete na stránkach výrobcu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Zdravím, chcel by som sa podeliť o svoju skúsenosť s firmou K SYSTEM. Robil som dôkladný prieskum trhu pre oblasť Partizánske/Topoľčany, dal som si poslať viacero cenových ponúk v ktorých som nepozeral len na cenu ale aj na kvalitu, vyradil som najdrahšie ale aj podozrivo lacné ponuky a ako najlepšie mi z hľadiska cena/kvalita vyšli externé žalúzie od K SYSTEM. Komunikácia bola v poriadku, pracovník mi vysvetlil nejasnosti ktoré som mal, bol ochotný aj viackrát pozmeniť ponuku podľa našich pripomienok, technik si vysvetlil detaily s našim stavebníkom ohľadom prípravy, s oddelením plánovania som si dohodol termíny na zameranie a realizáciu, takisto samotní montážnici boli kompetentní a aj keď sa vyskytol 1 nedostatok čo sa týka výroby tak na vlastné náklady prišli ešte raz a dokončili k spokojnosti. Už ich pár týždňov používame a sú spoľahlivé. Dali sme si 4 žalúzie na 2 strany domu s veterným senzorom (ten už 2-3 x zatiahol žalúzie nahor pri silnom vetre). Takisto by som ale chcel pochváliť firmu EXTERIÉR, ktorá sa tiež dostala do finále a mala výbornú ponuku. Konkrétne pán Borecký bol veľmi aktívny, snažil sa všelijako prispôsobiť ponuku aby nám sedela (aj s ohľadom na konkurenciu), maximálne sa snažil znížiť cenu ale pritom ponechať vysokú kvalitu ich žalúzií. Nakoniec slušne vystupoval aj keď mu bolo oznámené že vyberáme konkurenciu.
Odpovedať
Ja mám od isotry a som spokojný
Odpovedať
Dobry den.Chcem sa vas skusenych opytat ci nahodu nepoznate niekoho v okrese Skalica alebo Senica kdo robi vonkajsie zaluzie a je spolahlivy ?Dakujem za odpoved
Odpovedať
@alik1986 Dobrý deň, môžeme Vám odporúčať obchodného partnera Miroslav Včelka - TASTE Senica. Predáva vonkajšie žalúzie K-SYSTEM. Jeho pracovníci sa zúčastňujú pravidelne našich školení, čo je zárukou kvality technického návrhu aj montáže. V prípade záujmu Vám radi na neho pošleme kontakt.
Odpovedať
Ahojte ma niekto skusenost s firmou M - Tech robia vonkajsie zaluzie
Odpovedať
@valeriapoe ja budem mat o mesiac na starosti prerábať realizáciu ich montaznikov....za hlavu som sa chytal ked som to videl, samozrejme nechcem nijako diskreditovat ich firmu mozno len zlý medzikus 🤣
Odpovedať
Pridam moju skusenost so zaluziami: firma Lamelland Zilina, ul. Janosikova. Dobra cena (cca 1/2 od Profirol). Dodanie fajn, majitel bol aj pri montazi. Kastliky urobili trosku krivo, bolo ich treba pri montazi fasadneho EPS napravit, ale ziaden velky problem. Zaluzie funguju uz rok, necakam ze by sa vyskytli nejake problemy. Za tu cenu urcite odporucam. Vsetko na papier (teda zaruka v pohode), nie ako skoro vsetci ostatni co nam nieco robili...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@zuzka123456 Dobrý den, prosím Vás viete mi napísať k nim viac , pozerala som od nich pergolu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
zdravim vas, chcel by som sa poradit, koho by ste mi poradili, odporucili ohladne vonkajsieho tienenia v Modre alebo blizkom okoli. to ci rolety alebo zaluzie, to zatial rozhodnuty nie som, mozno keby sa to dalo aj pozriet osobne, ako to vlastne vyzera, ako sa to ovlada atd.
Odpovedať
Profilova fotka
mas aj predpripavu, co sa zaluzii tyka? pri roletach to sice nepotrebujes, ale zas je to asi uplne zatienenie
Odpovedať
to praveze nemam, nejak sa s tym nepocitalo, ze sa taketo nieco bude v budocnosti davat robit. takze bude to musiet ist zrejme len na okno. s tym som akoze v pohode, zmiereny, vsetko. pozeral som si aj nejakych predajcov alebo teda asi skor vyrobcov, ale netusim podla coho sa rozhodnut. len podla ceny?
Odpovedať
Profilova fotka
@bigmar aha a to sa akoze dodatocne uz neda dorobit, teda respektive prerobit? no neviem, ci zrovna cena ak by si mal ist len podla nej, ci by to bolo to spravne riesenie... a koho si pozeral, ci uz aj kontaktoval?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?