Kto robí kvalitné plastové okná na Záhorí?

Profilova fotka
Ahojte, máte skúsenosti aspoň s jednou z týchto firiem? top-okna Senica, Lux sobotište,, ABC servis Senica, Euro Mont Holíč. Alebo poraďte dobrú firmu na Záhorí. Chceli by sme kvalitne okná do novostavby a dobre odvedenú montáž. Vďaka za odpovede.
Odpovedať
HSF Malacky , kvalitne okna , poradia , montaz dobra , sme zatial spokojni . Pozri aktualne blog posledne fotky su okna robili ich minuly tyzden
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Roja Group Senica - pre viac pozri si ich web:)
Odpovedať
@heluienka skus esoplast kuklov mame od nich a zatial spokojnost aj s cenou sa dalo jednat. co viem vraj euromont berie okna z polska...tomi povedalo viac ludi co robi a s oknami ale mozno uz maju tu nejakeho vyrobcu. potom hsf malacky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Určite by som mohol odporučiť Roja Group Senica.Pred týždňom nám montovali okná na novostavbe a som maximálne spokojný!Urobili mi najlepšiu cenu na Salamander a musím vyzdvihnúť aj super poradenstvo a prístup,takže môžeme vrelo odporučiť.
Odpovedať
Pezinok Rakystav
Odpovedať
Majú ozaj kvalitný rehau v troch profiloch + salamander žiadne Poľsko
Odpovedať
Malacky, OKROS s.r.o. - Milan Ondrovič - kvalitné profily od RI okná. Skús. :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Dobry den chcela by som obnovit tuto temu na plastove okna a dobrych dodavatelov. Osobne by som sla do salamandra ak daju dobru cenu ale bojim sa dodavatelov tu v okoli malaciek. Je stale Hsf dobry? Alebo esoplast? Pripadne poradte kto si daval montovat teraz niekedy a mal sikovnych montaznikov. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@eliss650 jasné že je dobrí
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?