Menu Forum

Kde zohnat kovanie na eurookno AUBI KL206

9. jan 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
baobab_clovek
Registroval sa 6. januára 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
baobab_clovek
Registroval sa 6. januára 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Okres Topoľčany.
 Zdravim,

mam vydrate kovanie na dverach, to co ma dvihat kridlo dveri. Kde to mozem zohnat? Vyrobca dveri moc nekomunikuje, dvere uz boli ked som dom kupil.
Obrazok kovania je dole.

Vdaka...
6. jan 2017 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dejna_
1
Registrovala sa 30. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 54 príspevkov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
dejna_
1
Registrovala sa 30. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 54 príspevkov. Okres Malacky.
 Na každom kovani je napísaný výrobca .. toto je dosť nečitateľné skúste pozrieť či to nieje Roto, winkhaus alebo Schuco .. nápis výrobcu býva na viacerých častiach kovania. Keď identifikujete výrobcu ľahšie sa vám bude dopytovat konkrétna časť kovania u dodávateľa.
6. jan 2017 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
baobab_clovek
fotoportrét
fotoportrét
baobab_clovek
 No je to vyrobca AUBI.
7. jan 2017 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dejna_
1
fotoportrét
fotoportrét
dejna_
1
 Vyhľadajte firmu ktorá robí s týmto kovanim a oslovte ich že by ste potreboval toto kovanie podľa obrázka, nemal by byť s tým problém. Toto kovanie používajú firmy prowintech alebo royalplast.
9. jan 2017 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to