Hliníkové dvere problém

Profilova fotka
Ahojte, máte niekto hliníkové dvere a ste nespokojný? Dali sme za dvere zo Slovaktualu 1 500€ a ľutujeme. Sú neskutočne hlučné ci pri zatvárani, otváraní alebo zamykani. Dá sa s tým niečo robiť? Nejako odhlucnit alebo niečo podobné? Nehovoriac o tom ze často samé pukajú a "pracujú" a počuť všetko z vonku každý jeden slabý zvuk sme z toho so ženou už na nervy. Za každú radu alebo skúsenosť ďakujem! 🙂
Odpovedať
nerozumiem tomu preco si ludia davaju hlinikove dvere hlinik je uz davno prezitok ja by som tie hlinikove dvere vyhodil a dal plastove a pokoj na 30-40 rokov
Odpovedať
@santos950 Nerozumieš viacerým veciam a Ty si tiež asi prežitok ak tvrdíš zase že " hlinik je uz davno prezitok ja by som tie hlinikove dvere vyhodil a dal plastove a pokoj na 30-40 rokov"" to je Tvoj postreh a nie RADA.. No nesklamal si opäť 😢 Zadávateľ témy sa jasne spýtal "Dá sa s tým niečo robiť?"" a ďalej "Za každú radu alebo skúsenosť ďakujem! "" Takže Tebe "tiež " ďakuje za radu.. 😉 Zmýlil si si dojmy s pojmami 😠 Druhýkrát k veci 😴
Odpovedať
@marek_regina ano mam a som spokojny a mam ich od slovaktualu. Vies kde bude problem ze moje boli asi 2,5x drahsie ako tvoje... a nie to sa nechvastam. Len konstatujem ze veta nechcel som setrit a rovnitko hlinikove dvere stali 1500 nejde dohromady 😉 Problem teda bude vo vybere, v rame vo vyplni v montazi v umieatneni. Ps. Skus to dat este aspon do 3,4 tem tento prispevok.
Odpovedať
Zvláštne. My mame síce hlinik od inconu ( ten istý materiál komplet ako ponúka slovaktual) a nemôžem ani kriveho slová povedať. Skus zavolať na reklamácie nech príde technik kuknúť
Odpovedať
@palo18 a ty nezabudni tu istu odpoved nakopirovat do vsetkych 4 tem 😉 Ja mam hlinikove a za plast by som nemenil urcite. Zatvaranie je vcelku hlucne, to je fakt, ale okrem toho ziaden iny problem. Mas ich s vyplnou? Nebude problem tam?
Odpovedať
Tiez si myslím, ze tvoj problém nie su hliníkové dvere, ale nekvalitné hliníkové dvere. A ta cena to odzrkadľuje. Pred pol rokom som si dala nacenit 90-ky vchodové dvere a pod 2200 ecok som sa nedostala. Akonáhle chces aspon trochu kvalitu, tak to bohužiaľ stojí prachy. Mna práveže zarazilo, ze som nenašla taku tu "strednú" cestu medzi 600 eurovymi smejdmi z Merkury Marketu a 2000 eurovymi od akejkoľvek aspon trochu serióznej firmy. Ale to bude asi tym, ze ziadna seriozna firma si nebude kazit meno vyrobkom, ktorý je na nic. Ešte môžu samozrejme byt aj nenazrany, ale to by som im asi krivdila, ak by som to zovseobecnila.
Odpovedať
Profilova fotka
@marek_regina a preco ste ich nedali reklamovat, ked nie ste spokojni? Je to zjavne nekvalitne spravenymi dvermi
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@marek_regina Marek ale toto som ozaj nepatrí, ak chceš mu vynadať tak použi poštu, lebo Ťa rýchlo bloknú 😉 a vymažú príspevky.... 😢
Odpovedať
@marek_regina inteligencie si moc nepobral, nevadi. Aj dlazdicov je treba.... @technik007 a za co mi mal vynadat ako?
Odpovedať
@marek_regina keby som kupil hlinikove dvere za 1500, tak mozno na pivnicu 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch

Odpoveď na príspevok od marek_regina:

Ahojte, máte niekto hliníkové dvere a ste nespoko…
@marek_regina Dobrý deň, chcem sa spýtať či ste nejako vyriešili problem s pukanim dverí, mam taktiež hlinikove dvere od slovaktual, a robia to isté, je to hrozné ako to pracuje, mam pocit že stale niekto otvára dvere , podla mna je ten rám tenký a velmi pracuje , ked zasvieti slnko tak mi dá zabrať vobec odomknúť alebo zavrieť dvere
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?