Firma Hoblina - aké máte skúsenosti?

Zaujímalo by ma aké máte skúsenosti s touto firmou, či dodržia všetko čo sľúbia. Je v poriadku pýtať dopredu 100 percent ceny okien?
Odpovedať
Aby som to upresnil tak ponúkajú mínus 4 percenta pri zaplatení 100percent pri podpise
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@pepo344 Ahoj, jak si dopadol?
Odpovedať
@majgy podpísal som tu zľavu a v apríli som si dal dodanie
Odpovedať
@majgy bol som u nich na firme, videl som čo vyrábajú, prístup super, majiteľ bol aj na stavbe zamerať a že aj osobne chodí montovat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@majgy okna aj dvere boli dodané ešte s predstihom ako bolo na zmluve a všetko ako bolo dohodnuté...som spokojný aj s kvalitou a komunikáciou, fotky okien mám aj v albume
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Chcel by som tiež pochváliť fy. Hoblina. U mňa dokončili montáž pred 2 týždňami. Pán Dovhun bol osobne zamerať stavebné otvory a potom bol aj celý čas na stavbe počas montáže. Býval v karavane odstavenom na stavenisku 🙂 Montáž trvala 3 dni. Následne prebierka okno po okne, školenie ohľadom údržby a debata o detailoch, aké pásky použiť aby sa nepoškodil lak, aké apu lišty atď. Všetko super vysvetlené a uvedené v preberacej správe. Montáž perfektná, pásky nalepené precízne. Všetko pretmelené. Človek sa vôbec nemusel báť o výsledok, keď som videl, ako od začiatku dbajú na detaily. Aby som nezabudol, termín montáže dodržaný. Inak dopytoval som aj Drevara aj Mintal aj Kunaj a Hoblina mi nakoniec urobila najlepšiu cenu (48m2)
Odpovedať
Profilova fotka
Doplnim, lebo dobrych recenzii nikdy nie je dost. My mame od nich okna od 2016 a topka. Za mna ako zenu najma bavi umyvanie. Za 2h cely barak hotovy lebo to ide ako po masle. Ziadne zahyby ako na plastakoch. No a ten pocit z dreva je nenahraditelny. Jedine ze ked mate psov alebo deti a neustrazite si poskrabanie...auch.
Odpovedať
Ja tiez doplnim 100% spokojnost od prveho kontaktu, pozretie vyroby, vysvetlenie vsetkych detailov. Profesionalna montaz s dorazom na detaily. Po 2 rokoch urobeny kompletny servis (ked si stavba "sadne") - nastavenie okien, dveri, portalu, premazanie. Vymena 3x kovani na dverach terasovych "francuzskych" okien za nove inovovane (zdarma). Slovenska firma, o nieco vyssie ceny ako konkurencia ale aspon v mojom okoli (vsetko novostavby) lepsi pristup a bezproblemovost.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, tí, čo máte okná od Hobliny. Ako máte riešené parapety z vonkajšej strany okna? Hoblina dal ako riešenie zospodu nasunúť parapet a pripevniť. Ale tak nad izoláciou ostane vzduchová medzera (cca 2cm). Máte na takýchto parapetoch kvetináče? Ako to spraviť tak, aby sme tam tie kvety mohli mať? Vďaka za rady
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
@tomas382 aka bola cena pri tvojich rozmeroch ? Bral si od nich aj vchodove dvere ?
Odpovedať
@antonio_pavlak cena bola cca 27 tis. Bral som aj vchodove dvere. Zrusil som HS portal a namisto neho je 3m fix + 1m balkonovky. Potom este velky 4.6m fix. Tieto 3 polozky boli najdrahsie. Len dvere stali asi 5tis
Odpovedať
Profilova fotka
@tomas382 Ja mam od nich tiez ponuku na 37m2 , z toho dva portaly bez vchodovych dveri na 33tis. Pricom jeden portal budem menit za fix a jeden zmensovat o meter. Dvere by som teda tiez chcel rovno od nich ale ta cena veru dost. Mam ponuky od Mintal,Makrowin,VDD Orava,Mirador,Prazak vsetci v tej istej cenovej hladine +\- 1500€. Najdrahsi Internorm cez 45 tis. A nejaka miestna firma z vychodu za 25 tis.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Dobry den, chceme si dat okna od Hobliny, akurat som sa chcela spytat ake mate skusenosti s ich HS portalom- sused ho ma a pri otvarani aj zatvarani dost bucha, nema makky dojazd. Robi to aj vam? Pripadne riesili ste to nejako? Dakujem za odpovede.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kristypl:

Dobry den, chceme si dat okna od Hobliny, akurat …
@kristypl najlepšie sa opýtať ich ako to riešia a spytat sa presne ze to susedovi bucha ze co s tym ma
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pepo344:

@kristypl najlepšie sa opýtať ich ako to riešia a…
@pepo344 uz sme to vyriesili, medzitym sme boli v hobline na stretnuti, sotf close automaticky do HS portalov nedavaju ale nam ho pridaju.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?