Firma Drutex, Herplast a Rabstav - máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s týmito firmami s ich ponukami, výrobou, dodávkou atď??? Sú to Poľské okná????
Odpovedať
1
2
Tak ja sa vyjadrím k firme rabstav .... www.LVDOOR.sk Nie sú žiadny priekupníci ani nič podobné. Skúste pozrieť priamo stránku - oni sú priamym výrobcom ako jedny z mála na Orave! Takže sa môžte prísť pozrieť priamo do výroby !!! A čo sa týka Drutex - poľsko a Herplast - taktiež poľsko, aj keď sa tvária že sú výrobcami tak v živote nevyrobili ani jedno okno/dvere...Jedine prelepili nálepky :/ ................takže-tak.....................................................
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobry den, ma niekto skusenosti s firmou DRUTEX, je to Polsko to viem.
Odpovedať
@joki2607 ja som nebola spokojna ale ty musis sam vediet co chces :-)
Odpovedať
Mozes byt konkretnejsia, s cim bol problem?
Odpovedať
@joki2607 boli to nejvalitne okna ktore plesniveli a boli ako z papiera. Zle kasirovanie. Ako nam ich namontovali tak ich museli aj demontovat a vratit nam zalohu. Ale rozhodnutie je na tebe. Nakoniec sme si dali urobit v salamander a 100 a 1 rozdiel. Vsetko je na tebe. Ja som sa nechala opantat peknymi recickami ale nastastie to vsetko dobre dopadlo aj ked uz som mala nervy znicene co to bolo za nekvalitu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@andreaticha S čím konkrétne si nebola spokojná ?
Odpovedať
@joki2607 zdravím ako si sa rozhodol S oknami tiež mám od nich ponuku ale nevidela som ich A tu je málo skúsenosti S nimi
Odpovedať
@gatoma dali sme ich nakoniec s oknami nieje ziaden problem mame ich od marca, normalne okna ako kazde ine, trojsklo
Odpovedať
@andreaticha V Poľsku je 3500 výrobcov okien . Polici sú vo výrobe okien 10 rokov pred Slovenskom.. Majú omnoho novšie technológie ako my. Polici dovážajú materiál z Nemecka a do Nemecka vyvážajú okna. V Poľsku už dávno zanikli garážové firmy. Tak žiadne obavy viem o čom píšem. No sú v Poľsku aj lepšie firmy ako ste vymenovali. Drutex . Lebo Dtutex si vyrába profily a to nie je nič moc Ale sústreďte sa na Firmy čo vyrábajú okna z Nemeckých Profilov. napríklad komsta.pl
Odpovedať
@vejusss Drutex je výrobca. Ale okna nič moc vyrábajú vlastný profil . A Rabstav je malá formička ale výrobca z Rabče a ostatne tak ako píšete.
Odpovedať
@joki2607 Okna z firmy Drutex pozri fotky.Nájdeš ich aj na ich strane. Tenko profil si sami vyrábajú. Ak budeš chcieť lacné a špičkové okna. Poradím.
Odpovedať
@pavol2711 myslím si že za firmu RABSTAV hovorí aj pečať kvality... www.revolucneokna.sk A vyrábajú z profilu Salamander originál z Nemecka. 100 ľudí - - - - - - 100 chutí, ja som nadmieru spokojná :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vejusss Proti Rabstvu nemám nič. Poznám osobne som z Oravy. Kritizoval som Drutex.
Odpovedať
@vejusss Až na to že je to malá firma a nemajú automatizované nemecké linky. CNC stroje. Ale možno ich nepotrebujú keď nerobia tisíce okien denne. Ja osobne mám dobré skúsenosti s veľkými firmami.
Odpovedať
@pavol2711 zdravím, ake okna poradíš ?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
My sme si okná od Drutex objednali v auguste s tým, že nám ich prídu aj namontovať. Po telefonickom dohovore sme sa dohodli že zavolajú den-dva dopredu kedy prídu, aby sme stihli vybrať staré okná. Volali v deň, keď viezli okná že za pol hodiny budú u nás a máme si vyberať okná. Bolo 15:30 keď došli a vyberanie starých okien nepripadalo do úvahy. Okná zložili u nás doma s tým, že ich dodatočne prídu namontovať. Je polovica novembra a okná nenamontovane. Ešte že som neplatila za montáž. Dnes som im volala ako si to predstavujú a odpoveď znela: ozveme sa vám čo sa S tým dá robiť. Absolútne neodporúčam túto firmu. Sú to šmejdi. Takto sa k zákazníkovi nesprava. Teraz musíme zháňať niekoho kto nám tie okná príde osadiť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Pozdravujem, menil som okná na paneláku novostavbe po cca 8 rokoch. Problém bola zlá izolácia, rose ie skiel a pleseň. Zvolil som okná Drutex Energy, ktoré majú Ug 0,5 a Uw 0,7. Teda blížia sa k špičke a to za normálnu cenu. Vždy je dôležitá firma, ktorá ti okná montuje. Mne to robili Bystrica ia NORPLAST. Maximálna spokojnosť. Dokonca zdarma zlikvidovali staré okná a spravili omietky. Fakt dobra robota. Večer prisiel šéf a všetko vysvetlil. Okna fungujú NENORMÁLNE. Mam vnútorný byť a skutočne takmer vôbec nekurim, radiátor dom zapína teraz. Týždeň pred Vianocami. Okná sú max pevné a kvalitné. Určite majú aj lacný profil ale je to také slovenské vybrať si najlacnejší produkt a potom nadávať. Momentálne riešim okná na dom a pravdepodobne pôjdem do nich znova. Akurát čakám ponuky ale určite zvolim Swisspacer teply rámik, zvažujem 4sklo Ug 0,3 a náhradu železa v ráme za glass fiber. Vraj vedia po novom aj neviditeľné zvary a podobne vychytavky. Uvidíme cenu. Zatiaľ mám naceneny Internorm za 16tis € Keď som sa rozhodoval pozrel som si stránky drutex.eu a je to fakt veľká firma, žiaden malý vyrobca Za mňa pre každého kto nepotrebuje preplácať je Drutex skvelá voľba a hlavne ich profil Energy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@martin46 Objednávali ste nakoniec okna - 4 sklo?
Odpovedať
@apfo akonáhle prišla ponuka na 4skla plnené kryptónom tak som žiaľ vytriezvel. Očakával som príplatok ale nie 400% kôli sklám. Teda objednané síce sú ale s trojsklom Ug = 0,5
Odpovedať
@martin46 prebehla uz montaz, spokojny?
Odpovedať
Ja mám okná z Poľska 15 rokov a som spokojný a o tretinu lacnejšie ako mi ponúkali niektoré slov firmy.
Odpovedať
@andreaticha neviem koľko %tovaru sa dováža na Slovensko z rôznych krajín .myslíš že Poľsko k nim nepatrí?ani v Nemecku nie sú také fabriky na okná ako v poľsku .mám s tým skusenost .kedysi bolo na tovare napísané Made in .Poland .teraz je napísané vyrobené v eu
Odpovedať
Ahojte, myslím že som to už niekde písal ale ja tie okná mám 5 rokov na byte, teda viem ich priamo porovnať. (Menil som okná na novostavbe po 5 rokoch za Drutex energy a rozdiel extrémny) Teraz ich mám namontované ale ešte ani zďaleka nebývam. Farebné prevedenie Winchester.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dorbý den, chtěl jsem se zeptat jestli jste stále spokojeni s profily od Drutexu +- po několika letech děkuji ..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@martin46 nazdar, ako hodnotis okna po dobe? akurat to riesim, ci kupit drutex energy, alebo ine
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?