Farba kľučiek - tmavé alebo strieborné?

4. jún 2020300

Ahojte, má niekto na tmavých/antracitových oknách tmavé kľučky? Alebo dávate len strieborné? Budem vám vďačná za akúkoľvek radu alebo foto 🙂

• Máme antracitová okna, ale kliky stříbrné se nám nelíbí, máme odstín titan, přijde nám, že není tak zářivý jako stříbrná 😉

• ahoj. my máme bronzové a vyzerá to dobre. Pripájam fotku

• @qeszi_sk  ok, dakujem za radu, nemohli by ste mi, prosim, poslat fotku, ked budete mat cas? 🙂

• Sponzor fóra
  • @en_em  vyzera to dobre! taku moznost nam ani nedali, vdaka za tip 🙂

• @alexhor9  Dakujem 🙂 ja som ani nevedela aké budú, manžel vyberal. vyzerá to tak trošku luxusnejšie (neviem to inak popísať) 😃 určite odporúčam. Nám to však ladí aj k interiéru 🙂

• @alexhor9  Tady to jde trochu vidět. Na fotce vypadají jako stříbrné, ale nejsou tak zářivé. Doma to blejsknu z blízka. Jinak posílám obrázek, horní řada druhá třetí klika - titan a stříbrná 😉

• super, dakujem za radu!! 🙂 je to naozaj krajsie

• @qeszi_sk  by som ani nepovedal, ze to tak dobre bude vyzerat s tymi titanovymi kluckami. Super vyber 😎

• Mne osobne sa tie bronzove na tej antracitovej farbe velmi pacia 😉 🙂

• Tie titan maju dve kamosky k antracitovym oknam a mne sa to tiez najviac paci, lebo tak to spolu ladi, nekrici to, co ja teda kvitujem 🙂

• @en_em  wow pekne to vyzera. nevedel som si to zo zaciatku predstavit ale foto pomohla 😉

• @alexhor9  tmave klucky sa asi ani nevyrabaju ale tie titanove vyzeraju velmi dobre 🙂 Do tych by som isla!

• @halepka  vyrabaju, videla som ich, lenze plastove. Oki dakujem za rady 🙂

• mne sa tie strieborne pacia 😉 🙂

• @en_em  Krásna fotka, pekné sú aj kľučky, aj kuchyňu máš fakt super 🙂

• Sponzor fóra
  • My máme strieborné,keď tak odfotím detailnejšie, lepšiu foto v mobile nemám

• @lenitta007  krasa! 🙂 dakujem!!

• jednoznačne strieborné

• jednoznačne tmavé

• Aké to mate okná? A farba je aká otázka pre všetkych 🙂 lebo my chceme bluevolution 92 a ponukajú nám antracit satin alebo grau aký je tam rozdiel?

• @eliko53  my sme dali tiez tento Salamander, chcela som Satin, ale potom sme zvolili tie strukturovanejsie, kvoli tomu, ze mame psa a predsa len ked sa nahodou poskriabe (co by sa aj tak nemalo, ale predsa len myslim dopredu), tak na strukturovanejsom povrchu to nebude tak vidno, ako na tom satine,

• @alexhor9  a pre aký profil ste sa rozhodli? Nám majú zajtra prísť zameriavať z ri-plastu a stále rozmyšlam či ísť do tej 92ky.

• @eliko53  pre BluEvolution 92. rozhodovali sme sa medzi viacerymi, aj Inouticom, ale tak salamander u nas vyhral. davate obojstranny antracit?

• My máme tiež Salamander, sme spokojní. Dali sme obojstranne antracit

• @alexhor9 áno chceme obojstranny , možete mi poslať nejake detaily rámu, ako to na tej 92ke ukáže? 🙂

• My máme titánové kľučky 🙂 nesvietia tak ako strieborné

• do tmavych by som nesiel, nieco ako bruseny hlinik by bolo podla mna fajn, alebo tie brondzove tie tiez vyzerali zaujimavo. strieborne ok, no to by som siel do matnej verzie

• my by sme práveže chceli tmavé kľučky k antracitovým oknám...nemá niekto aj reálne doma? foto by pomohla...

• @katinkal  aj my sme chceli, aj madlo na dvere ciernej farby, ale potom nas znami odhovorili, ze sa to casom odiera. Mali pravdu, mala som skúsenosť so zlatou hlinikovou kluckou a po rokoch katastrofa, doskriabane. Nakoniec sme dali hlinikove, ako vyššie radili a som spokojná 🙂

• @alexhor9  ja by som ich predsa len chcela vo farbe okien, ale videla som to tu iba v jednom albume, preto by som uvítala viac reálnych fotiek...ale vďaka za názor 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém