Farba brány

Ahojte máte niekto nejakú atypicku farbu brány ? Teraz sú všade len antracity, chceme dať hliníkovú bránu pozdĺžne dosky hliníkové a premýšľam nad farbou ako vojenská zelena , ako bývajú ploty , poprpipade výrazná červená ,, sk máte foto vašich atypických farieb poteší ďakujem
Odpovedať
@magdusbe hliníková je dobrá voľba, tam máš istotu, ovšem keď ti ju spraví dobrá firma, že to máš na roky rokúce bez starostí a údržby. Čo sa týka farby, tak by si mala nájsť na stránkach alebo u predajcov normálne vzorkovníky. Nám keď boli na zameranie, tak vzorkovník aj priniesli so sebou a to sme už mali farbu vybratú. Ale že nech si to pozrieme aj naživo, či je to taká, ako sme si predstavovali, prípadne sme mohli aj vybrať inú z ponuky, alebo ponúkali aj možnosť dať si namiešať zvlášť farbu mimo toho, čo majú na výber.
Odpovedať
mne sa osobne vyrazna cervena farba paci, my taku sice nemame, ale viem si to uplne predstavit. nie je to ale tak, ze nie kazda farbu mozes pouzit na ten hlinik napriklad?
Odpovedať
@jakabkodano @valzem Sno doniesli nám vzorkovnik , nič nespominali že by nejaka farba nemohla byt ,, mame dom taký smotanový s antrqcitovymi oknami , som skusala aj googlit atypické farby ale to sú skôr anglické fotky , čo obzerať po okoli rak len take staré klasické brány pred x rokmi dávali sj iné farby ale zas to ináč vyzerá keď my chceme dať akoby moderný vzor brány ale teda možno výstrednejsiu farbu
Odpovedať
Profilova fotka
@magdusbe my mame skusenost s Elmarom a ich web poznam uz asi naspat po vsetkych tych vyberoch a rozhodovaniach a aj kym sme cakali na dodanie, tak som si furt prechadzala fotky, co tam maju, lebo som sa nevedela dockat. Hej viem, niekedy si tiez pripadam trochu mimo 😄 Ale to chcem povedat, ze vyskusaj pozriet u nich, tam maju aj kadejake farby aj kombinacie farieb v tych albumoch, moznoze nieco z toho inspiruje.
Odpovedať
@sykorka75 ďakujem pozriem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
V pohode chod do vystrednej. Co tu muja farebne dvere v albumoch vzdy to ma velky uspech. Cervenu na dom nenamiesas. Tiez tu bola diskusia. No na hlinik je v pohode. Uz len vybrat spravny odtien.
Odpovedať
@sykorka75 vy ste akú farbu teda vybrali? Lebo ako tak čítam, tak to máš preštudované od hora dolu, odpredu od zadu 😄 Aj si tiež využila tú možnosť, že si môžeš vlastnú farbu dať namiešať, či niečo so vzorkovníka si vybrala?
Odpovedať
@jakabkodano farba je podla mna uz taky posledny detail, ktory riesis. lebo vsak to sa da vybrat v podstate hocijaka. bracho co riesil plot s branou, tak firma mala nejaku farebnu skalu, ponuku, ale dalo sa aj tak, ze keby si si nevybral z toho, tak sa da dohodnut a spravia ti farbu, aku si povies.
Odpovedať
Profilova fotka
@vackoo zaujimavo vyzeraju aj take tie brany alebo aj ploty, kde si daju ludia viacero farieb. Ze napriklad primarne je to cele dajme tomu sede, antracitove a do toho nejake tie lamely oranzove, cervene. Pekne to ozivi a uplne taky iny smrnc to cele ziska.
Odpovedať
@sykorka75 len co som pocul, tak tiez nie kazda firma je ochotna nieco takto realizovat, takze ak by chcel niekto nieco taketo, tak je dobre sa hned na zaciatku na to poinformovat. ale to, ze je to zaujimavo a dobre to vyzera, tak s tym suhlasim.
Odpovedať
Profilova fotka
@eno32 vsak to isto nie zase, kazda firma ma inak nastavene podmienky a toto vsetko. Preto si treba aj viacej toho pozriet a pozistovat, kym sa pre nieco rozhodnes. Lebo tak si zober, ze taku branu alebo plot, tak to mas proste na dlhe roky. Tak sa oplati do toho investovat cas.
Odpovedať
@sykorka75 tak práve preto, že je to na dlhé roky, tak aj tú farbu vybrať takú, aby sa hodila, ale aby aj po roku neomrzela. Tak som to s týmto myslel. Jasné, že treba pozerať aj iné parametre a podmienky. Ale tak toto tiež nie je až taká maličkosť, ako by sa mohlo zdať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
podla mna zalezi aj od farby fasady. proste je fajn ak s niecim farba brany tak nejak ladi, aj ked teda mozem povedat, ze taka zelena brana, vobec nemusi by zla
Odpovedať
Ale pozor asi aj na to, že rôzne výrazné farby som videla po čase veľmi vyblednuté s to teda pekné už nebolo.
Odpovedať
@tinuska008 ano, to sa stat moze, ale to vela zalezi od toho aj z akeho materialu je vyrobena samotna brana a ake sa pouziju farby a povrchove upravy. hlinik je v tomto taka idealna volba, pretoze ten ti ani nezhrdzanie, nemusis to potom opatovne natierat, teda vobec natierat. a zase firmy ti vedia aj nejake realizacie ukazat, takze to vies aj posudit, ako to vyzera casom.
Odpovedať
Profilova fotka
@davco3 jasne, ze nemusi byt zla, vsak zalezi ako to vies zladit cele to prostredie s domom, s fasadou, so strecho a tak dalej. Ono ti vedia niektore firmy vyjst v ustrety aj tak, ze co maju nejaku svoju ponuku, farebnu skalu, tak da sa dohodnut aj na takej farbe, co na vzorkovniku nie nie 😉 Teda hovorim to tak, ako keby som vedela, ako to vsade funguje, to zas neviem, len co sme my davali robit, tak u nich takato moznost bola.
Odpovedať
@sykorka75 ked uz spominas takyto benefit oproti inym firmam, tak to si rovno mohla aj napisat, kde si vy davali robit tu branu 😉
Odpovedať
@eno32 spomínala už vyššie, treba pozrieť aj trochu dozadu diskusiu, aby sa tu všetko zbytočne neopakovalo. Ale tak ono nemusí byť na škodu kľudne si dať spraviť aj viacej cenových ponúk, aby sa vedel človek lepšie zorientovať. Akurát treba okrem ceny sledovať aj iné parametre.
Odpovedať
Profilova fotka
Pisala som presne par prispevkov vyssie, tak som nechcela zase zbytocne to iste. Skus pozriet, to isto najdes 😉 To inak ano, vsak to je najmenej dat si spravit cenove ponuky, to je aj asi taky normalny bezny postup. Niektore firmy to maju aj tak, ze maju tie konfiguratory na strankach, ze nemusis hned priamo ani kontaktovat firmu, ale vies ist cez toto.
Odpovedať
ospravedlnujem sa, moja chyba, mal som si pozornejsie pozriet aj spatne nejake prispevky. ved to akoze jasna vec, s tymto ja suhlasim, radsej mat z coho vyberat a mat volnost pri tom rozhodovani.
Odpovedať
Profilova fotka
@eno32 no v pohode, vsak nic sa nedeje, vsak to o nic nejde. Ale akoze ak by si nieco viacej potreboval alebo sa chcel opytat, tak kludne. Mam pocit, ze v tejto teme som uz viac menej doma. Pokial teda nejde uplne o take echt technicke zalezistosti 😄
Odpovedať
@sykorka75 tak to si dobrá potom, my sme dávali robiť plot, bránu aj bráničku a všetko super, to akože o tom potom. Ale aj tak nemám pocit, že by som sa do toho nejak bol vyznal extrémne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?