Exteriérové žalúzie od firmy Ekoprofil

Ahojte, má niekto vonkajšie žalúzie Z90 od montované firmou Ekoprofil? Výrobca samotných žalúzii je česká firma Jackodesign Ostrava. Ďakujem za pomoc
Odpovedať
nikto nic?
Odpovedať
@1bubko2 osobne nemám skúsenosť, ale tuším, že na Ekoprofil tu bola nedávno téma s nejakými recenziami, skús hľadať. edit: http://www.modrastrecha.sk/forum/okna...
Odpovedať
@lrdk to viem, ze okna od nich je zloba, ale rozmýšľam ci aj zaluzie sú taky problém a ci je problém vo všetkých pobočkách alebo len v Žiline
Odpovedať
Absolútne ich neodporúčam, robia tam buď diletanti alebo nemajú absolútne záujem o klientov. Ja s nimy už skoro rok riešim reklamáciu ktorú už raz z nejakeho dôvodu uzavreli a zabudli na to... Vždy k nam poslaju ineho technika, posledny mi povedal v telefone že má k nám prísť pozrieť niečo ale nevie čo.. Každý technik potvrdi že chyba existuje potom mesiace o nich nepočujem 😄
Odpovedať
Jaj a pozor, na google mali kopec negatívnych recenzii a zrazu všetky zmizli 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Mi mame od nich zaluzuzue zatial v pohode ken tiez sne dlho cakali kym nam doviezli na jednu zaluziu ktoru zle vyrobili ale teraz chceme dalsie zaluzie ale asi pojdeme inam lebo zilinska pobocka to je absolutne nula bodov kym tam nerobila pani Kasajova vzdy bola hned v ústrety
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?