Dvere do spálni

Ahojte 🙂 Kupili sme holostavbu tak dorabame.. Mame teraz dilemu s dverami do spálne, je tak obrovský otvor asi aj cez 3 metre.. Rozhodujeme sa medzi veľkými posuvnými dverami alebo to zabedniť a vložiť dvere s obložkou.. Prosím vás viete poradiť k čomu aa prikloniť ? Nejaké +/- ? Neviem či cena medzi týmito riešeniami je veľký rozdiel ale skôr mi ide o funkčnost , nech to aj je pekne a samozrejme nech to aj tlmí hluk.. Predsa tam mame aj telku 😁 Ďakujem veľmi pekne za rady 🙂
Odpovedať
Prakticky cim vasci otvor,tym mensie problemy s nabytkom. A do tqkychto velkych dveri by som si dala asi 2kridlove
Odpovedať
Profilova fotka
@eeffka alebo dvere so svetlikmi nepriehladnymi moze byt aj kazetova vypln.
Odpovedať
Profilova fotka
Veď to je spálňa a nie obyvačka. Spálňa -súkromie rodičov, plné dvere a normálne dvere a nie otvor jak hovado🙃 Otvor cez tri metre , potom kolko metrov má stena spálne?
Odpovedať
@lilien94 posuvné dvere budú drahšie ako klasické. Posuvné do puzdra podľa mojich skúseností tlmia hluk rovnako ako klasické dvere. Posuvné popri stene neviem ako. Ja by som dala posuvné dvere do puzdra ale len jedno krídlo bežných rozmerov. Osobne nevidím dôvod mať z obývačky do spálne široký prechod.
Odpovedať
Profilova fotka
Zasuvacie doprava, dolava ako vo filmoch. S nepriesvitnym sklom.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?