Čo si myslíte o zelených oknách?

14. apr 202173
  • @romanams  dobrý deň, nakoniec som šla do hnedej a som spokojná🙂

• @777marianna  s hnedymi to dobre vyzera, po pravde, ked si dala tuto fotku, tak inu farbu si ani predstavit neviem 🙂

• Prečo?Ja si to viem predstavit,hnedá strecha ,zelené okna,zelené dvere,biela fasada,popripade s obkladom z palenej tehly ale musel by byt interiér v neutrálnych farbách

• Sponzor fóra
  • @julia_m  možno by to dobre ukázalo, bolo by to také netypické, toto je také povedal by som praktickejšie, aj to nie je také nejaké ako päsť na oko, ale dobre to vyzerá 😉

• @777marianna  Ake farby fasady ste prosim zvolili? a aku ral farbu okien a dveri?
    Dakujem.

• Ako dali by sa dat aj zelene, no to by chcelo zas aj taku ostrejsiu farbu fasady, aby to dobre vyzeralo. No podla mna ste sa takto rozhodli vemi dobre a vonkajsok, co sa tyka domu sa podaril

• @miquelita  fasadu odtiene hnedej, najtmavšiu a takmer nejsvetlejšiu...presne už neviem. Okná tiež tmavohnedú...už je to dávno, tak Vám presne neviem povedať.

• @777marianna  ale ti poviem, ze podla tej fotky, co si vtedy pridala, tak to vyzera dobre, ladi to spolu a je to take, ze to neomrzi 😉

• TAk my sme nakoniec do tych zelenych isli ... aa nebanujem ani o trosicku nadseny sme z nich vsetci 🙂 ale teda mame aj okapy zelene ... Kazdemu ako vyhovuje a na co ma odvahu len nech sa dobre byva vam 😉 🙂

• @romanams  Farba je pekná. je to o vkuse. Ale mne esteticky nepasuje to obrovské okno na taký dom. Ale to už je o inom.

• @pistikus  Dakujem za nazor ajked tu islo o farbu.... je to uplne normalne okno na terasu ako aj na innych domoch a verte keby ste vydeli opacny pohlad a vyhlad tiez by ste to okno dali co najvacsie 😉

• My sme sa rozhodli pre zelené, bola to jasná voľba a som spokojný, uvidíme ako to ukáže po fasáde

• @777marianna  tak akú farbu ste nakoniec dala? Ako ste to všetko zladila? ja by som šla do zelených dverí aj okien.... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém