Chcemokna.sk alebo vvm trade skusenosti

Zobraz úvodný príspevok
zdravim, mate niekto skusenosti s firmou VVM Trade s.r.o. resp. ich web chcemokna.sk ? Pripadne s profilmy ,ktore pouzivaju?
Odpovedať
Dobrý deň, mám 2 skúsenosti pri prvej 2021 sa termín predĺžil ale dodané , pri druhej 2022 doposial nič a ešte komunikácia zlyháva. Máte niekto skúsenosť tento rok ?
Odpovedať
Pán Václaviak, poprosim vas o kontakt ohľadom zákazky pre objekt Motešice, kedže na tel ani sms ani email neodpovedáte skúšam ešte túto cestu. V opačnom prípade budeme nútený riešiť to cez nášho právnika. Ďakujem a verím ,že sa ozvete a vyriešime to.
Odpovedať
@mendymendy dobrý deň, môžte mi napísať prosím, mame tiež negatívnu skúsenosť s oknami od tohto pana
Odpovedať
@mendymendy
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@martinbenka a co ona s tým??? Keď peniaze ma on a on je tam jediný. Co mi to pomôže??? Keď nie je ona nikde vedená.
Odpovedať
@majkiki29 No ona je registrovana ako spolocnicna firmy ALUPLAST Okna a dvere sro. Registraciu ma od oktobra 2022. To bude jeho partnerka. Spoločníci Soňa Hanusková Dlhá 373/44 97101 Prievidza Slovensko Výška vkladov Soňa Hanusková Vklad: 5 000,00 € Splatené: 5 000,00 €Štatutárny orgán konateľ: Vladimír Václaviak Karpatské námestie 7770/10A 83106 Bratislava - mestská časť Rača Slovensko Vznik funkcie: 07.03.2022
Odpovedať
@majkiki29 Aby som to upresnil z pravneho hladiska... Spoločník vstupuje do spoločnosti za účelom vykonávania podnikateľskej činnosti a dosahovania zisku z podnikania. Spoločník je zjednodušene povedané majiteľom firmy, konateľ je osoba, ktorá firmu riadi. Podla toho by mala byt prave ona majitel firmy.
Odpovedať
@martinbenka ďakujem za komentár🙂 ale nam co sme tu, to dal z firmy VVM trade takže s novou to nemá nič. Proste je to podvodník. Proste sa to rieši a ťahá dlho na SK žijeme v peknom bordeli.
Odpovedať
@martinbenka byt predáva ona ??
Odpovedať
Pan Vaclaviak to je veru klamar a podfukar nemal problém oklamať deti ani Mira Jaroša tu si môžte pozrieť aky je solventný https://youtu.be/A9S6Htb3ckY
Odpovedať
@majkiki29 A uz ste skusali nejake media? Reflex na markize, alebo Obcan za dveramy na STV1....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zdravím, náhodne som našla túto diskusiu. Evidentne pán podvodník presedlal na iný biznis, kedysi (cca tak 7-8 rokov dozadu) boli ešte jeho biznisom spolu s pár ďalšími kumpánmi divadelné predstavenia pre deti. Mám osobne zlú skúsenosť, nevyplatil mi mzdu za odohrané predstavenia a takto oklamal viacerých hercov. Pánovi vôbec nebolo hlúpe oklamať mamičky s deťmi, keď predal lístky a predstavenie sa neodohralo (pripájam link https://www.modrykonik.sk/forum/volne... ) Rovnako oklamal aj Mira Jaroša a rodičov s deťmi, ktorí si kúpili lístky na podujatie - v predošlom príspevku poslal jeden pán link. Pani Hanusková, predpokladám, že bude jeho partnerka, to je jeho špecialita "podnikať" so svojou aktuálnou partnerkou - v rozprávkovom festivale to bola pani Nikolka K. 🙂 Je smutné, že sa tento človek už roky obohacuje na úkor slušných ľudí. A presne ako bolo vyššie spomenuté, vyhovára sa, keď má prísť na lámanie chleba, je vulgárny a jeho reči hraničia s primitivizmom. Každopádne držím palce všetkým oklamaným, aby ste túto situáciu vyriešili.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@martinbenka neskúšali sme média, ale možno by to nebolo na škodu. Pán doteraz neuhradil peniaze nikomu o kom viem, že im dlží rovnako ako nám a tvrdil im to isté. Toto sa môže len na Slovensku stat.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
takže do dnešného dňa nevyplatené peniaze ani nám ani xy ostatným okradnutým, od novembra 2021, takže toto je podnikanie na SK, ktoré je poriadku ani polícia to neriešila nikto ..... smutné čo za ľudia podnikajú, ešte si nás aj zablkoval aj ostatných podvedených ľudí...jeho trápne slovo čoskoro by som mu niekde napchala...vezenie by si zaslúžil a odpracovať si to tam a vrátiť dlhy, podvodník !!!!!
Odpovedať
Teraz tu čítam že pán Vaclaviak je starý podvodník. Známy mal sním dočinenie. Že takého.... ešte nestretol. Kedy aj naňho dôjde? Ja sa vám všetkým čudujem čo ho nedáte na políciu, alebo aspoň na HAKA skupina čo je na fb. Aspoň sa tam ukáže koľko ľudí už oklamal. A možno niekoho pred ním uchránite. No asi by sa malo už niečo urobiť a zastaviť ho. Držím vám palce.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od karol375:

Teraz tu čítam že pán Vaclaviak je starý podvodní…
@karol375 na polícií som bola a všetko zamietli vymyslel si ako nám to dal na Ukrjainu tako sa to čítajú spisy kde bolo len Polsko a aj na Haka som ho dala a nič z toho, tak čo máme robiť??? ked je to tu ako to tu je na SK ???
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od karol375:

Teraz tu čítam že pán Vaclaviak je starý podvodní…
@karol375 ešte ma druhú firmu aluplast mam ako dosť, to ked sme ked jemu dovolia druhú SRO to kde sme
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od majkiki29:

@karol375 ešte ma druhú firmu aluplast mam ako do…
@majkiki29 Je to hrozné, že toľké roky žije len z podvodov a ešte spokojne. Aktuálne viem, že robí aj v Slovaktuale skúste možno tam zavolať. Že býva v Porube 181 okres Prievidza / síce sa tvári, že býva v Bratislave tam má len virtuálnu adresu a tam má na tej adrese zaregistrované aj s.r.o. aby ho nenaháňali doma. Ma to premyslené. V každom prípade držím palce nech už aj naňho dôjde.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?