Bledá podlaha a tmavé dvere - ukážete foto?

Dobrý deň prosim Vas ma niekto bledu podlahu a tmave dvere Foto potesi...neviem sa totiz rozhodnut
Odpovedať
Akoze tmavy drevodekor na bledom? Ja mam vymenene blede dvere za tmave co boli zrovna po ruke a mne sa to teda nepaci. Mne sa celkovo tmavy drevodekor nepaci, ale miesanie je este horsie. Keby to bola iba farba, tak to je nieco ine.
Odpovedať
My mame slabo sivu podlahu a rozmyslam o tmavo sivych dverach lepsiu fotku ppdlahy nemam
Odpovedať
Ked mas aj ine veci tmave v miestnosti, nabytok, gauc.... tak si myslim, ze je to v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
@rabakadt pekne to mate ako vobec mi ten kontrast nevadi a presne pokial je nabytok tmavsi tak to potom nevadi
Odpovedať
@misicka2805 my sme dali takto. 3 mesiace som sa snažila nájsť v rovnakom dekore vynil a dvere, nenašla som. Tak sme sa rozhodli pre tmavé dvere a svetlú podlahu.
Odpovedať
Profilova fotka
@zltalienka a vsak to vyzera dobre. niekedy je lepsie dat takyto kontrast ako vsetko v tom istom tone.
Odpovedať
U Vas sa mi to paci No pracovna doska je tiez taka tmava siva a urcite este nieco bude
Odpovedať
Kuchyna ma sivu zastenu a pracovnu dosku
Odpovedať
@lukino77 ja som tiez za ine farby rovnake spyvaju....ale ci to neni moc velky skok
Odpovedať
@misicka2805 my mame podlahu svetlu, biely dub myslim a dvere cokoladovo hnede. Mne sa take kontrasty pacia. V tmavohnedej mame toho viac. Korpusy nabytku, gauc, spodne skrinky v kuchyni, v kupelni skombinovany obklad. K tej sive co este budes mat? Aky nabytok?
Odpovedať
No zatial zastena v kuchyni a pracovna diska ale urcite gauc bude sivy tiez v kupelni obklad
Odpovedať
Profilova fotka
@misicka2805 nie, nemyslim si, ze by to bol velky skok
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lukino77 dakujem
Odpovedať
Podľa mňa to bude ok
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@misicka2805 @wivik baby ako je to na údržbu tá svetlá podlaha ? Ja chcem túto podlahu do celého spodného podlažia a kúpeľňa tiež svetlá podlaha nezbláznim sa s upratovania ?
Odpovedať
@pirhina urcite lepsia na udrzbu bleda ako tmava ...idem sa teraz zblaznit vysavam nepretrzite, tmavu nikdy viac, do noveho domu pojde nieco blede😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?