Antracit okna ku hnedej streche

Ahojte,nemate prosim niekto foto na inspiraciu?? Chcela by som k hnedej streche antracitove okna,ale odhovaraju ma od toho,vraj to nebude pekne,a nikde na google neviem najst tuto kombinaciu,iba opacnu.dakujem
Odpovedať
...asi to fakt nebude vyzerat dobre,ked to nikto nepridal. ...k hnedej mam ja okna zlaty dub,este dokonca aj biele by som si mozno vedel predstavit,ale Antracit,to bude jak päst na oko.
Odpovedať
No preto som zufala bo ani na nete som to nikde nenasla..a dom bude uzsi a dlhsi,tak som ho chcela tak ozivit aby nebol moc vidiecky a myslim ze ten antracit by mu dal smrnc,ale teda to si myslim len ja,preto by som to chcela viediet na foto.uz som na nervy...druha moznost je dat hnede okna dekor orech,ale to mi pride ze ten domcek bude potom uplne taky ako stodola 🙂
Odpovedať
Tento domcek to bude
Odpovedať
Ale teda farebne inak..ani fasadu nechceme bielu
Odpovedať
My sme riesili cierny lesk a antracit okna.... No posobi to na mna strasne tvrdo a studeno ten antracit... Vyhrala farba basaltgrau.... Skuste pozriet ine odtiene sedej maju zaujimavy vyber teraz.... 😉
Odpovedať
@lucuskaaa hej bolo by to chladne preto som vylucila strechu antracit alebo ciernu a teda by sme sli do tmavej hnedej,nech je to take "chladno teple" aj nad tym som rozmyslala ale ak by sme si dali nestandard farbu na okna tak sa nam to predlzi aj o 4 tyzdne..teda vyroba okien a oto tazsie potom zozeniem parapety,ext.zaluzie aj sietky v danej nestandardnej farbe..
Odpovedať
Profilova fotka
Nie su nejake moznosti, zeby si si to niekde navolila aby si videla nejaku vizualizaciu, ze akoby to spolu ladilo? Neviem ci bramac ci ktora firma mala taku moznost aby si si to lepsie mohla predstavit
Odpovedať
Hej skusala som aj bramac stranku ale to je uplne skreslenee..tram aj ta farba tej strechy je uplne ina na obrazku ako v skutocnosti...a okna ked som dala antracit tak boli uplne ze cierne...nemali sivo-modry nadych..cize to by bolo asi najlepsie najst dom co to tak ma,pripadne realnu fotku,nie len vyzualizacie...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dom s hnedou strechou urcite bude vyzerat lepsie s tmavo-hnedymi oknami ako anthracitovymi. Dobry dizajner by to urcite vedel cele zladit obkladom a vhodnym vyberom farby fasady ale ja osobne by som do toho nesiel zo strachu ze ta kombinacia proste nebude dobre vyzerat
Odpovedať
@fever no nakoniec sme nedali ani okna ani strechu hnedu,ale aj trosku lutujem teraz 🙂 narazila som na dom kde to tak maju a musim uznat ze to posobilo naozaj dobre..len teda osobne som sa bala a nevedela som si to predstavit..v 3d navrhoch to uplne inak ukazalo ako nazivo..ale spom spokojna aj takto teda 🙂
Odpovedať
@karmenocka Najosvedcenejsia metoda je ist sa poprechadzat do stvrti s novostavbami kde najlepsie uvidis, ktora farba sa ti najviac paci. Obe tie kombinacie su myslim si rovnako pekne a ani jednou nic nepokazis 😎
Odpovedať
@fever ano ano len potom zistit podrobnosti ako odtien fasady 🙂 chodim ocumovat,si budu mysliet ze ich chcem vykradnut 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@karmenocka aku ste dali? Kombinaciu myslim
Odpovedať
Strecha terran carbon a okna antracit..fasafu chceme volaku teplejsiu,nie bielu
Odpovedať
Ta strecha je velmi pekna farebne
Odpovedať
.
Odpovedať
Vyzera to podla mna takto dobre a fakt si mozte dovolit fasadu dat farebnu a nie len bielu, dobre rozhodnutie
Odpovedať
Keby das napriklad bezovu fasadu dom by vyzeral nejak takto https://ibb.co/G3msNMz
Odpovedať
@fever nooo to sa mi velmi paci..take bezove nieco planujeme
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?