Aké závesy na atypická okná?

V obývačke máme jednu veľkú asi 6 m "okennú" stenu. Nie je však rovná, ale boky sú mierne zošikmené (asi 1 meter z každej strany). Aj keď na oknách mám žalúzie, chcela by som po okrajoch dať závesy, aby sa izba zútulnila. A tu je problém. Ako ich zavesiť. Do stropu nechceme vŕtať, je tam 8 cm polystyrén. Nad oknami je po strop asi 10 cm. Zatiaľ som nenašla takú tyč, ktorá by sa dala ohýbať. Poradíte mi?
Odpovedať
Nikto nerieši taký problém? Dievčatá, pomôže mi. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem si to síce dosť dobre predstaviť, ale tuším Ikea mala v ponuke nejaké rohové garníže.....
Odpovedať
@daniela15 chod do hornbachu, dajú ti kolajničky ohnúť v Gardinii - český výrobca Prípadne neviem odkiaľ si, aj emaila-in v PN spolupracuje s Gardiniou
Odpovedať
ďakujem za odpovede, niečo z toho mi hádam pomôže :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ještě mě napadlo takovýto lanko. v místě, kde se místo "láme" tak ho bud dát do očka a pokud by ty závěsy měly být funkční, tak takový poloočko. takhle jsme to dělali v jednom pokoji.
Odpovedať
zjavne to ide, pravdepodobne v každom profesionalnom obchode Ti to budu vedieť urobiť :-)
Odpovedať
je tu taká možnosť, že si dáš nad okno garnížu a vôbec nevadí že je tam sklon, lebo sa to dá poriešiť kĺbovými spojkami. Ak by si mala záujem tak sa mi môžeš ozvať. Zaoberáme sa týmto sortimentom, prípadne ti poradíme nášho obchodného partnera. Pa
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela15 skus si pozriet moj album, my sme tiez riesili aku garnizu dat do apsidy a spravili nam v jednej firme na zaclony velmi pekne garnize aj tam aj potom na vsetky okna....da sa vybrat aj farba, aj sirka.....
Odpovedať
@jituskak minule som to našla na nete, celkom sa mi to lanko páčilo, chcem sa opýtať, pri používaní sa neohne?
Odpovedať
Dobrý den, já také hledala. A našla toto: http://www.garnyzedvoracek.cz/garnyz-...
Odpovedať
@chala supéééééééér, ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela15 my jsme to dost našponovali. myslím, že pokud to nebude těžký závěs, ale jen záclonka, tak ´to udrží.
Odpovedať
Článok sa načítava...
to je tá kĺbová spojka, len je trošku predražená, ale inak toto by malo byť najideálnejšie a zároveň veľmi elegantné riešenie ;-)
Odpovedať
Dobrý den, ráda jsem pomohla. Já hledala něco do našeho výklenku. A tohle je jediné co jsem našla. Potřebuji ty spojky pouze dvě, tak mě to snad finančně nezrujnuje :-) . Ale budu ráda i za jiné nápady.
Odpovedať
Nezrujnuje :-D , ale ak by si zariadzovala celý dom ako naši zákazníci tak by sa to mohlo vyšplhať aj na niekoľko stoviek euro ;-)
Odpovedať
@katkasi Pokud máte nějakou nabídku, tak mi prosím pošlete odkaz. Každá koruna je dobrá :-) . Děkuji
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 rokoch
@katkasi mohla by som poprosit kontakt na vyhotovenie atypickej garnize na sikme okno? Dakujem 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?