Menu Forum

Aké vnutorne parapety ste ladili k oknam antracit-RAL 7016???

13. aug 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
vladulienka1982
25
Registrovala sa 4. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
vladulienka1982
25
Registrovala sa 4. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 Prosím Vás kto má antracitové okná( aj vo vnútri) dávali ste rovnaké antracit aj vnutorne parapety. Počula som, že sa k tomu niekedy aj bledo sivé dávajú. Máte to niekto tak? Rada by som videla foto. My máme okná od Slovaktualu ale ak si dobre pamatam, vraveli nam ze v ral 7016 parapety vnutorne nerobia...A este by ma zaujimalo, kolko vas vnutorne parapety vysli, klasicke plastove mylsim....dakujem za rady...
6. aug 2015 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
topvideo
318
Registroval sa 4. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2204 príspevkov. Má 107 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
topvideo
318
Registroval sa 4. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2203 príspevkov. Má 107 priateľov. Okres Topoľčany.
 máme okná v antracitovej farbe, ale všetky sú francúzske až po podlahu, takže parapety vnútorné sme nedávali. Vonkajšie sú samozrejme ral 7016 plechové. Potom máme okná v komore, technickej a v garáži klasické /nie francúzske/, ale tie sme dali zvonka antracit a zvnútra biele. Na tieto sme dávali parapety vnútorné plastové biele a vonkajšie plechové antracitové.
6. aug 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladulienka1982
25
fotoportrét
fotoportrét
vladulienka1982
25
 no, my k HST portálu tiez nepotrebujeme ten je bezbarierovy ale k jednemu hlinikovemu ano aj ked je az po zem ale nie je bezbarierove.. a aj k dalsim oknam v izbách. Su velke a ta biela k tomu by asi bola masaker...vonkajsie by nemali byt problem antracit, to mi uz plechar slubil, teraz tieto vnutorne musim poriesit emoticon
6. aug 2015 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martin880
Registroval sa 11. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 18 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Staviam dom
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
martin880
Registroval sa 11. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 18 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Staviam dom
    okres Trenčín
 tak toto by zaujímalo aj mňa. my dávame hliníkové okná a tiež nevieme akú farbu parapetov dať vnútri...
nikto to takto nemá? žiadne foto?
13. aug 2015 o 13:28  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to